Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: ulubione utwory (Przeczytany 66156 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #60
Lubię "Old Yanshuen", theme Seigi, ostatnio

zabawne, ja też ostatnio polubiłem ją...bardziej (bo lubiłem ją od początku)
lubię przy niej sprzątać, ma dobre tempo do tego :D

  • SuperIceKick
  • [*]
Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #61
Muzyka w Touhou jest boska *-* Ubóstwiam większość utworów Zuna, ale jeśli mam wybrać top-six to:

1.Septette for The Dead Princess (SWR) - To jest istny majstersztyk *-* Kiedy pierwszy raz to usłyszałem zacząłem tego używać jako jedynego BGM przy walkach ^^ Niestety inne remixy nie są tak dobre :<

2.Maiden's Illusionary Funreal - Necro Fantasy - Ostatnio bez przerwy tego słucham, mimo że nie doszedłem jeszcze do Ran w PCB ^^"

3.Flowering Night (Każdy <3) - Idealnie pasuje do Sakuyi (Tak to się odmienia?xD).Świetnie się przy nim walczy i ogólnie jest zajebisty :P

4.Song of the Night Sparrow - Kawałek , który sprawił, że tak bardzo polubiłem Mystię :)

5.Love-Coloured  Master Spark - Zdecydowanie jeden z najlepszych utworów z IN. Świetnie się przy nim unika Danmaku Marisy :)

6.Maiden's Caprricio ~Dream battle - Co tu dużo mówić...Reimu jest najbardziej denerwującym bossem w IN xD Ale theme ma świetny :)

  • Deid
  • [*]
Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #62
jest nawet album z metal coverami z częściami gdzie była Mima~
Pizuya's cell x  myonmyon - ten album co piosenki jak "night maze"

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #63
  • Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2011, 17:44:43 przez HERUBIM

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #64
Polecam Kissing The mirror - Ill Vision ~Focus of the eastern cośtam cośtam, jestem za leniwy by sprawdzić calość, więc z pamięci podaję ;P Aranżacja z pc-98.

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #65
@Heru - można

dla mnie True Administrator >= A Maiden's Illusionary Funeral

a tak w ogóle to oczywiście Necrofantasia > True Administrator >= A Maiden's Illusionary Funeral

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #66
theme Ran > theme Yukari

deal /w it.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #67
I tak nic nie pobije Last Order i SOldier's Battle ;P

  • Neetalia
  • [*]
Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #68
Very najs jest Lullaby of Deserted Hell, tyle tylko, że do planszy nie pasuje, trochę jak The Young Descendant of Tepes. Najs, ale nie dla tego poziomu.

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #69
Very najs jest Lullaby of Deserted Hell, tyle tylko, że do planszy nie pasuje,
>nie pasuje do planszy
>nie pasuje

To jaki inny temat by tam pasował  xD?
weź pod uwagę miejsce co

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #70
Very najs jest Lullaby of Deserted Hell, tyle tylko, że do planszy nie pasuje,
>nie pasuje do planszy
>nie pasuje

To jaki inny temat by tam pasował  xD?
weź pod uwagę miejsce co

no właśnie, rozszalałe muzyczne płomienie masz w solar sect. of mystic wisdom~nuclear fusion i w hellfire mantle, ewentualnie wesołe ogniki w corpse travel/voyage~be of a good cheer! ^^

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #71
theme Ran > theme Yukari

deal /w it.

Slowpoke here but what the fuck am I reading.
Jak słyszałem że Necrofantasia jest taka epicka, to najpierw usłyszałem themkę Ran i pomyślałem że to jest ta słynna Necrofantasia i smutłem, że ZUNa tylko na tyle było stać. A potem w końcu znalazłem motyw Yukari. I doszedłem.

Very najs jest Lullaby of Deserted Hell, tyle tylko, że do planszy nie pasuje, trochę jak The Young Descendant of Tepes. Najs, ale nie dla tego poziomu.

Osobiście bardziej wolę Lullaby od themka 6 stage EoSD, ale nie zgodzę się z tym, że którekolwiek nie pasuje do poziomu, na którym leci.

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #72
Slowpoke here but what the fuck am I reading.
Jak słyszałem że Necrofantasia jest taka epicka, to najpierw usłyszałem themkę Ran i pomyślałem że to jest ta słynna Necrofantasia i smutłem, że ZUNa tylko na tyle było stać. A potem w końcu znalazłem motyw Yukari. I doszedłem.

no nareszcie, jeden wspólny punkt gustu

ja byłem jeszcze lepszy, najpierw to w ogóle usłyszałem przeróbkę IOSYSa - Border of Death, gdzie zawierają się zarówno The Maiden's Illusionary Funeral i Necrofantasia i przez dłuższy czas, zanim nie doszedłem do Ran, myślałem, że to jedna i ta sama melodia, która nazywa się Necrofantasia :D

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #73
Wiesz, ja do pewnego momentu w ogóle myślałem (jeszcze jak robiłem PCB exta) że Phantasm to taka ściema i już byłem solidnie zawiedziony, bo myślałem, że Necrofantasia nie istnieje. xD Cóż, ale wtedy mało wiedziałem o Touhou, tyle mam na swoje usprawiedliwienie.
A poza tym

no nareszcie, jeden wspólny punkt gustu

świat byłby nudnym miejscem, jakbyśmy wszyscy mieli taki sam gust. ;p

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #74
Reimu jest najbardziej denerwującym bossem w IN xD Ale theme ma świetny :)

Imo znacznie łatwiejsza od Marisy, no ale jeśli grasz tylko drużyną magików, to może...

1.Septette for The Dead Princess (SWR)

True.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE