Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Cave Shmups na Steam! (Przeczytany 3221 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Cave Shmups na Steam!
Któż nie zna firmy Cave ? Ty ? ... ... ... Panie, idź pan się powieś, co ?
Koniec żartów. Wiadomość całkiem poważna: Publisher - Degica - ogłosili, iż danmaku of Cave trafią na komputery PC ugotowane na parze czyli na platformę Steam.
Kto to Degica ? Pierwsze słyszę. Kto to Cave ? ... No cóż... Cave to pionierzy w klasie danmaku. Można ich wyróżnić za produkcje takie jak (tłumaczenie po najechaniu myszą): [acronym="Dodonpachi Daiōjō"]怒首領蜂 大往生[/acronym](Cave x Arika), [acronym="Ketsui ~Kizuna Jigoku Tachi~"]ケツイ ~絆地獄たち~[/acronym], [acronym="Mushihimesama Futari"]虫姫さまふたり[/acronym] czy [acronym="Espgaluda"]エスプガルーダ[/acronym].
Lista tytułów, data ani cena nie jest jeszcze znana, postaram się jednak informować na bieżąco. Póki co pojawiła się strona-teaser, nieujawniająca jednak zbyt wiele informacji prócz tego, iż wszystko startuje na zimę. Strona znajduję po tym sznurkiem.

Odp: Cave Shmups na Steam!
Odpowiedź #1
TAK

Szkoda tylko, że te dwa konkretne tytuły, które chciałbym na Steamie zobaczyć, raczej się tam nie pojawią - zbyt stare i za mało popularne.

Odp: Cave Shmups na Steam!
Odpowiedź #2
U will never know.

Liczę głownie na Mushihimesama Futari i na Ketsui. Reszta też będzie mile widziana, a myślę, że rzucą to co wyszło na PS2 czyli prawie same collaby z Ariką.

  • adzi
  • [*]
Odp: Cave Shmups na Steam!
Odpowiedź #3
Ketsui. Ketsui, albo całe przedsięwzięcie nie ma sensu.
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Odp: Cave Shmups na Steam!
Odpowiedź #4
Death Label na DSa było całkiem znośne tylko największym minusem było to, iż był to Boss Rush. Still - jedyne poziomy których na DSie przeszedłem to właśnie Death Label i Doom Mode.

No nic. Czekamy.