Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449187 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 7 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1200
Witaj rune! Mam nadzieję że szybko się tu zaaklimatyzujesz i pokochasz Remilie <3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1201
Imię: Jakub Jan (lubię używać obu, jak mogę)
Nick: JackJohnPearson, ale krócej "Jack"
Wiek: Niedługo skończę 21 lat :/
Miejsce zamieszkania: Gniezno
Zainteresowania: Słuchanie wypowiedzi specjalistów o filozofii, teologii, astronomii, biologii (czytaj: kanały popularnonaukowe i rozrywkowo-naukowe), itd. analizowanie sztuki współczesnej (czytaj: prywatne "recenzowanie" gier wideo i seriali), TV trope'y, gry stołowe RPG (D&D, Call of Cthulhu, Warhammer, a także systemy własne), oraz od listopada zeszłego roku: Touhou (głównie granie w gry i słuchanie muzyki z tego).
Aktualnie studiuję na Politechnice.
Normal: SoEW, MS, PoFV, MoF, TD, DDC, LoLK [Legacy + Pointdevice Mode], HSiFS, WBaWC, UM
Hard: LLS, EoSD, PCB, IN, DDC
Extra:EoSD, PCB [+Phantasm], IN, MoF, DDC, HSiFS, WBaWC, UM

----------------------
Mam swoje runy na kanale: https://www.youtube.com/channel/UC_5lTZQhiNFgNFIWrdch6CA

  • Rune
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1202
Witaj Jack! Mam nadzieję że szybko się tu zaaklimatyzujesz i pokochasz Remilie <3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1203

Nick: Komora
Wiek: 21
Zainteresowania: Stare baby
Aktualnie studiuję na Politechnice.

  • Rune
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1204
Witaj Komora! Mam nadzieję że szybko się tu zaaklimatyzujesz i pokochasz Remilie <3

  • MyonEnjoyer
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1205
Mam nadzieje że nie zarejestrowałem się na forum które jest martwe..
-Kryspin
-Buczek/Lyan (Lajan)
-16 lat
-Brzeźno, Wielkopolskie
- Anime, Oczywiście Toho, Militaria, ASG
- Pierwszą styczność dzieła ZUNa miałem w osu w 2016, kiedy jako jedna z gotowych do grania map gdy pobierzesz Osu! było Tear Rain, i jedyne co myślałęm to "no fajne te anime kobiety ciekawe z jakiego anime są". kilka lat mija i mam ciągłe stycznosći z Touhou, ale nic poważnego aż do roku 2020, gdzie grałem ponownie w Osu z kolęgą i on dał mi beatmape piosenki z Akatsuki Records - Karamanation i od tego momentu zacząłem słuchać akatsuki bez przerwy, po jakimś czasie zaczęły mi sie stare memy i animacje z touhou na youtube pokazywać, i zanim się obejrzałem to zaczałem grać w Touhou 6:EOSD. dla mnie było fajne ale nie za bardzo sie wciągnąłem w gre. w 2022 zainstalowałem TikToka i od 2023 mój FYP jest pełen memów touhou, i jeden z nich był związany z najlepszym ptakiem nuklearnym, okuu i dla mnie był taki śmieszny że zagrałem w TH11, i od tego momentu moje życie jest owiele lepsze niż te kilka lat temu. Znalazłem też serwer Discord o tematyce touhou i tam było dwóch polaków i oni pokazali mi też kilka fajnych grup takie jak undead corporation albo foreground eclipse. Ale w moim sercu zawsze będzie Akatsuki Records, ponieważ doki doki waku waku :>
Myon best half-girl
ten co bomby używa to pizda :3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1206
Siema kryspian. Pozdro z Remilią byczQ

  • MyonEnjoyer
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1207
Dzięki, czy ten forum jest nadal jako tako aktywny?
PS- nie popełniłem żadnej literówki, tak sie pisze moje imie jak wyżej podałem

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1208
Witam, ale muszę zmartwić, zdecydowanie aktywne forum to nie jest.