Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449042 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 9 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1065
Cześć Czaj Hu, chcesz pochwalić się pracami? Jak Ci minął dzień?
Ten ogień z dna nie wiem

  • Chai Hu
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1066
Dzięki za zainteresowanie, prace do opublikowania dopiero powstaną, a dzisiaj głównie grałem w najbardziej moe grę na świecie i rysowałem.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2014, 15:32:36 przez Chai Hu

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1067
Yay nowa krew, witam. Choć co prawa nie rozumiem dlaczego nie lubić Bullet Helli, ja najmilsze wspomnienia z konsol wiążę z Gameboyem SP ( Golden Sun, Golden Sun: The Lost Age, oraz Advanced Wars'y )

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1068
Cześć wam. Touhou zawsze uważałem za hobby i zjawisko zbyt niecodzienne i "elitarne" by odpowiednim byłoby trywializować je przez tworzenie publicznych społeczności, ale to forum wygląda sympatycznie. Przekonuje mnie zakaz atencyjności i poziom materiałów/dyskusji na stronie. Macie więc nowego użytkownika.

O mnie: nie lubię bijatyk, shmupów i trudnych gier (lol). Nintendo DS jest moją ukochaną konsolą, i jeśli też ją lubisz to pewnie będziemy się dogadywać. Czasami rysuję w Paint Tool SAI, stanowczo za mało by mieć nadzieję na osiągnięcie  profesjonalnego poziomu. To na razie tyle.

Co sądzisz o nowym touhou festival TMA ?

  • Chai Hu
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1069
Nie mam pojęcia.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1070
Moje wykształcenie skłania mnie to zapytania nowego na forum skąd jest zatem pytam.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1071
A powitać, powitać szanownego pana (a ludzie mówią, że nam fandom umiera xD). Miłego pobytu życzę  - a do pytań Po..., znaczy Ectopii trzeba się przyzwyczaić, to jego specyficzny humor :P
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Chai Hu
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1072
Moje wykształcenie skłania mnie to zapytania nowego na forum skąd jest zatem pytam.
Hę, jakie to wykształcenie? Jestem z Wrocławia.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1073
Moje wykształcenie skłania mnie to zapytania nowego na forum skąd jest zatem pytam.

Mayuki lepiej mówi po japońsku, a tam z rzadka spotyka się przecinki.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1074
Moje wykształcenie skłania mnie to zapytania nowego na forum skąd jest zatem pytam.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1075
Wiem, sporadycznie popełniam ten błąd. Albo zamiast "b" piszę "d". Oczywiście tylko na klawiaturze.
A wykształcenie geograficzne.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1076
Wiem, sporadycznie popełniam ten błąd. Albo zamiast "b" piszę "d". Oczywiście tylko na klawiaturze.
A wykształcenie geograficzne.

Słaba ta Twoja geografia jak masz problem z nawigacją na klawiaturze :D

Still nie jest to tak wkurzające jak autokorekta na dotykowcach. Czasami potrafi doprowadzić do szału jak poprawia touhou na tampon.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1077
Cytat: Google_Kriss_Hietala
Still nie jest to tak wkurzające jak autokorekta na dotykowcach. Czasami potrafi doprowadzić do szału jak poprawia touhou na tampon.

Kto do cholery używa autokorekty na dotykowych ?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1078
Ja?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1079
How weak.