Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 236870 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #135
Mam nadzieje że zun sie postara, bo ta część jak narazie ma tylko dobrą grafikę...
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2011, 20:38:56 przez Maluetar

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #136

Fakt. W sumie można włączyć, żeby pobawić się bombą Youmu, a do tego pełnej wersji nie potrzeba.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #137
Cytat: HERUBIM
a tak to mam nadzieje że zun sie postara, bo ta część jak narazie ma tylko dobrą grafikę...

I muzyke, oraz ciekawy aczkolwiek ciężki do wymasterowania system scoringowy.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #138
Muzyka tak srednio... -.-


Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #139
Idź ty. A już motyw z RÓŻNĄ muzyką w grze normalnie i w czasie trance. To już bajera. Tak, wiem, że to ta sama tylko ma wyszególnione inne elementy - i o to właśnie mi chodzi.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #140
A, opcja normal i trance to fajna innowacja

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #141
Muzyka w 13 akurat mi się podoba. Motyw Yoshiki mi się ZAJEBIŚCIE podoba <3

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #142
Motyw Yoshiki. Motyw 1lvl.

pomysł na trans nawet dobry by był, gdyby nie był taki zły. polega na tym, że trzeba zapamiętać, kiedy go włączyć. i daje możliwość zebrania paru punktów przed śmiercią (w rzadkich przypadkach uniknięcia śmierci, jeśli zbierzemy sobie ten brakujący kawałek życia, bo odejmuje nam 1hp dopiero po wyjściu z transu)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #143
Kyouko. slodziutka jest. i motyw echa. tylko go dopracowac. na razie wzory pociskow takie prostackie bardzo.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #144

pro hint: BO TO BOSS STAGE 2. To nie ma byc cieżkie

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #145
Efektowność =/= Trudność
Rzeczywiście Kyouko jako postać jest ZAJEBISTA ale jej atakom brakuje tego czegoś...Takiego pierdolnięcia jakby to Lenin ujął xD

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #146
Ataki Minoriko były ładniejsze od tych w TD.
W przypadku Yuyuko to po prostu "strzelamy motylkami, według starego wzoru, albo dwiema seriami, z których jedna kierowana, druga robi kółka". albo odbija się od ścian. wróżki w poprzednich częściach miały ciekawsze patterny. RUMIA MIAŁA CIEKAWSZE PATTERNY.

albo to po prostu siła mojego rozczarowania, że taka zajebista postać jak Yuyuko jest na takim poziomie, z takimi atakami i takim tłem muzycznym (te same nuty powtarzane przez te same instrumenty przez półtorej minuty)...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #147
Spokojnie, spokojnie. To tylko demo.
Czekac na pełną wersję.
Bo narazie ocenianicie auto po samych oponach.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #148
Spokojnie, spokojnie. To tylko demo.
Czekac na pełną wersję.
Bo narazie ocenianicie auto po samych oponach.
ZUN musiałby zmienić zupełnie skrypt do pierwszych trzech poziomów.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #149
Yuyuko - może być. Jak na pierwszego bossa spelle w sam raz. Theme mi się spodobał, nie czepiam się.
Kyouko - coś failuje z tym echem, większość pocisków nie zdąży do Ciebie dolecieć i znów się odbija, co sprawia, że Kyouko jest zbyt prosta. Już Hina, czy Mystia była trudniejsza.
Yoshika - jest fajna. Kunai spam, nomnomzanie duchów. Poza tym jej motyw muzycznyfajny mocno. Acz jak na 3 bossa, to wypada blado w porównaniu z taką Yuugi, czy Unzanem i Ichirin.

Poza tym, mam wrażenie, ze 4 stage strolluje nas, będąc takim solidnym wake-up slapem na ryj. Mark my words...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3