Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 384044 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1305
Miałem koszmarne problemy z wymyśleniem składnej historii, więc nie będzie ona wysokich lotów. Nawet alkohol mi nie pomógł.

Ta Karta Postaci
Imię: Chizuru
Nazwisko: Tanoshii (Radosna)
Rasa: Kappa
Moc: Kontrola wody i wyjątkowa szybkość na lądzie.
Wiek: 52 lata (wygląda na maksymalnie 14 ludzką miarą)
Płeć: kobieta
Waga: 39 kg
Wzrost: 137 cm
Miejsce zamieszkania: Podnóże Góry Youkai
Wygląd: Akwamarynowe oczy i bardzo długie, rozpuszczone jaskrawo-zielone włosy (~115 cm). Na sobie ma charakterystyczną zieloną czapkę, która niewiadomo jak trzyma się na jej głowie; dość nietypowe, żółte kurtka i spódnica wyróżniają ją dodatkowo pośród innych kappa (dla loliconów: bieliznę ma niebieską); na nogach ma standardowe niebieskie kalosze. Ma dość pokaźny biust jak na swój mizerny wzrost. Na plecach (pod warstwą włosów) ma brązową torbę z narzędziami. Bardzo często trzyma srebrny klucz angielski w prawej ręce.
Charakter:
Inne kappa uważają ją za "odrobinę" "trzepniętą". Jest (za) bardzo pewna siebie, przez co nieostrożna. Prawie zawsze wygląda na (zaraźliwie) radosną bez powodu, jest zainteresowana praktycznie całym otoczeniem na powierzchni z największym naciskiem na kwiaty, które wręcz uwielbia. Do każdego zajęcia w jakie była zaangażowana podchodziła z nadmiernym entuzjazmem, nie zrażała się jak coś poszło nie tak i robota poszła na marne. Nie boi się i darzy sympatią ludzi, ale nigdy ich nie zaczepia z własnej inicjatywy. Nigdy nie widziano jej naprawdę wściekłej.
Historia:
Chizuru od kiedy pamięcią sięgnąć była... dziwna. Powiadają, że to przez znacznie za dużą ilość skonsumowanych ogórków za młodu, ale to brednie. Powodem jej nietypowego zachowania i wzrostu jest nierozpoznana, niezbyt groźna choroba genetyczna (nierozpoznana, ponieważ nikomu przez myśl nie przeszło, że to może w ogóle być choroba czy jakiś defekt).
Jest inżynierką, jak to chyba każda kappa, ale nie wybija się ponad normę. Nie wspomina za dużo o swojej przeszłości. Powiedziała tylko, że jej ojciec zginął piętnaście lat temu w wypadku przy pracy [nie podaje szczegółów] i klucz, który ma w ręce to pamiątka po nim. W tym miejscu jej ciągły uśmiech trochę osłabł. Westchnęła lekko, rzuciła "nie odstanie się" po czym znowu zaczęła się uśmiechać, tak jakby nic się właśnie nie wydarzyło. Jej szybkość jest wyćwiczona, poprostu bardzo dużo biega(ła) po lądzie, a to uciekając przed znacznie silniejszymi od siebie, a to goniąc różne istoty, a to dla rozluźnienia pośród kwiatów, czy też wymijając pociski. Nie jest zbyt dobra w walce, chociaż walczyła dość często, jak to (zbyt) pewna siebie istota.
Te karty zaklęć
Optyczny Kamuflaż
Opis: W miarę oczywiste. Postać staje się (pół-)przezroczysta, przez co (częściowo) przyjmuje kolory otoczenia, utrudniając jej zlokalizowanie. Brak dodatkowych efektów. Standardowa karta dla kappy wychodzącej na powierzchnię.

Wodny Śrubokręt
Opis: Tworzy 12 niewielkich (średnica 4cm) kul wodnych z wirującymi, niebieskimi śrubkami w środku (1 na kulę), formuje dwie poziome linie po 6 kul z pięcio-centymetrowymi odstępami od siebie i wysyła wszystkie w kierunku swojego celu w dość dużym tempie. W miarę łatwe do wyminięcia dla kogoś wprawnego.

