Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 235708 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #285

WAT?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #286
WAT

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #287
To ta gra miała klimat?

W sumie polemizowałbym na temat klimatu (a raczej jego braku) gry, ale o skoro to jest twoje zdanie to nie będę na siłę robić zbędną dyskusję.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #288
*Wraca do th 6-10*

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #289
TD ma zajebisty klimat. Handlujcie. Tylko palec mnie boli już od grania, bo jak ładuje focusa Youmu dla uber-ataku, mocniej naciskam drugim palcem na powera. I to niestety mimowolnie. Zczaiłem się dopiero, jak zaczął mnie napierdalać. xD

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #290
TD ma zajebisty klimat. Handlujcie. Tylko palec mnie boli już od grania, bo jak ładuje focusa Youmu dla uber-ataku, mocniej naciskam drugim palcem na powera. I to niestety mimowolnie. Zczaiłem się dopiero, jak zaczął mnie napierdalać. xD
xD

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #291
nie chce mi się czytac tego co naspamowaliście : D zagrałem, wygrałem i osobiście sądzę, iż mogło by lepiej ale mogło by gorzej; tak jak Kreton napisał 13 to ukłon w stronę nowomyszy bo poziom jest lajtowy...dobija mnie fakt iż ostatnia spellcarda bossa 6 stege jest łatwiejszy od tego gdzie ona summonuje swoje służki ^^'

muzyka bardzo mnie zawiodła...nadal moim ulubionym kawałkiem jest themka z 1 stage ^^

PS zabawię się w tłumaczenie, ale i tak będę czekac na pacza
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 21:29:08 przez Mayuki

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #292
@UP:
>Implikowanie słabej muzyki

Dohohoho. Właśnie w TD jest jeden z bardziej oryginalnych soundtracków, imo. Wyczuwam jakby pewną wspólną nutę we wszystkich motywach, czego nie mogę powiedzieć o żadnej poprzedniej grze. Jakby tym razem ZUN postawił na trzymanie się jedej koncepcji podczas komponowania.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #293
Dlatego to nudne?
Imo
słabe kawałki są słabe -.-'

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #294
Haters gonna hate, Heru. Mi się tam całkiem podoba. W demie spodobał mi się w sumie tylko motyw 2 stage, teraz całkiem przypadł mi do gustu również motyw Yuyuko... i inne kawałki też są niczego sobie. Fakt, nie jest to muza pokroju SA czy PCB, ale - co ważne - jest zajebiście klimatyczna i świetnie współgra z tłami oraz ogólnym klimatem towarzyszącym tej grze.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #295
Dzie moja Mima ;_;

Gdzie tak zajebiste rzeczy jak MoF ;_;

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #296
Gdzie tak zajebiste rzeczy jak MoF ;_;

>MoF zajebisty

ok.jpg

Co do Mimy... jest. Sort of xD

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #297
Sort of ;_;

Ten pijany hipster mógłby w końcu skorzystać z większej ilości postaci z PC-98 i byłoby fajnie....

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #298
Czemu odrazu haters?
po prostu mi sie nie podoba i tyle.
wg. mnie poprzednie części nie licząc fairy wars i zdjęciówek były lepsze

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #299
Huh zauważyłem to wcześniej, ale zapomniałem, bo zbyt zajęty byłem napierdalaniem.
Ale teraz ktoś to postnął na 4chanie i tak się zastanawiam wtf...



Edit: ten koment mnei rozwalił. xD

"One's a dog-thing (I forget what it's called) but she's Youkai of Echoes. The only other new character that I know of has a god damn boat.

Really, what's with Touhous and boats now? Komachi has a boat, Murasa has a boat, and now whatsherface has a boat. It seems having nice hats isn't enough anymore, there must now be a nice boat."
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 23:45:06 przez PookyFan