Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Rumbling Spell Orchestra (Przeczytany 83478 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #210
Nowy incydent, w dodatku będący zacną kontrą na talie spamujące Faith - to jak permaKanako przylepiona dupą do ekipy Taobuddystycznej. Może warto by złożyc jakiś deck na to...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #211
Nowy incydent, w dodatku będący zacną kontrą na talie spamujące Faith - to jak permaKanako przylepiona dupą do ekipy Taobuddystycznej. Może warto by złożyc jakiś deck na to...
Nie wiem z której strony Ty widzisz w tym Kanako, ale już zwróciłem uwagę na to coś i bardziej niż Faith(2) martwi mnie ten drugi efekt - nadal nie jestem pewien czy dobrze rozumiem implikacje podwójnego efektu wymuszonej rezerwy a la Time Freeze za marne 2SP od każdej kopii Saint's Resurrection gdy tylko ten nowy incydent znajdzie się w Discard Pile...

Jedyny problem to to, że 2Byakuren1Futo1Miko musi najpierw jeszcze odłowić Absolution by wpierw zdiscardować incydent (bo dzięki tej nowej, zajebistej generalce z Akyuu problemów z odłowieniem samego incydentu być nie powinno). Kolejny dowód na to, że prawie wszystko czego Miko dotknie się w RSO zamienia się w złoto...

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #212
Nowy incydent, w dodatku będący zacną kontrą na talie spamujące Faith - to jak permaKanako przylepiona dupą do ekipy Taobuddystycznej. Może warto by złożyc jakiś deck na to...

hurr... durr...
3917 - ???
2Miko, 2 SP Leader Support
X SP, 1 Hand card
Replenish, <Discard a support on your side of the field with a cost of X SP> Search <your Deck> for a support that fulfills its requirements and equip it to your leader. Shuffle your deck. (once per phase)

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #213
Yep, incydent deck na 2 Miko, a nie jak mówi Critz na dwie Byaku -  w ten sposób mam duzo lepsza kontrole nad swoim deckiem :3

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #214
Eh, Divinely-Appointed Stateswoman (nowa karta Miko) ciągnie 5SP i kartę Extra Costa od każdej kopii incydentu (a więc wymuszonej rezerwy), a Saint's Resurrection Byakuren2 to marne 2SP. No i Absolution dodatko kasuje wrogowi Supporta / kartę z ręki. Zawsze można też cyknąć Sunshower do pozbycia się incydentu, a draw może dać Futo1 (Augury).

No ale z drugiej strony Miko2 ma znacznie lepszy draw i z Divinely-Appointed Stateswoman nie musi wyciągnąć jeszcze dodatkowo kasownika Supportow żeby powtarzać wymuszone rezerwy. Plus Byakuren nie jest specjalnie mocna poniżej level 3.

Cóż, in the end, jak kto woli. Miko2 owszem wydaje się stabilniejsza i silniejsza, o ile bardziej manożerna.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2014, 23:26:01 przez critz

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #215
Właśnie ogarnąłem że Saint Girl "Oomonoimi's Dinner" od Futo jednak nie jest takie fajne jak myślałem...
Special wymaga rezerwy spella co oznacza że ten spell jest w stanie zadać 3dmg za 8 many. (4 jeśli 4 lvl futo)
The hell?
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2014, 04:51:15 przez Kamruz

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #216
Wskrzeszam bo hajp:
Spoiler (pokaż/ukryj)