Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 344776 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • Nashi
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA POSTAĆ W BIJATYKACH)
Odpowiedź #720
Sakuya
przyzwyczaiłam się już do niej, najwygodniej się mi nią gra, podoba mi się jej sprite (jedna z alternatywnych wersji kolorystycznych jest bardzo fajna :3), można pokombinować z kombosami, noże posłać prawie wszędzie, spelle ogarnięte (chociaż 3/4 jak dla mnie są kijowe)

lubię sobie czasami też pograć Suiką - bo jest wygodnie i trochę śmiesznie nią grać, ataki mocne a sprite niczego sobie (nuklearna Suika najlepsza)

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA POSTAĆ W BIJATYKACH)
Odpowiedź #721
Sam wygląd natomiast nieciekawy, ale to już wina postaci i jej babcinych włosów, warkoczy i monotonnej kolorystyki.
Imo Sakuya wygląda ok, monotonność jej kolorystyki wynika raczej z tego, że jako ktoś kto ogarnia m&a widziałeś tysiąc pięćset sto dziewięćset meido, Sakuya jest tak mainstreamowa, że aż nudna, ale jest git.
How shallow minded... Panna Sakuya to nie jest zwykła meido, to perfekcyjna i elegancka Übermeido, meido ponad wszytkie meido, niekoronowana królowa meido! Zresztą meido nigdy dość.
A co do tematu, to panna Sakuya właśnie jest moją ulubioną postacią z SWR i Hisoutensoku. Zabójcza na dystans, zabójcza w zwarciu, no i ma niezłe teksty - mój ulubiony to ten po pokonaniu Suwako. Dodawać więcyj chyba nie muszę.
Co do reszty postaci, to trudno mi cokolwiek powiedzieć. Niby coś grałem Komachi, Yukari, Remilią i Patchouli, ale to za mało by je jakoś specjalnie polubić. Zresztą gdzie im tam panny Izayoi.
Dorba, tyle ode mnie.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA)
Odpowiedź #722
Hey diddle diddle, the cat and the fiddle, the cow jumped over the moon. The little dog laughed to see such sport, and the dish ran away with the spoon.

46. NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA


Był już temat o śmiesznych czapkach, więc teraz czas na krytyke czupiradeł ulubionych loli. Jako że dana loli jest całością, to nie ma problemu oceniać po wrażeniu ogólnym, nie musi być w izolacji (jeśli ktoś np. uważa że fryzura Suwako robi zajebiste wrażenie z Pyontą na głowie, to ma do tego prawo, bo fryz jej pasuje i dopełnia ogólnemu dobremu wrażeniu). No i oczywiście trzeba zaakceptować fakt że kolor fryzury też się liczy do dobrego wrażenia, i że to animeland - niebieskie, pomarańczowe czy siwokoperkowe włosy znacznie bardziej pasują, niż mogłyby w rzeczywistym świecie :V.

Jako pierwsza nagrodę główną dostaje Seiga "Nyan Nyan" Kaku. Pierwszą rzeczą, która uderzyła mnie w sekundzie w której ją (i reszta świata) zobaczyłem był ten fryz. Kolor IDEALNIE pasuje jej pod ubrania, ale te chińskie pętle dodają jej oryginalności, przez co całość wraz z patykiem tworzą wrażenie jednocześnie fryzury dystyngowanej i moe fryzury jednocześnie. Awww.
Następna, która normalnie miałaby tutaj pierwsze miejsce od ręki jest Utsuho "Okuu" Reiuji. Mam słabość do gęstych i w chuj długich włosów, oraz to jest jedna z kondygnacji, w których brunet faktycznie mi się podoba, ale Okuu to coś więcej. Włosy do pasa + końcówki w nieładzie + przechodzenie od czerni do mrocznej czerwieni = epicki płomień.
Kolejne odznaczenie dostanie się Tenshi Hinanawi, za także długie włosy w wyjątkowo mi się podobającym i przyjemnym błekicie, z ładną grzywką i współgrającymi kolorami. Aby sprawiedliwości stało się zadość, muszę jeszcze dodać Sanae Kochiyę za miks warkoczu, długich i nieco pofalowanych włosów w ładnym zielonym i tych żabio-wężowych spinek, Patchouli Knowledge za te 2 śliczne, fioletowe warkocze z kokardami i także długie z tyłu, Reisen Udongein Inabę za to co Tenshi tylko w fiolecie, Kurumi za śliczne słomkowe włosy do chuj wie jak nisko, Wriggle Nightbug za bardzo ładny kolor, prosty ale pasujący do jej głowy kształt i podkreślenie jej dziecinności oraz może Kaguyę Houraisan za jej wzorowy hime cut.

Nad złymi nie chce mi się nawet myśleć i nie mam raczej prawdziwie nielubianych, może tylko to co niedawno walnąłem o Sakuyi wystarczy :V.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Hotaru
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA)
Odpowiedź #723
1. Seiga
2. Miko
3. Mokou

  • JCD
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA)
Odpowiedź #724
【Touhou】Sakkyun Hair Makeover【東方手書き】 "FULL ver." polecam na tę okazje, jakby ktoś o tym zapomniał

  • Suzushii
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA)
Odpowiedź #725
Mokou
Meiling
Byakuren
Komachi

  • remiria
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA)
Odpowiedź #726
shinki, komachi, nitori, miko.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA)
Odpowiedź #727
Top5:

1. Cirno (all)
2. Youmu (SWR)
3. Marisa (głównie SWR)
4. Rumia
5. Remilia

Total bottom tier:

1. Miko
2. Hina
3. Seiga
4. Reimu
5. Sanae
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA)
Odpowiedź #728
1. Byakuren
2. Ran/Suwako
3. Marisa/Medicine
4. Shinki
5. Seiga/Sanae

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA)
Odpowiedź #729
1. Satori
2. Nitori
3. Shinki
4. ExKeine & Keine
5. Marisa

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA)
Odpowiedź #730
Czy ja wiem, jakoś nigdy nie zwracałem na to uwagi... wiem tylko, że niespecialnie przemawia do mnie ten himecut Kaguyi.
Chociaż Rumia i wszystkie fryzury rumiopodobne są całkiem elo.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA)
Odpowiedź #731
Total Top Tier:
Wriggle, Cirno, Nue, Rumia, Mystia, Nitori, Sanae, Youmu w TD, Kyouko, Daiyousei, Minoriko, Shizuha

Ić pan w hui:
Kaguya

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA)
Odpowiedź #732
Komacyce, ogólnie to lubię wszystkie oprócz
Spoiler (pokaż/ukryj)
Miko, Futo, Nue, Sanae (MoF), Youmu (TYLKO z TD, reszta jest ok), Hina, niezbyt mnie przekonują też włosy Ichirin, ale ciężko to fryzurą nazwać

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA)
Odpowiedź #733
Nah...
Fryzura Youmu z TD > ten fryz "od miski" co miała go na głowie wcześniej xD

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA)
Odpowiedź #734
Cytuj
5. Sanae
Paczcie na tego człeka. Obaczcie jak się pomylił z postawieniem listy na głowie (Aczkolwiek co do fryzury Miko jako najgorszej nie mam zastrzeżeń, toto jest... oryginalne, ale nie musi się podobać xD)
Cytuj
Nah...
Fryzura Youmu z TD > ten fryz "od miski" co miała go na głowie wcześniej xD
http://fuuka.warosu.org/jp/thread/8698549 :V
Ale faktycznie, modyfikacja fryzu TD Youmu i Sanae to genialny pomysł :3.
  • Ostatnia zmiana: Maj 24, 2012, 18:30:22 przez critz