Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: RUMIA) (Przeczytany 159600 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #330
Bardzo przyjemny gameplay w Hisoutenach zaliczyłbym jako największy plus. Niemniej jednak, jej design mimo japońskich klimatów (przynajmniej ubranko ma normalne, choć z reguły nie lubię koloru zielonego) też bardzo mi się podoba. Szkoda trochę, że jej imidż w TD za bardzo się zmienił, do tego stopnia, że zaczynają ją lubić osoby typu Critz. Oby w następnych częściach wróciła do swojego starego ja, przez które mi się spodobała jako postać. Ci, którzy lubią Youmu, chcą Youmu, a nie jakiegoś moemutanta po transformacji. Do kolejnych plusów zaliczam świetny motyw stage i jej samej, ładne patterny i srebrne włosy też są super. Ogólnie ciekawy jest sam motyw bycia pół-człowiekiem pół-duchem, jej szybkość i ataki duchową połową w bijatykach robią naprawdę dobre wrażenie. Mimo zmian na gorsze nadal zostaje u mnie na drugim miejscu obok Marisy.

+ charakter w starszych częściach
+ ciekawy design pół-ducha
+ elegancka
+ ładny wygląd
+ motywy muzyczne
+ pracowita i lojalna
+ Super gameplay w bijatykach
+ szybkość
+ walka bronią białą

- Critz ją lubi
- japońskie nazwisko (choć mimo to nawet ładne, imię jeszcze bardziej)
- zmiany na gorsze


9.5/10
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2013, 14:45:13 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Fenek Alfa
  • [*]
Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #331
+ Zajebistość
+ Oryginalność
+ Bycie tsukkomi dla Yuyu
+ Zmiany na lepsze o których pisał critz
+ Wygląd
+ Pomysłowe mechaniki w grach

No i dużo raep doujinów ale to nie do oceny...

- Till When jest meh

9/10


Over the counter-culture!
Well that's right where you belong,
You try to sever your ties with the London skies,
But you've got the whole thing wrong.

You try to be so different,
As does everybody else,
Create your own distinctions,
And flaunt them for yourself.

Nostalgłem, teraz lecę pykać w Burnout 3
  • Ostatnia zmiana: Październik 28, 2012, 13:37:45 przez Fenek Alfa

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #332
Czepianie się gustu Criza to "trying to be different"? Napisałbyś chociaż zdanie na temat postaci, której dajesz 9/10, a nie cytujesz jakieś teksty z kosmosu. Lubię Youmu od dawna i wkurza mnie, że robią z niej inną postać.
  • Ostatnia zmiana: Październik 28, 2012, 13:43:58 przez Ignacy Przybylski

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #333
Cytuj
Szkoda trochę, że jej imidż w TD za bardzo się zmienił, do tego stopnia, że zaczynają ją lubić osoby typu Critz.
Not really. Jej charakter robi się znacznie ciekawszy (mniej głupio impulsywny, a bardziej rozsądny) już w PoFV i taki zostaje, więc jak masz na myśli jakieś jej inne "stare ja", to zdefiniuj. Odnowiony, piękniejszy i bardziej niewieści wygląd doprawiony uśmiechem w TD to tylko czysto wizualny bonus. Ale miło że tak przejmujesz się moją opinią :V.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #334
Ale miło że tak przejmujesz się moją opinią :V.

A czyją mam się przejmować? Ludzi, którzy nawet się nie wypowiedzą? Sam mało piszę, ale bez przesady. Ty z kolei piszesz nową wiki. :< Co do pytania, to owszem, zmieniała się wcześniej, ale nadal miała taką specyficzną aurę poważnej, wręcz "sztywnej" osoby. Zmiana wizerunku jakoś mi do niej nie pasuje.
  • Ostatnia zmiana: Październik 28, 2012, 16:55:54 przez Ignacy Przybylski

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #335
Mój fav.
Próbowałam się rozpisać, ale jednak nie umiem pisać wall of text'ów, ograniczę ię więc do plusów i minusów

+ładny design w częściach przed 13
+charakterek (ogólnie)
+walka katanami
+pół-duch
+lojalna wobec Yuyuko
+dba o swoje obowiązki (ładnie opisane w PMiSS)
+oba theme :V

-zmiana wyglądu w TD (lubiłam, gdy miała schludnie ścięte włosy, jakoś lepiej to do niej pasowało)

