Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 380150 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
  • Drewko
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1845
Hmm... jak to jest z tymi sesjami, mogę brać udział w 1 EX i w jednym normal tylko? Czy jest jakaś opcja brać udział w 2 EX-ach?
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1846
1 EX, jeden normal. Wypadek z sesjami Ekkusu jest specyficzny.
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3

  • Drewko
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1847
Ok, rozumiem.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1848
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2013, 16:56:53 przez Kosiek

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1849
Jeśli można to chciałbym się zapisać na 1.6.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1850
Mój prolog do EX1.4
Dzień od rana był niczym czysta kartka. Odkąd Fryderyk się przebudził, mimo usilnych starań i spaceru po okolicy nie mógł znaleźć nikogo, kto mógłby oddać trochę cennego czasu. Każdy zbyt zaspany, nietrzeźwy, zapracowany czy pogrążony we własnych zmartwieniach... Nawet duchy wydawały się bawić lepiej bez niego, a dopiero co rozważył kilka ryzykownych szachowych posunięć, których nie miał na nikim wypróbować. Wracać spać?... A może spróbować kapkę alkoholu?... Przypomniał sobie incydent, kiedy kilka lat temu przełamał się do malutkiej miseczki sake i po raz pierwszy i ostatni w życiu wolał pozostać bezcielesny... Cóż za głupi pomysł.

Zamyślony trafił w okolicę Świątyni Hakurei, ale nawet tam nie wydawało się, aby ktoś miał ochotę poświęcać mu czas, z nieobecną w tym momencie kapłanką włącznie. Krążąc bez celu zauważył grupkę złych duchów wychodzących z podziemi. Zaskoczony bijącym od nich gorącem i wulgarnością ich słów zaciekawił się miejscem, które opuścili. Przypomniawszy sobie dreszcz emocji, jaki go ogarniał gdy z bratem zwiedzali podziemia pałacu Herrenhausen, zdecydował że chociaż zerknie do środka, a jak będzie ciekawie to pójdzie dalej. W końcu co go nie zabije, to go wzmocni... chociaż atmosfera w środku wydawała się odpowiednia dla potępionych...

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1851
I to jest piękny dowód na to, że gracze udupią się sami :D
Dziękuję za ten wspaniały przykład Critz, oraz za prolog na który za cholerę nie miałem pomysłu ^^

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1852
Pytanko. Mogę poprosić o jakąś szybką singlową EXSesję na Easy? Chciałbym się nieco wprowadzić na powrót w klimat :)

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1853
Przy takim tempie zapisów do Ayi to jak się zgłosisz to będzie single player experience jak nic. Just saying.

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1854
Rozumiem, że możesz się nudzić, ale requestowanie sesji bez celu (pewne zasady co do tego zostały ustalone nie bez powodu) to nie coś czego lubię słuchać. Tym bardziej w momencie, gdy muszę przygotować 3 (słownie: trzy) sesje o różnych poziomach trudności. Z EXów Easy póki co jest tylko współpraca z BBN, która z nieznanych mi przyczyn nie ma żadnych chętnych - możesz się tam zapisać. Jeśli chcesz zaś ogarnąć na nowo klimat, przeczytaj którąś ze starych sesji - też działa.
Żeby nie było, odpowiadam za siebie - jeśli któryś z innych GMów zechce Cię przygarnąć, droga wolna. 

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1855
Mam do przeprowadzenia 3 sesje, z czego dwie są tak naprawdę w powijakach, a trzecia jak tak dalej pójdzie to albo się skończy w przeciągu paru kolejek, albo będzie się dłużyć jak diabli. Niby jedna się zacznie (O ile w ogóle) dopiero po egzaminach, ale jednak.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1856
Cytuj
Przy takim tempie zapisów do Ayi to jak się zgłosisz to będzie single player experience jak nic. Just saying.
Przekonałeś mnie. Chcę się zapisać do EX 1.1. Może wróblowi pójdzie w dziennikarzeniu.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1857
Tłumaczenie dla Allstara, bo mam wrażenie, że CHYBA nie zrozumiał sytuacji: Za Kohaku i Shiji lecą wróżki. Alstar ma na karku 6 czołgów i 2 dakka-wróżki. Jeden czołg wystrzelił, ale Alstar uniknął tego i nawet wziął po drodze Cirno, ale odrzut trochę wbił mu nogi w korpus. I chyba na tym sie nie skończy.

Więc. Dalej chcesz przeszukiwać te wróżki?


  • AllStarsky
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1858
Ano, nie zrozumiałem. Dzięki za wyjaśnienie.

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1859
Tylko 2 osoby na sesję Lunatic/Players Must Die? Będzie mi ciężko...
Spoiler (pokaż/ukryj)
Umożliwić Wam przetrwanie.