Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 233585 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #255
Well... moją przygodę z pełną wersją TD zacząłem oczywiście od Reimu na normal - duży zasięg, niezgorszy dmg, tylko trzeba ją popychać by się gdzieś sama z siebie ruszyła. Miód.

Pierwszy stage - Bez większych zmian - raz przypadkiem straciłem życie na pierwszym spellu bo się zagapiłem, ale po restarcie wszystko poszło gładko. Nic więcej do dodania

Drugi Stage - Dwa spelle przy których nie trzeba się ruszać - bez zmian.

Trzeci stage - Wydawało mi się, że jest nieco nieco trudniejszy ogółem, chociaż ostatni spell poszedł o wiele lepiej, może dlatego, że miałem już lekką wprawę w łapaniu duszków. Ciągle mój ulubiony. Cztery życia na pokładzie... ZUN'ie, why so jewish?

Czwarty -  Pierwsze straty żyć i bomb, ale ogólnie nie było aż tak źle, chociaż w pamięć mi nie zapadł bo nie mogę powiedzieć nic konkretnego... o, mam. Eteryczna siostra Nazrin. I bananowe pociski... chyba.

Piąty - Nowe pociski, weee... chociaż same patterny non-spelli przywodzą mi na myśl Kogasę na ostrej diecie. Dwa razy straciłem życie w durny sposób, ale ostatni spell elegencki, chociaż nie aż tak trudny... ale na pewno byłby łatwiejszy gdyby nie ten meatshield.

Last - Niby też nie trudny, ale nie przeszedłem. Jak się pomylę to mi strzelcie, ale kasza manna w polewie którą nam tutaj serwują mnie irytują. Śliczne złote koło po którym ma ię pół sekundy na ogarnięcie patternu bo jak nie to w pysk. No i ta cudna kratka z nożyków... aż się IN'owa łezka w oku kręci...

Ogółem - gra niezła, łatwa na tym poziomie trudności, trochę randomowa, głównym wyzwaniem jest tutaj odpowiednie użycie Mega-uber-hiper-piper mode z "c" by zebrać jak najwięcej bomb i żyć, co nie jest tak frustrujące jak w UFO którego za nic w świecie nie przejdę z tego powodu, ale dość skutecznie może powstrzymywać przed przejściem gry za pierwszym podejściem. Stawiałbym ją mniej więcej na równi z IN'em pod tym względem, chociaż tamten miał pięć razy lepszy klimat. Over.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #256
Dałem radę 1cc Normal za pierwszym podejściem, więc gra jest łatwiejsza od UFO i SA, przynajmniej na Normalu. ;)
Trzeci czar od końca szóstego bossa = Eternal Meek Sakui = awesome.

Idę wałkować Extra.

  • pawel
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #257
Uwaga - poniższe linki mogą zachwiać światopogląd dotyczący EX stage'a, i ZUN'a w ogóle. Thou hast been warned.
"Maybe that Kyouko is a spy?'
"BUDDISTS SAPPIN' MAH TAO!"

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #258
Bo nie ma to jak wiewiórka, by uzupełnić Gensokyowe zoo.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #259
What has Zun done...

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #260
Tak w to gram i... To ma tak cholernie szaman kingowy klimat, że ja nie mogę lD

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #261
Tanuki machają jajami...

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #262
Crazy Japan Ad - Little Red Riding Hood ? :'D

Odnoszę wrażenie, że ZUN robił projekty tych postaci BARDZO na odpierdziel >: T
Albo ma brak weny....

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #263
Also mój tanuki> jego tanuki :<

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #264
A mi się postacie podobają... Ale nie chciałbym zobaczyć co w majtkach ma Mamizou...

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #265
Ściągnąłem i gram Reimu na normalu... najdalej dochodzę do czwartego poziomu. Na razie. Da się wyczuć, że łatwiejsza od poprzednich części.

  • Kaito
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #266
Meh, postacie ogólnie zjadliwe, najbardziej przypadła mi Toyosatomimi, nawet ciekawy design.
Najbardziej zawidołem się na Ex bossie. Szczerze, nie pasuje mi Tanuki na ex bossa, jest za mało badass. Mogłaby się zamienić z Yoshiką :D

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #267
Meh, postacie ogólnie zjadliwe, najbardziej przypadła mi Toyosatomimi, nawet ciekawy design.
Najbardziej zawidołem się na Ex bossie. Szczerze, nie pasuje mi Tanuki na ex bossa, jest za mało badass. Mogłaby się zamienić z Mimą :D

Tak, zgadzam się w 100%

  • Kaito
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #268
Tak, to już poza tematem, Mima jest badass, wiem.
Wogóle liczyłem ze bedą jakies stare postacie poza Yuyu (well, Nue is fine too), nie koniecznie 98.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #269
No hej, gra mi się zawiesza po przejściu przedostatniego czaru Extra bossa, za każdym razem. ZUN, ty k... kolego, napraw chociaż jedną ze swoich zbugowanych gier, co?
EDIT: OK, to najwyraźniej wina tego, kto pakował wrzuconą tu wcześniej wersję, ZUN nie miał z tym nic wspólnego.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 18:04:17 przez Scooter Fox