Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Achievements/osiągnięcia (Przeczytany 60210 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #90
Chcę zaznaczyć Raion że od tamtego posta trochę czasu minęło (więc spiołem poślady i sobie przechodziłem codziennie różne części)

Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #91
Skoro przeczytałeś te posty, to mógłbyś udowodnić wyniki jak cię proszono i przesłać replaye... czy coś w ten deseń?

Poza tym, mówisz 1cc lunatic i extra wszystkie ale dopiero teraz przeszedłeś extra? Extra są imo o niebo łatwiejsze od lunatic'ów.

Chyba nie jest ciężko przesłać po prostu wykonać i przesłać replay ze swoim nickiem, nie?
Jeżeli już mówisz ile to przeszedłeś, to miłoby było dać jakikolwiek dowód. By wiedzieć, że poważnie jesteś dobrym graczem a nie zwykłym trollem...
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2013, 18:19:57 przez Raion

Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #92
A ja nie wierzę ani odrobinę. Pamiętam ile musiałam się nawściekać by zrobić pierwszy 1cc na normalu, a co dopiero na lunaticu... Choćbym nie wiem jak bardzo chciała, nie uwierzę. Chyba że naprawdę mamy do czynienia z pro graczem interesującym się od 8 lat...

Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #93
mnie tam wystarczy all games normal 1cc oraz pofv lunatic 1cc, ufo extra & pofv extra clear...no i radosne bicie rekordów w DSie :D
nie czuję potrzeby lunaticowania, chyba, że po pijaku i dla zlewy~

Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #94
Chcę zaznaczyć Raion że od tamtego posta trochę czasu minęło (więc spiołem poślady i sobie przechodziłem codziennie różne części)

W niecały miesiąc? Nono, szacun.

  • Pejhi
  • [*]
Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #95
Ale tu wszystko sarkazmem śmierdzi.
Ja i tak się ciesze że jakimś cudem każdą drużyną zrobiłem 1cc na normal w th8, bo w innych to nie jestem w stanie nawet na easy do bossa dojść bez cc, a wyjątkiem to o dziwo jest 11th (już 1 spell mnie zabija... nie, nie Okuu tylko Rin xD)  -.-

Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #96
Keep calm and try again.

Pamiętam moje początki jak jeszcze MoFa nie było - IN normal to był szczyt możliwości, a PCB easy było za trudne.

  • Pejhi
  • [*]
Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #97
Dokładnie to co napisałeś, PCB easy za trudny (połowa life na siostrzyczki idzie a druga na Konpaku) xD

Teraz zacznę wszystkie części od nowa się uczyć bo nie myślałem wcześniej żeby pada podłączyć ^.^

Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #98
Danmaku na padzie, nah. Mushihimesama udowadnia, że to nie jest dobry pomysł. Kombinowałem jak tu klawiaturę pod PS2 podpiąć i pewnie bym to zrobił gdyby nie fakt, że nie miałem przejściówki. Pad jest dobry do RPG, nawalajek, ściganek i sportowych - nie do danmaku, ale co kto lubi.

Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #99
Wiem, że w porównaniu do tego co tu jest, to małe piwo, ale pierwszy raz odkąd zacząłem grać, to moje największe osiągnięcie.
Czyli 1cc Sakuyą A, na izi modo. I co z tego, że izi modo, jak nigdy wcześniej nie odblokowałem żadnego extra stage, jak na dziecko Quake'a to chyba ok?

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #100
Spoiler (pokaż/ukryj)
ReimuC best opcja ever.
  • Ostatnia zmiana: Maj 15, 2013, 17:32:07 przez Sulejman

Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #101
Oprócz tego, że nie dawno udało mi się pokonać Extra stage w MoFie to jeszcze dzisiaj wpadł pierwszy hard xD. Nie dość, że było to IN to jeszcze final A... No cóż, ja gram dla Eirin^^'. Standardowo na końcu last hp i 0 bomb ;p Po drodze złapałem pierwszy spell Reisen i ostatni Reimu (żadnego mi się nie udało nawet na normalu). To chyba dobrze jak na nie cały rok grania...

A tak btw to nadal nie mogę dać rady z SA na normalu :< Nawet UFO udało mi się umęczyć...
Spoiler (pokaż/ukryj)
fuck you Orin

"Praojciec wszystkich Remifanów"

Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #102
A tak btw to nadal nie mogę dać rady z SA na normalu :< Nawet UFO udało mi się umęczyć...
Spoiler (pokaż/ukryj)
fuck you Orin
To uczucie gdy ja właśnie zrobiłam SA na Normalu xDD i Utsuho to dla mnie zdecydowanie większy ból dupy :< nie mówiąc o tym, że UFO jest dla mnie znacznie trudniejsze, od 4. stage to istne piekło.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2013, 12:10:49 przez fretka

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #103
Może wyjdzie z tego offtop, ale...

Spoiler (pokaż/ukryj)
Popatrzcie, dzięki systemowi acziwmentów 4fun będzie mógł się pochwalić swoimi super-ultra-wykurwiście-zajebistymi 1ccami na lunaticach.

Odp: Achievements/osiągnięcia
Odpowiedź #104
Cytat: Arisu
Spoiler (pokaż/ukryj)
Popatrzcie, dzięki systemowi acziwmentów 4fun będzie mógł się pochwalić swoimi super-ultra-wykurwiście-zajebistymi 1ccami na lunaticach.

Czekam na to! Czuje już, że będzie to ból dupy. Btw, Windows 8, ja pierdole co to za chujnia + klawiatura laptoka... Idźcie w chuj.