Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449188 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 7 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #30
1. Imie: Krzysiek
2. Nick: Critz
3. Wiek: 19
4. Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski
5. Zainteresowania: Mango i animu, bijatyki i jRPG, Diablo 2, rock, technika i informatyka, rori, moe, gore, Todżo
6. Od kiedy interesujesz się Touhou: Ze 2 lata będzie
7. Słów kilka o sobie ?: Mistrz opierdalania się, samotnik (z wyjątkiem klasy za którą urwałby sobie rękę), sarkastyczny, pacyfista ale posiada ukryte pokłady wkurwu, mało sprawny fizycznie, wyjebane na modę, zero motywacji do czegokolwiek, trójczyny z ocen, marzyciel jak diabli, z deka nudziarz i beztalencie, nigdy nie miał 3d, nie dymi, pije okazyjnie i tylko z kimś ale uzależniony jak diabli od coli.
  • Ostatnia zmiana: Maj 01, 2011, 03:29:42 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Sunako
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #31
1. Imie : Marta
2. Nick : Obecnie w użytku: Sunako (ew. Sun)
3. Wiek: Jeszcze 19
4. Miejsce zamieszkania: Warszawka
5. Zainteresowania: Manga i anime, choć w ostatnich czasach to tak średnio. Lubuje RPG, Soul Calibura, grać na gitarze, zapierdzielać na konwentach i fotografie.
6. Od kiedy interesujesz się Touhou: Od niedawna.
7. Słów kilka o sobie ?: Matka Ulkena, babcia Piscilli. Eee generalnie jestem dość pozytywnie nastawioną osobą. Staram się być miłą, aczkolwiek jeśli ktoś mnie zdenerwuje, to ja Mu nie odpuszczę :3 Trolololo fotograf amator (makro deciu)  i takie tam. Jak kogoś interesuje więcej to odpowiem na wszelkie pytania :3

  • Ari
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #32
1. Imie: Szymon
2. Nick: Ari
3. Wiek: 15
4. Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
5. Zainteresowania: Manga i anime, Muzyka, i wszystko co w danej chwili mi się spodoba
6. Od kiedy interesujesz się Touhou: od niedawna
7. Słów kilka o sobie ?: Pedobera(nic dodać nic ująć). Lubię poznawać nowych ludzi, chociaż bez przesady. Zwykle stoję na uboczu, nie wyróżniam się. Zawsze chętny do pomocy(jeżeli kontaktuje na tyle by być w stanie ją udzielić).

  • Nashi
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #33
mfw jeszcze tu nie napisałam

Imię Ola
Nick Nashi
Wiek 16 (05.10.1994)
Miejsce zamieszkania Szczecin
Zainteresowania nic ciekawego
Od kiedy interesujesz się Touhou w sumie myślałam, że nieco ponad dwa lata, ale ostatnio się dowiedziałam, że skoro pamiętam .prv.pl to musiało to być wcześniej
Kilka słów o sobie nudna, beztalencie o tępej głowie i niskim poziomie mamwyjebanizmu oraz humoru, leniwa, hipokrytka, wrzód na dupie, kłamczucha dla zakrycia zawstydzenia, nie dotrzymująca słowa, nieodpowiedzialna, nieporadna, nerwowa, wkurzająca, nieciekawa, gadająca za dużo i bez sensu, ironiczna, zgryźliwa

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #34
Imię: Anon (jak uznam że zasługujecie to może podeślę :> )
Nick: Lenek, będący w sumie zdrobnieniem od Lenina, ale tego drugiego już nie używam, przestałem być komunistą jakiś rok temu
Wiek: 18
Skąd: Opole
Zainteresowania: Oj bohu. Tych jest sporo i o każdym umiem opowiadać godzinami. Więc bez opisywania je wyliczę: Ukraina, tabaka, biologia, chemia, muzyka, chlanie piwska, sznupanie tabaki, Stalker, Wolfenstein, postapokalipsa, furry, filozofia, tabaka, języki obce (z niesłowiańskich jedynie koreański, aktywnie uczę się ukraińskiego i rosyjskiego), internety, żarło, tabaczenie... o i jeszcze tabaka.
Toho: Od niedawna, nie miałem kasy a jest tańsze od LSD.
O sobie: Kocur któremu znudziło się trollowanie w internetach i przeniósł je do prawdziwego świata. Umysł mam jasny, choć zamknięty, serce zimne, gadkę ciętą. Skrajnie niepoprawny politycznie, szczerze wyrażam poglądy i umiem ich bronić. Choć z grubsza jestem dekadentem - nie podchodzę do życia zbyt poważnie i mam bardzo szerokie poczucie humoru. Zbyt krwawe dla niektórych, niestety.
Ale w gruncie rzeczy umiem być miły i sympatyczny. Niestety, ta wspaniała część mojej osobowości to tylko 1/8 - w takiej jestem Ukraińcem, choć ta mała cząstka przyprawia mnie o największą dumę i dni w których wychodzi na wierzch bywają piękne.
Dni spędzam grając, czytając, ucząc się, przesiadując na forum i rozmawiając na XFire. Nie jestem samotnikiem, jednak ciężko nawiązuję kontakty. A jeszcze ciężej je utrzymuję. Lepiej czuję się w otoczeniu zwierząt. Złośliwy dla ludzi, jednak zwierzęcia nie skrzywdzę.
Jedyną charakterystyczną rzeczą w moim wyglądzie są oczy - czerwone jak u zombie, ze względu na długie godziny spędzone przed monitorem.
Jestem całkowicie uzależniony od tabaki i muzyki - o ile śpiewać mogę kiedy chcę, to niestety tytoniowe hobby ostro bije mnie po kieszeni. Ale cóż, jeśli ma się katar przez 10 miesięcy w roku, to tylko takie środki można stosować.