3. slot czeka na coś fajnego, ale jeszcze nic tu nie ma i narazie nie będzie

Spoiler (pokaż/ukryj)
Ta... prawie jak loli.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1306
> Tival

Bój sie Ranalcusa :3

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1307
Deviol - to urocze, że bawisz się z Kogasą (chyba, że jest to kolejna karakasa), ale ona jest schowana w moim (Nataliowym) plateau, powiedziałem to wyraźnie.

Mogę ustąpić i uznać, że Nati wyrzuciła Kogasę przed wejściem w portal, bo w tej chwili za duży problem z tym. =.=

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1308
Deviol - to urocze, że bawisz się z Kogasą (chyba, że jest to kolejna karakasa), ale ona jest schowana w moim (Nataliowym) plateau, powiedziałem to wyraźnie.

Mogę ustąpić i uznać, że Nati wyrzuciła Kogasę przed wejściem w portal, bo w tej chwili za duży problem z tym. =.=
Te całe plateau nie powinno zgasnąć skoro jesteś w innym świecie? (Nie masz zasięgu, chyba że twoja moc działa w każdym miejscu, ale skoro jest ograniczona.)

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1309
@Ekkusu
Cytuj
3. Jacob - Polepszona sprawność fizyczna, niepokojące "wstęgi" na jego ciele w kolorze czerwonym

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1310
A, dobra

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1311
Możliwe, że od jutra do środy nie będę miał jak odpisywać, bo wyjeżdżam. :<
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1312
Err... czyżbym przegiął w 4.4?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1313
Err... czyżbym przegiął w 4.4?
Nie, ot układałem sobie w głowie jak UŁOŻYĆ historię. Mam nadzieje, że nie obrazisz się za timeskip, ale nie ma co przeciągać tych fillerów...
...time 4 war... against time...

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1314
Dla EX2.2:
Wybaczcie, że nie pisałem, bo źle się czułem (aka byłem przeziębiony). Odpis będzie dzisiaj wieczorem lub w nocy.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1315
Nie ma problemu! Liczy sie jakosc a nie predkosc z jaka sie odpisuje!.
Zdrowiej predko.
:3

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1316
Liczy sie jakosc a nie predkosc z jaka sie odpisuje!.

Zapamiętam to sobie

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1317
Ależ, ależ...
Moje odpisy nie sa chyba az takiego niskiego poziomu?
;_;

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1318
Ależ, ależ...
Moje odpisy nie sa chyba az takiego niskiego poziomu?
;_;
Pomijając błędy ortograficzne typu "trwałą" zamiast "trwało"; "zają"; "sakuja"; "chcem", oraz to, że Ranalcus von Braun zachowuje się z każdym kolejnym wpisem coraz bardziej kretyńsko, to nawet byłoby w porządku.

Ale naprawdę, to jest RPG w klimacie fantastycznym, nie kreskówkowym, albo z kumplami po piwie na 20 minut dla śmiechu. To mogło być śmieszne za pierwszym razem, ale jak Ranalcus zachowuje się (i pisze) cały czas jak Johnny Bravo na amfie, to... Czy tylko ja mam ochotę zabić tę postać?

Przy tym wszystkim, jak lubię Chrisa, to nie cierpię Ranalcusa. Chris, ty nas chyba wszystkich trollujesz.

EDIT2: Przeczytałem poprzednie odpisy MG. W SDM zostały Remilia, Sakuya i Flandre.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Dobrze, że celem gry jest złamanie pętli czasowej, bo inaczej bym miał zamiar cię zabić, Michał.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Gdzieś tam, z dala od głównej akcji, Grimoire najpierw się wzdrygnął, po czym dostał ataku serca.

Cytat: Chris
- Błagam przyjmij mnie na służącego! Nie mam po co żyć bez pani! Zrobię dla ciebie wszystko. Nawet będę grzał ci łoże, jak przykładny kochanek. Tylko błagam nie zostawiaj mnie. Straciłem dwie kobiety które kocham. A na stracona miłość lekarstwem jest tylko inna miłość.

Michał, wybaczam ci i czuj się bezpieczny, w tej chwili mam kogo innego do zabicia. Taki jeden podrywacz cudzych waifu.
( =_=*)
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 01:46:02 przez Sulejman

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1319
;_;

Ale ja mowie o Meiling i Remi, a nie o Flan.
Sulej...
Sulej?
Po co ci ten łom?
Hej... HEJ!
Nie, nie!