Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 384049 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1425
Odpisano'd
A, i cytując Ayę:
"It's not certain how long the border will stay so thin, so I recommend visiting as soon as possible."
więc tak jak mówiłem bariera nie została zniszczona, rozproszona ani nic.
Więc nawet w tym momencie mogła powrócić do stanu poprzedniego
Gdzieś w kanonie podano, że barierę naprawiono?

W Ten Desires jakoś Sanae, Marisa i Reimu bez problemu zaglądają do Hakugyokurou. A, i Yuyuko życzliwie chce ich częstować herbatką. Właściwie to jak sąsiedztwo.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1426
W kanonie jest ze zostala oslabiona, a nie zniszczona do cholery.
ona istnieje, a wpadac moga bo przelaza przez brame.
A co do td to sie nie wypowiem bo wiadomo co sadze o tej czesci, wiec to nie wniesie nic nowego

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1427
W kanonie jest ze zostala oslabiona, a nie zniszczona do cholery.
ona istnieje, a wpadac moga bo przelaza przez brame.
A co do td to sie nie wypowiem bo wiadomo co sadze o tej czesci, wiec to nie wniesie nic nowego
Kanon jest kanonem.
Jakby była Mima, uwielbiałbyś tę grę :3

A kto mówi, że została zniszczona? Stoi bariera dalej, Widać brama otwarta za często jest, skoro ludzie zaczęli wchodzić ot tak sobie.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1428
Widać brama otwarta za często jest, skoro ludzie zaczęli wchodzić ot tak sobie.

Nie byle jacy ludzie, i tylko garstka. random wieśniak dalej nie wejdzie.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1429
Random wieśniak który ma moc większą od przeciętnego youkai - je...

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1430
@Smoku
Wejdzie, gdyz ogrody sa dostepne dla wszystkich zwiedzajacych,a sama posiadlosc jest niedostepna.
@Sulej
nie, uwielbialbym mime, gdyz
nie podobaja mi sie nowe postacie
nie podoba mi sie muzyka
nie podoba mi sie fabula
wiec nie ma o czym mowic.
Chcialem comebaku mimy gdy wyszlo tylko demo, ale po zapoznaniu sie z pelna wersja ciesze sie ze nie ma z nia nic wspolnego.
@Ekkusu
oki, masz racje, pojebalo mi sie Netherword z Hakugyokurou ;P


Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1431
nie podobaja mi sie nowe postacie
nie podoba mi sie muzyka
nie podoba mi sie fabula

Nie wiem wiem jak strawiłeś wiec takie części jak MoF albo gry z pralki, ale ok ^^

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1432
w mof jest genialna muzyka, a pralka to cud, miod i orzeszki.
i jedyna postaci jakiej nie trawie w mof to Suwako, mogloby jej nie byc. no i za aki i china nie przepadam, ale to secondaries.
Natomiast dzieki bossowi EX z TD Suwako nie jest najgorszym ex w historii

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1433
Cytuj
Natomiast dzieki bossowi EX z TD Suwako nie jest najgorszym ex w historii
Hello thar EE Sigma & Getsu sisters. A na fajności Lady Suwako się nie znasz.
Ale pralka-style faktycznie wygrywa :V:
Desire Drive (PC-98 Ver.)

Ekkusu, jeśli dobrze widzę to licytacja dobiegła końca. Odpis w 4.1 pl0x :3.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1434
w mof jest genialna muzyka, a pralka to cud, miod i orzeszki.
i jedyna postaci jakiej nie trawie w mof to Suwako, mogloby jej nie byc. no i za aki i china nie przepadam, ale to secondaries.

Tyle się zgodzę. A TH 13 ma parę fajnych kawałków, a boss 3 stage której imienia nigdy chyba kuźwa nie zapamiętam za każdym razem doprowadza mnie do łez. "JEEEEEST MUSZTARDAAAAAAAAAAAAAAA?! JEEEEEEEEEEEEEST MUSZTAAAAAAAAAAAAARDAAAAAAA!!!!!!!11111ONEONE"

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1435
"JEEEEEST MUSZTARDAAAAAAAAAAAAAAA?! JEEEEEEEEEEEEEST MUSZTAAAAAAAAAAAAARDAAAAAAA!!!!!!!11111ONEONE"
...jaka musztarda? xD

Odnośnie sesji ex2.2 :

Nie bardzo wiem, co mam odpisać, skoro dostałem tekst do przeczytania.
Ale ok, jak nie ma akcji, a siedzimy w przejściu między światami, to Natalia po prostu jest w tym czasie sobą xD
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 01:02:00 przez Sulejman

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1436
"JEEEEEST MUSZTARDAAAAAAAAAAAAAAA?! JEEEEEEEEEEEEEST MUSZTAAAAAAAAAAAAARDAAAAAAA!!!!!!!11111ONEONE"
...jaka musztarda? xD

Parę osób widzi te czerwone i żółte noze Yoshiki jak ketchup i musztardę, co jeszcze potęguje fakt, że wygląda jak pracownica McDonalds.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1437
*knock knock*
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1438
Człowiek, co nie ogarnia.
a pralka to cud, miod i orzeszki.
I don't get it bro. W którym momencie?
inb4 argument na fajność PC98 - jest zajebiste, śmieciu, ale ty tego nie dostrzegasz.

Aniołki, czarownice, więcej czarownic lub youkai bez konkretnej zdolności, wszystkie ubrane w lalkowe kiecki (z paroma wyjątkami);
Fabuła "Dużo duchów (te śmieszne z języczkami w grze), youkai i Reimu uważa, że coś jest nie tak";
Świetne lokacje jak random Jezioro Krwi po drodze; ahtaMima "przejmę świątynię Hakurei i twoje orby, Reimu, hahaha" - Gargamel w sukience;
Shinki prowadząca agencję turystyczną (dialog z MS);
Joyful Spherical Creature;
Reimu: "I want money, a cake, a hot meal, the truth of the Universe, and destruction of Earth".

Indeed. Sensowna i cudowna fabuła. Idę oglądać Atomówki - zajebista fabuła, małe dziewczynki o super mocach, miażdżą kosmos, i nikt tego nie docenia.

W sumie zauważyłem dosyć oczywiste nawiązanie z Ex2.2 do drugiego sezonu Haruhi Suzumiyi. Czemu dopiero teraz xD
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2011, 23:26:47 przez Sulejman

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1439
Człowiek, co nie ogarnia.
a pralka to cud, miod i orzeszki.
I don't get it bro. W którym momencie?
inb4 argument na fajność PC98 - jest zajebiste, śmieciu, ale ty tego nie dostrzegasz.

Aniołki, czarownice, więcej czarownic lub youkai bez konkretnej zdolności, wszystkie ubrane w lalkowe kiecki (z paroma wyjątkami);
Fabuła "Dużo duchów (te śmieszne z języczkami w grze), youkai i Reimu uważa, że coś jest nie tak";
Świetne lokacje jak random Jezioro Krwi po drodze; ahtaMima "przejmę świątynię Hakurei i twoje orby, Reimu, hahaha" - Gargamel w sukience;
Shinki prowadząca agencję turystyczną (dialog z MS);
Joyful Spherical Creature;
Reimu: "I want money, a cake, a hot meal, the truth of the Universe, and destruction of Earth".

Indeed. Sensowna i cudowna fabuła. Idę oglądać Atomówki - zajebista fabuła, małe dziewczynki o super mocach, miażdżą kosmos, i nikt tego nie docenia.

Ale Shinki-sama fajna :<