Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 236738 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #465
nie sądzę, by były jakieś powroty ^^ po prostu Zun nie miał pomysłu na nową postać w Hakugyokurou, która mogłaby być mid-bossem; Yuyuko też nie mogłaby nim być bo nie pasowałoby to do fabuły
Niekoniecznie miałem namyśli powrót jakiejś konkretnej postaci ;
chodziło mi raczej o wprowadzanie w kolejnych odsłonach Touhou postaci , które nie były by małymi dziewczynkami ;) .

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #466
nie sądzę ;) po prostu Zunowi nie chciało się już wymyślać i kolejnej postaci, i jej historii, i jej powiązania z fabuła gry :) co innego Tojiko, która jest mocno związana z fabułą, a pojawia się raz jako midboss, a dwa jako support ;)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #467
oj tam, zejdźcie już z niej; co prawda do pięt Ran nie dorasta, ale w lesie w Gensokyo może zamieszkać ^^
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2011, 23:47:36 przez Mayuki

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #468
Fajny spam, wikingu. Ja ją lubię. i nic się nie zmienia, mam wrażenie, ze przez ostatnich conajmiej 5 stron jest ta sama śpiewka "ja lubię TD, ja nie lubię TD, ja lubię Miko, ja nie lubię Miko, ja lubię Mamizou, ja płakłem bo nie ma Mimy"

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #469
Ale przynajmniej jest ktos, kto troche Mime przypomina.

W sumie jak tak patrze, to kazda postac ma w sobie cos, co mi sie podoba. Just indżoj de gemu.
A Miko ma ladne kolory, akurat te, ktore lubie xD i Kasodani też jest fajna - fajnie trzepie "uszami", czy cokolwiek to jest xD

Random Saint here.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #470
Ale przynajmniej jest ktos, kto troche Mime przypomina.

W sumie jak tak patrze, to kazda postac ma w sobie cos, co mi sie podoba. Just indżoj de gemu.
A Miko ma ladne kolory, akurat te, ktore lubie xD i Kasodani też jest fajna - fajnie trzepie "uszami", czy cokolwiek to jest xD
Co do Tojiko , wygląda jak by jej matkami były Mima i Youmu XD .

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #471
Ej na serio, nie plaklem ze nie ma Pani Mimy, po zapoznaniu sie z full wersja ciesze sie ze jej godnosc nie zostala zszargana takim towarzystwem.
wracaj fapac do swojego bobra borsuka.
amen

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #472
bo towarzystwo w TD jest na swój sposób łagodne - nikt nie mówi o zniszczeniu świata i o innych takich...
a mima jest evul

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #473
Wlasnie pokazales swoja niewiedze wzgledem Mimy xD

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #474
Wlasnie pokazales swoja niewiedze wzgledem Mimy xD

jeśli nie wiesz, to była opinia, nie fakt ;) więc możesz sobie pisać; dla mnie ona jest evul ^^
a jeśli chodzi o postacie TD to tylko Byakuren może ich przebić swoją łagodnością (mając na uwadze to, że jest powerful boss 6 stage)
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2011, 10:24:56 przez Mayuki

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #475
Na poczatku tez tak myslalem.
a potem poznalem jej dialogi i spojrzenie na swiat kiedy nia grasz...
poziom epickosci przekracza granice znane dotad nauce.w.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #476
W sumie jak tak patrze, to kazda postac ma w sobie cos, co mi sie podoba. Just indżoj de gemu.
A Miko ma ladne kolory, akurat te, ktore lubie xD i Kasodani też jest fajna - fajnie trzepie "uszami", czy cokolwiek to jest xD

Ejj jak to jest że myślimy tak samo? xD

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #477
Ten Desires miało premierę 2 miesiące temu a do tej pory nie wyszło angielskie tłumaczenie D: !
Orientuje się ktoś czy w ogóle są nad nim jakieś prace ?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #478
Komu by sie chcialo prowadzic nad tym prace...
Tlumacza za to pc 98

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #479
Komu by sie chcialo prowadzic nad tym prace...
Tlumacza za to pc 98
Masz na myśli jakąś konkretną część ?
Bo wiem że są całkiem zaawansowane prace nad HRtP i SoEW .