В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #35
1. Imie
2. Nick
3. Wiek (data urodzenia nie potrzebna)
4. Miejsce zamieszkania
5. Zainteresowania
6. Od kiedy interesujesz się Touhou
7. Słów kilka o sobie ?

Izabela
no Ishy, czasem Ishisu kiedy pierwszy nick jest zajęty.
21
Kielce, docelowo Wrocław o ile dostanę się tam na drugi stopień studiów. Będę szerzyć angst z trójką innych userów.
Rysowanie, czasem pisanie, granie na konsolach(PC też nie pogardzę) itp itd. Tekken.
Z ponad rok będzie. Zażalenia do Tusi proszę składać. :|
A nic ciekawego. Przeklinam za dużo, kolekcjonuje figurki i inne, jestem no life'm

  • Nill
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #36
1. Antosia.
2. Nill, w sumie nie wiem od czego się to wzięło. ._.
3. 15
4. Warszawa.
5. ZOMBIE! Uwielbiam zombie! <3 Kocham też gry studia Valve (L4D 1 i 2, seria HL, Portal, TF.. :D)
6. W sumie to nie pamiętam. Pierwszy raz grałam jakieś 2 lata temu..
7. Y, y.. Nienawidzę yaoi, nienawidzę moich zdecydowanie za dużych cycków, lubię piwo, i w ogóle.. Lubię się przytulać. :DD

I to by było na tyle.
  • Ostatnia zmiana: Maj 29, 2011, 20:37:38 przez Nill

  • YumeDriver
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #37
1. Andżelika
2. Yume... jak sen :3
3. 15
4. Warszawa.
5. Oczywiście... M&A! ^ ^ I moja waifu Yomu <3
6. Sis mnie wciągnęła pół roku temu... <3
7. Tak samo jak sis nie lubię yaoi... fu ;_; Za to lubię słodycze i wydurnianie się z przyjaciółmi! ^ ^
Chuu~ :3

  • Szycha
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #38
1. Nie moge podać bo mnie ABW jeszcze zgarnie.
2. Taki sam jak nad avatarem.
3. 24, stara dupa jestem :(
4. Szamotuły (koło tej metropolii znajduje się takie małe miasto Poznań.)
5. Open Source, Touhou Music, Manga, Anime, komiksy Marvela, śmieszne koreańsko-chińsko-wietnamsko-japońskie bajeczki, seriale (głównie hamericuntów), gry, testowanie nowych produktów alkoholowych, cycki.
6. Z samym touhou to słabo, ale muzyką to odkąd Lenin mi Barrage am ring 0 na irc polecił.
7. Jestem gupi.

P.S. Nie wpadam w panikę, ale mi się piwo skończyło :/

  • LVY
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #39
okej... nie wnikam...

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #40
Spoiler (pokaż/ukryj)
Tam zaraz grzeczniejszy, popazurkować też umiem tylko tutaj na szczęście nie było jeszcze okazji... a lepiej mi do tego powodu nie dawać :>

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #41
Czy ja słyszałem słowo Tekken :3
Ufufufufufu
Chciałbym kogos na sparring partnera Bryanem.
Ano dobrze słyszałeś. :P
Ja mainuje Bryana więc byłoby śmiesznie. :P

  • Dac
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #42
Niezły offtop się tu zrobił :P
Anyway
1. Mihau (Czy Michał , who cares?)
2. Dac / Dermon (przy grach RPG druga ksywa jest używana xd)
3. 19
4. Żuromin (taka dziura :<)
5. Taekwondo , manga , anime , wszystkie gry blizzarda xD (W tym SC II w które ciągle napier****) , hokej na lodzie , Toho
6. Kilka miesiecy , dzięki flashom IOSYS na youtubie :P
7. Dużo w sumie nie mam do powiedzenia xD

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #43
Witamy ^^

  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #44
Dac, uważaj, to gra pozorów.

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that