Jak coś pominęłam to postaram się uzupełnić później... Minus dość mało znaczący (po prostu nie zwracam uwagi na to jakoś szczególnie, włosy w końcu odrastają, nie?) i pojawił się dopiero później, gdy ją już dawno lubiłam, że nie zawadza na postawieniu jej
10/10
  • Ostatnia zmiana: Październik 28, 2012, 21:26:19 przez Piscilla

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #336
Całkowicie zgadzam się z tym co pisze Ignacy. Ma rację co do jej charakteru etc., ale mimo wszystko nie oceniam jej aż tak wysoko z powodu jej dziwnego charakteru. W PCB była zdecydowanie nazbyt sztywna co nie było fajne. W IN była najlepsza zwłaszcza, że pokazała wtedy iż nie jest całkowicie oddana dla Yuyuko i potrafi się jej postawić. Nie rozumiem też narzekania na TD, ponieważ w zakończeniu gry jej rozmowa z Yuyuko także pokazywała jej przyjazny i w miarę wyluzowany charakter. Niestety tylko w miarę, i nadal jest dla mnie dość dziwna. Ciężko mi opisać słowami to jak widzę jej charakter jako całokształt.
Dla mnie jej styl hisoutenowy średnio się podoba, ponieważ ja jej nie ogarniam a bardzo nie lubię walczyć przeciwko niej ;<
Największą jej zaletą wg mnie jest jej wygląd. Design ma na prawdę ładny i dla ludzi tworzących fanarty bardzo rzadko udaje się go zepsuć. Jeżeli nie próbują specjalnie jej oszpecić to zwykle wychodzi bardzo ładnie. Taki ma po prostu styl.

7,x/10
gdzie x jest liczbą między 3 a 7

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #337
Youmu jest fajna
8/10

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #338

?

Szczerze ? Jeśli miałbym wskazać jakąś postać z th, która jest mi klasycznie obojętna, byłaby to właśnie m.in. Youmu. Ani plusów, ani minusów. No dobra, plusy za jej PoFVową themkę i wygląd obu katan.

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #339
P
literówka =3=
już poprawione (tak to jest jak się pisze o jednym i myśli o drugim)

  • AllStarsky
  • [*]
Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #340
+ Pomysł na postać
+ Włosy *_*
+ Pół-duch
+ Mistrzostwo w władaniu bronią białą
+ Ciekawe Spellcardy
+ Przyjacielska, szczera i lojalna
+ Jej ubiór
+ Nie lubi zostawiać niedokończonych spraw

- Czemu ludzie uważają że jej Ghostly half wygląda jak pianka/cokolwiek co można zjeść??
Mimo to, moja ocena wynosi 10/10

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #341
- Czemu ludzie uważają że jej Ghostly half wygląda jak plemnik??

nie wiem, ale to fanonowe ubarwienie tej postaci, jak dla mnie na plus :3
  • Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 10:20:38 przez Mayuki

  • Yuu.
  • [*]
Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #342
Nie jest jedną z moich ulubionych, ale jeśli o mnie chodzi to, nie widzę w niej jakichś większych minusów.
Może dlatego, że nigdy nie zagłębiałam się w jakieś szczególiki o Youmu.
Z plusów pewnie to, że jest pół-duchem, jest ładna i lojalna.  Lojalność to taka dobra cecha cecha ;-;
Jest i mi nie przeszkadza XD'
Ale ją lubię.

7/10

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #343
Kiedy doczekamy się następnej dziewczynki w sądzie?

  • Drewko
  • [*]
Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: YOUMU KONPAKU)
Odpowiedź #344
+Wygląd. Włosy, ubranie, opaska na włosach oraz cała reszta 10/10 (przy czym fryzura z TD jest dużo ładniejsza :v)
+Charakter. Stanowcza i silna, ale z drugiej strony lojalna i wrażliwa (bo moim zdaniem aby zajmować się ogrodem trzeba mieć w sobie wrażliwość)
+Gameplay w UNL. Szybkie ataki fizyczne oraz OLBRZYMIA mobilność na planszy. Troszkę przesadza brak konkretnych ataków na dystans i takiego "jebut!", ale nie można być mistrzem wszystkiego.
+Tematy muzyczne.

-Pierwsze wrażenie chłodnej jak stal służbistki
9,5/10
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"