Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Emulator TwT (Przeczytany 8158 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • BoToJa
  • [*]
Emulator TwT
Tak, jak zwykle czegoś nie umiem TwT

Powiedzcie, jak do cholery włączyć ten emulator? Wsadzam grę, biorę 'start' ale wyskakuje jedynie czarne okienko, gra nie chce się uruchomić :<

*knived*

Odp: Emulator TwT
Odpowiedź #1
Wybacz, ale najpierw musisz powiedzieć którego emulatora używasz (T98-Next czy Anex86). Najpierw radzę Ci poustawiać wszystko jak tu polecają, a w ostateczności użyć drugiego emulatora:
http://www.shrinemaiden.org/forum/index.php?topic=6549.0
(No chyba że Anex nadal Ci nie będzie działać a masz za słaby sprzęt by T98 śmigał, jak u mnie ;_;).

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • BoToJa
  • [*]
Odp: Emulator TwT
Odpowiedź #2
Nie działa ;w;
Zrobiłam wszystko(chyba) co tam napisali, i nic się absolutnie nie zmieniło TwT W dodatku jak wyłączyłam i znów włączyłam, ustawienia się zresetowały :/ to do dupy z taką robotą.

Poda ktoś link do innego emulatora?

Odp: Emulator TwT
Odpowiedź #3
http://www.zophar.net/download_file/2143
T-98 Next. Spróbuj ustawić jak na tej stronie. Mam nadzieję, że nie masz jakiegoś starszego komputera, ale jakby Ci lagowało to wejć w zakładkę Device Manager, zaznacz GDC, daj settings i przy pozycji Frame Skip zamiast auto daj 2, a jak nie pomoże to nawet 4.
  • Ostatnia zmiana: Luty 03, 2012, 12:27:52 przez critz

  • BoToJa
  • [*]
Odp: Emulator TwT
Odpowiedź #4
Dzięki wielkie, teraz działa :D:D
Łaa piksele XD

Odp: Emulator TwT
Odpowiedź #5
Podepnę się pod temat. Sprawa w sumie nie jest pilna. Nigdzie nie szukałem rozwiązania, a może ktoś będzie wiedział.

Jak włączam emulator (Anex86, w ustawieniach nic nie grzebane) to część gier z PC-98 (MS i LLS) po wybraniu START zatrzymuje się na DOSie i nie ładuje się dalej.

Muszę:
1. Wybrać jakąś grę, która uruchamia się bez problemów np. HRtP
2. Wcisnąć START
3. Zamknać okno z uruchomioną grą
4. Wybrać grę, która wcześniej nie chciała się uruchomić normalnie
5. Wcisnąć START
6. DZIAŁA!

Windows XP SP3. Stary laptop Dell Latitude D600. Gry w plikach .hdi ściągnięte z tej wielkiej paczki Touhou na torrentach.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Emulator TwT
Odpowiedź #6
Ja tam po prostu od nowa wybieram grę z listy, bez wybierania i włączania innych.
Chociaż w sumie też mi się tak dzieje, to jakoś żyję.

  • Yuu.
  • [*]
Odp: Emulator TwT
Odpowiedź #7
Odkopię temat.
Mam ten sam problem i chociaż wyżej został rozwiązany to na moim komputerze to dalej nie działa D:
Jestem naprawdę za głupia a takie rzeczy, już bardziej ogarniam matematykę .-.

Odp: Emulator TwT
Odpowiedź #8
I ja przyjdę z problemem. Emulator staje w tym momencie przy odpalaniu LLS. Wszystko skonfigurowane wg. poradnika, wcześniej gry śmigały dobrze. TH 1, 2 i 3 zawieszają się na intrze, 5 nie odpala nic w ogóle (czarny ekran).
Wina nowszego Wine czy coś z samym emulatorem?

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!