Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 384020 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1140
tl;dr
Dużo hałasu o nic.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1141
Od razu hałas... Coś spartoliłem, więc próbuję wyjaśnić. :P
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1142
Dziś mam sesje w warhammera 40k :D

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1143
Od razu hałas... Coś spartoliłem, więc próbuję wyjaśnić. :P

To po prostu ostrzeżenie. Nie należy brać mnie aż tak bardzo na serio gdy ironizuje ; p

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1144
Fakt, trochę zbyt poważnie odpisałem. Anyway, postaram się trochę sensowniej widzieć te sytuacje. Wyobraziłem sobie te ptaki przelatujące ze dwa metry przede mną, bądź co bądź mogła coś trzymać  w budynku, z którego wyszła, podczas gdy spiżarnia byłaby zamknięta, ale nieważne... jest jak jest, sry. xP

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1145
Mniejsza, ja mam inny interes, tym razem do adminów. Gdy chce edytować niektóre swoje posty wyskakuje mi ta oto szanowna pani...

Spoiler (pokaż/ukryj)

I teraz nie wiem, mam wysłać haracz do Kretona czy potraktować to siekierą... dunno. Nie mogę wkleić karty Deva do tematu

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1146
Mi forum też ostatnio coś szwankowała(po kliknięciu ''cytuj'' strona przenosiła do odpowiedzi, ale cytowana treść nie miała ''quote''). Widać ktoś się bawił w ustawieniach i coś się zwaliło. Pisz PW do Kretona, bo HC blokuje wiadomości.

Sulej wbijaj do SDM! W bibliotece zhakujemy tą księgę w kilka sekund xP

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1147
Mi forum też ostatnio coś szwankowała(po kliknięciu ''cytuj'' strona przenosiła do odpowiedzi, ale cytowana treść nie miała ''quote''). Widać ktoś się bawił w ustawieniach i coś się zwaliło. Pisz PW do Kretona, bo HC blokuje wiadomości.

Sulej wbijaj do SDM! W bibliotece zhakujemy tą księgę w kilka sekund xP
Tohohohohoho
Nie. Byłoby to bez sensu, jakbym jakby Grim poszedł do SDM, gdzie jego mózg zostaje zaatakowany przez schizy.
I spotkanie z Siostrzyczką byłoby nie do uniknięcia, a sam nie wiem, jak by się skończyło.

Kosmetycznie zmieniam swój wpis, po komentarzu Ekkusu.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 20:00:20 przez Sulejman

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1148
Skorzystała z tego, iż jeszcze przed nimi kawałek drogi na Górę

Umm, Critz, czy Ty nas już w tej "turze" przeniosłeś tuż pod Górę Youkai? :P

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1149
Cytuj
Umm, Critz, czy Ty nas już w tej "turze" przeniosłeś tuż pod Górę Youkai? :P
Kawałek to pojęcie względne, ale jeśli spieprzyłem i nie tam idziemy, to mogę poprawić.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1150
Ekkusu musiałby się wypowiedzieć, ja jestem nowomyszą. W każdym razie, wydaje mi się, że trochę za mocno naprzód byśmy wyskoczyli. Zwłaszcza, że Sulej z Anielą nadal są obok Świątyni. Nie wiadomo jeszcze czy byśmy się na nich w jakiś sposób nie natknęli, a tak się okazuje, że w tej samej turze gdy żegnaliśmy się z Reimu, a Sulej ogarniał Świątynię, my jesteśmy już prawie na miejscu. ;)
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 20:55:51 przez von Suzumien

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1151
Ja czekam na razie na Anielkę, która głupia dalej szuka kwiatków.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1152
No właśnie, ta dopiero wybiegła, a my już polecieliśmy daleko... trochę by nie pasowało. ;)

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1153
No właśnie, ta dopiero wybiegła, a my już polecieliśmy daleko... trochę by nie pasowało. ;)
nah, ptaszki moje kochane żarły ziarenko przez 15min.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1154
Dobra robota milordzie Serv. Ocena subiektywna, ale... proponuje albo uznawanie wartości cząstkowych, albo poszerzyć tą skale gdzieś tak do... 100.