Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 236875 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #450
Sephi, przeglądnij z raz czy dwa tłumaczenia na wikii i potem będziesz już mniej więcej pamiętać co gdzie pisze :D przynajmniej ja tak zrobiłem w miejscach gdzie nie byłem pewien co do znaczenia :)
To nie to samo , efekt był by podobny do grania w japońską wersję i próbą zrozumienia treści :
-  w obu przypadkach nie oddaje to pełnego obrazu gry .

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #451
To i ja trochę rozumiem, ale niestety nie jestem w stanie pojąć całego znaczenia tekstu. Tak czy siak w sumie nie ma problemu, teraz po prostu przechodzę grę, a potem jak wyjdzie tłumaczenie zrozumiem, co zrobiłam xD Z profili postaci, które czytałam, już trochę wiadomo.

Takie pytanie: czy dobrze mi się wydaje, że mimo iż z przerwami, to focus Youmu jest najsilniejszy? Lecę nią i czuję czystą moc o.o

Random Saint here.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #452
Takie pytanie: czy dobrze mi się wydaje, że mimo iż z przerwami, to focus Youmu jest najsilniejszy? Lecę nią i czuję czystą moc o.o

Si. Podczas focusu nie strzela, za to cios, który zadaje, jak dostatecznie długo posiedzisz na focusie, rozkurwia kosmosy (trochę). Srsly - tak, jest uber mocny.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #453
Ta, praktycznie rzecz biorąc to jest najsilniejszy atak w grze poza transem. Wyrównane tym że ma ograniczony zasięg i trzeba się przyzwyczajać, ale poza tym najmocniejsza opcja:
http://www.shrinemaiden.org/forum/index.php/topic,181.msg609450.html#msg609450
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2011, 21:21:06 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #454
Takie pytanie: czy dobrze mi się wydaje, że mimo iż z przerwami, to focus Youmu jest najsilniejszy? Lecę nią i czuję czystą moc o.o

Si. Podczas focusu nie strzela, za to cios, który zadaje, jak dostatecznie długo posiedzisz na focusie, rozkurwia kosmosy (trochę). Srsly - tak, jest uber mocny.
Herubin może być dumny z jego małej Youmu ^^ .
Swoją drogą jej bomba chyba też należy do najlepszych w grze ( czas jej trwania . )

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #455
Sephi, imo lepsze są krótkie bomby, bo na last spellu final bossa, also na kartach extra bossa, im dłuższa bomba, tym krótszy czas zadawania dmgu przeciwnikowi. Dlatego siła bomby Youmu koksi, ale jej długość, well, jest trochę zbyt długa.

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #456
Hah, widać coś mam, że lubię grać Youmu. W IN to był mój ulubiony team, jak już wszystkie ogarnęłam.

Siłę oceniłam po pierwszym midbossie - po prostu Youmu robi rozpiernicz po całości ;'D

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #457
Siłę oceniłam po pierwszym midbossie - po prostu Youmu robi rozpiernicz po całości ;'D

Ano robi, chociaż jej slash totalnie nie przydaje się w kilku konkretnych przypadkach. Za to pomaga wówczas jej kurtyna Myonów. xD

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #458
ja jakoś nie przekonałem się do Yohmu, wolę Sanae :) jakoś...najnaturalniej mi się nią gra...cokolwiek to znaczy :D

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #459
Sanae też jest świetna. W sumie taka bardziej klasyczna, jakby nie patrzeć. Jest u mnie na drugim miejscu, bo na focusa Marisy nie mogę patrzeć (i słuchać), a Reimu... Ot, takie tam bleble :F Bez rewelacji jak dla mnie.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #460
lubie bombkę Sanae; jakoś ten jej motyw z gwiazdą pięcioramienną polubiłem odkąd pierwszy raz złapałem Gray Esotericę w MoFie ^^ no i zasięgowe ma pociski...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #461
Tak się zastanwiam , czy mid-boss pierwszego stage nie jest pierwszym w historii Touhou ( od czasu PC-98 ) mid-boss'em nie będącym małą dziewczynką ?
Jeśli tak , to czy mogło by oznaczać w przyszłości powrót takich boss'ów Sariel czy Evil Sigma Eye ? :P

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #462
nie sądzę, by były jakieś powroty ^^ po prostu Zun nie miał pomysłu na nową postać w Hakugyokurou, która mogłaby być mid-bossem; Yuyuko też nie mogłaby nim być bo nie pasowałoby to do fabuły

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #463
Też mi się wydaje, że nie było pomysłu. Bo jeżeli Yuyuko, to przed nią powinna być Youmu, ale Youmu jest playable, więc nie wchodzi w grę. W sumie nawet dobrze, że midboss nie jest jakąś konkretną postacią - na czuja nie wypadłby najlepiej.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #464
Youki po prostu jest za mocny na midbossa pierwszego stage ;P