Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 235861 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • Nashi
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #60
może w hypera wchodzi, tu jest "normalna":

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #61
Demo TH13 będzie najprawdopodobniej dostępne za free do pobrania jeszcze przed rozpoczęciem Reitaisai. Więcej informacji w moim skromnym newsie na stronie głównej, który najprawdopodobniej oczekuje na akceptację.

BTW. Nie znam HTML, musiałem zainstalować ten wasz skrypt newsów lokalnie i tam dopiero to napisać z użyciem edytora WYSIWYG.
Tutaj wkleiłem źródło, więc niestety trochę boję się o wygląd końcowy newsa. xD

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #62
Cytat: deFco247
Demo TH13 będzie najprawdopodobniej dostępne za free do pobrania jeszcze przed rozpoczęciem Reitaisai. Więcej informacji w moim skromnym newsie na stronie głównej, który najprawdopodobniej oczekuje na akceptację.

BTW. Nie znam HTML, musiałem zainstalować ten wasz skrypt newsów lokalnie i tam dopiero to napisać z użyciem edytora WYSIWYG.
Tutaj wkleiłem źródło, więc niestety trochę boję się o wygląd końcowy newsa. xD

tagi <b> i <a href=""> no i <br />. tyle ci trza. I nie podpisałeś się pod newsem.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #63
Cytując za Leninem:
17:18 <&Lenin> kto wyjechal na magni
17:18 <&Lenin> TEN MA PECHA
17:18 <&Lenin> WLASNIE WYSZLO DEMO TH13
http://kourindou.exblog.jp/14614181/
Strona pobierania: http://www16.big.or.jp/~zun/html/th13dl.html
Niestety wszystkie 10 mirrorów na chwilę obecną już padło. ;(

Do znalezienia jest również torrent -> szukać na 4chan's /jp/.
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2011, 18:01:59 przez deFco247

  • Lenin
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #64

  • Servish
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #65
OHOHOHOHO
*pobieranie w toku*

WTF?
Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2011, 18:33:12 przez Servish

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #66
Musisz zainstalować najnowsze DirectX 9.

Btw. Nawet nazwy folderu nie zmieniłeś? :P Ta krzaczasta nazwa może uniemożliwić grę...

  • Lenin
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #67
Servish: czemu nie zainstalowales z applocale, masz posypane nazy wteraz.

  • Yuke
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #68
Też miałam ten sam problem...

Ale na chamca wrzuciłam nazwę tego dllka w gugl i pobrałam z pierwszej strony, a później wrzuciłam do Windows/system32.
Działa.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #69
  • Za prosta (nawet na poziomie Lunatic)
  • Utrudniony deathbombing (z powodu Spirit World)
  • Stage 3 Boss -
    Spoiler (pokaż/ukryj)
    Zombie Loli

Ale przyjemna.

  • Lenin
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #70
Latwa lekka i przyjemna co mnie martwi. Bo albo walnie tu syndrom stage 4 do kwadratu albo ZUN nieco podkreci zabawe w finalnej wersji.
Marisa overpowered, zwlaszcza jak sie zacznie korzystac z kierowanego mastersparka.
Reimu = easy mode
Sanae taka sobie, ale bombe ma chyba jeszcze wieksza niz w UFO.
Youmu. Hm. z jednej strony dziwny tryb focusa, ale z drugiej, ten strzal nie dosc ze odpalony w dobrym momencie moze wyczyscic caly ekran, to jeszcze wspomaga lapanie glutow (bo od razu jestes blizej)
System zdobywania zyc = faszyzm.
Spirit world = zarabisty fant. Pozwala zdobywac zycia w normalniejszy sposob, nie mowiac o wartosci dla itemow punktowych.
Nowe postacie: classy dog loli i Meiling-tier zombie. I'm fine with that.
Muzyka- no tu jestem zawiedziony, podobala mi sie tylko w menu i stage 2. Same stage graficznie swietne.
Spoiler (pokaż/ukryj)
moja waifu zdegradowana do stage 1? what the fuck. mam nadzieje ze wroci w EX.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Kogasie udalo mnie sie zaskoczyc

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #71
Tak jak ludzie wyżej powiadają. Grało się przyjemnie. (jednak zagrałem dwie partyjki tylko raz Reimu, raz Youmu i nie było 1cc, bo jak już wszyscy wiedzą-SSĘ).

W każdym razie: gracze niskich polotów, nooby, cieniasy - zagrajcie w to demo. jest dobre dla ludzi, którzy nigdy takiej gry nie dotknęli (lawl, mówic to na forum fanów touhou)

Spojlery:
Spoiler (pokaż/ukryj)
1 stage:
mid boss- bezimienny, bezkształtny duszek
Boss- Yuyuko (TAK, YUYU JAKO STAGE 1! śmiecham motzno)

2stage:
mid boss i boss: Kasudani Kyouko (nowa postac, ma dziwne uszy, zdaje się psie i w ręku trzyma bambusowy kij albo bambusowa miotłę, nie przyjrzałem się)

3 stage:
mid boss: Tatara Kogasa (ZUN czytał Anona z Gensokyo i postanowił zarzucic Kogasą. prorok przemówił, trollface.jpg)
Boss: Miyako Yoshika (czy jakos tak, no zombie loli.... ZUN zadbał dziś o nekrofilów w bardziej dosłownym znaczeniu)

Co mi się spodobało to imiona napisane też normalnie literkami tak, zeby nie było później kłótni "EJ! JAK SIĘ TO IMIĘ PISZE!". jeśli to było w poprzednich częściach bez eng patcha to pardon, ale miałem wyjebane w literki wtedy.

Najbardziej interesuje mnie podłoże fabularne, dialogi postaci i to co damy rade wyciągnąc z nich jako kanon

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #72
Pierwsze demo, które przeszedłem :)
Nowe dziewczęta

Recytujące Sutrę Echo
Kyouko Kasodani - Stage 2
Specyfikacja: Yamabiko
Umiejętność: Odbijanie fal dźwiękowych.
W demie podczas walki ma nazwisko Kasoya.
Podczas wspinaczek górskich lubi odpowiadać na każdy dźwięk. Wprawia ją to w dobry nastrój.


Wierna Nieboszczka
Yoshika Miyako - Stage 3
Specyfikacja: Jiang-Si (zombie kontrolowane talizmanem)
Umiejętność: Wygląda na to, że potrafi zjeść wszystko. Wchłaniane przez nią Dusze regenerują jej rany.

Ciało, wskrzeszone talizmanem, zostało przeznaczone do ochrony czegoś.
Najprawdopodobniej z jej "Mistrzem" zmierzymy się w ostatnim Stage'u.
-----
Z tłumaczenia ogólnikowego i "na szybkiego" (JPN->POL), pewnie sporo skaszaniłem przy tłumaczeniu

rozwala mnie fakt, że już drugi raz podczas konwentu właściwie kolejne touhou zostaje wypuszczone do sieci xDD
To tempo! Działajmy i dedukujmy, to może (jeśli bywalcy Magni nas widzą) pomożemy im przy panelu :D
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2011, 21:15:25 przez Phor Cillic

  • JCD
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #73
Moja reakcja na bosa 1 stage: LOLWUT no ja pier.....

  • Servish
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #74
Yuyu na 1 stage'u też mnie rozwaliła.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Yoshika ma na głowie pieczęć, którą używa się do kontrolowania zombi...możliwe, ze spotkamy jakąś loli-nekromantkę xD