Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 384030 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #450
Ale co jak to? Normalnie ;P

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #451
1. Saito - Tworzenie konkretnych przedmiotów bojowych "instant", dodatkowy stol w Kartach zaklęć (SZrób w końcu jakieś)
2. Kani - Podobnie jak wyżej, dodatkowy slot.
3. Jacob - Zatrzymanie czasu na 3-4 sekundy na kompletnym luzie, co stwarza konkretne bojowe zastosowanie.
4. Tetsuya(Phor) - Skok jakościowy Kart Zaklęć o jeden.
5. Ranalcus - Ładniej sie uśmiecha
6. Bezimienna Alura Une - ...ja to zostawię Servish'owi do przemyślenia
A w przypadku reszty to zobaczymy jakie upgrade'y.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #452
Oł yea, jeszcze jakieś 5-6 sesji i będę może mógł zatrzymać czas na sekundę xD


5. Ranalcus - Ładniej sie uśmiecha


*zgon*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #453
Cytuj
Zatrzymanie czasu na 3-4 sekundy na kompletnym luzie, co stwarza konkretne bojowe zastosowanie.

Nosz kuźwa, zatrzymywanie czasu na 3 sekundy instantowo co jakieś... pół minuty-minutę? I nie mów mi teraz, że to postać Heruba jest prze uber... a w międzyczasie możesz robić swoje blinki.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #454
O shit, źle przeczytałem i myślałem, że chodzi o dodatkowe 3 sek do spowalniania, a nie zatrzymanie xD
Dobra, spoko.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #455
Chyba Ignussowi zaczyna brakować czasu na sesje ;P

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #456
Póki co nie mam o czym pisać, bo zaczęły satori gadać o sobie. Co się będę wpierniczać.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #457
Cytuj
4. Tetsuya(Phor) - Skok jakościowy Kart Zaklęć o jeden.
Wszystkich czterech ścieżek (w tym jednej w trakcie robienia)? Czy tylko tych najczęściej wykorzystywanych?

A - jakby była możliwość, chcę dowiedzieć się o przyroście mocy o 1 w trakcie sesji (np. chcę wywołać kartę, jednak czuję w sobie więcej mocy niż wytrzymuje karta. I efekt przeskakuje na 2 poziom)
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2011, 09:28:32 przez Phor Cillic

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #458
@Ignuss, ale Emi ma na nich wyjebane xD Zabierz nas stąd, jak chcesz ;]

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #459
A właśnie. Jutro mnie nie ma, bo jadę na jednodniową wycieczkę i wracam koło 20.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #460
Spoiler (pokaż/ukryj)
1. Saito - 1.2 2.2 3.3 ( na dodatek fhui przepakowany, nawet sam Poo Jan miałby z nim problemy ;) )
2. Kani - 1.2 2.1 3.2
3. Jacob - 1.2 2.1 3.1
4. Tetsuya(Phor) - 1.1 2.3 3.1
5. Ranalcus - 2.1 3.1
6. Bezimienna Alura Une - EX1.1
7. Toshiaki - 2.4
8. Cristiano - 2.4
9. Grimoire - 3.1
10. Emilia - 3.2
X. Mercurius - brak
X. Kiminari - brak
X. Kyriel - brak

Odnosząc się do tego posta i do nowego wątku (imo całkiem dobry pomysł) - dlaczego osoby bez sesji mają X zamiast numerka? Skoro Phor był w 1.1, a Saito nie, to zakładam, że nie chodzi o kolejność pojawienia się w akcjo, więc po co te X zamiast 11, 12 i 13? :<
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #461
Postaci są poukładane w zależności ilości zaliczonych sesji. Właściwie Saito powinien mieć tyle samo expa co Jacob i Kani, ale w sesji 2.2 był sam, więc uznałem, że jest wyżej niż my... ale to już leży w kwestii MG ;)

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #462
Cytuj
6. Bezimienna Alura Une - Większy skill w rejpieniu przy pomocy tentakli, więc już nie łamie kości, gdy kogoś przenosi. Szybsze leczenie ran, początki aktu komunikowalnego z ludźmi.

WUT? Sprecyzuj...

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #463
No... Twoja roślinka zaczęła się zadawać z ludźmi, a wcześniej ich unikała ;P

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #464
Postaci są poukładane w zależności ilości zaliczonych sesji. Właściwie Saito powinien mieć tyle samo expa co Jacob i Kani, ale w sesji 2.2 był sam, więc uznałem, że jest wyżej niż my... ale to już leży w kwestii MG ;)

No ale wiesz, postacie bez sesji po prostu są najniżej, te X nadal są dziwne, przecież można być w tym wypadku na przykład na ostatnim, trzynastym miejscu. Ofc nie żeby mi coś przeszkadzało, z ciekawości dociekałem. :<

Also:
Cytuj
dodatkowy stół w Kartach zaklęć

To nie była po prostu pomyłka? Nie powinno być "slot"?