Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou RPG Sessions - dyskusja (Przeczytany 40777 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Touhou RPG Sessions - dyskusja
Obiecałem przywrócić sesje RPG w nowej, nieco zmienionej formie, oraz dać info zaraz po Hellconie. W tych zamierzeniach nic się na razie nie zmieniło, jednak potrzebuję konkretnej informacji na temat liczby ludzi, którzy w takich sesjach chcieliby brać udział (jak na razie widzę, iż dwa tematy w tym dziale, z których jeden był bardzo niegdyś popularny, nie doczekały się większego zainteresowania ze strony uzytkowników). Zapraszam do dyskusji.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #1
Count me in.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #2
No ja też jestem gotów dorzucić swoje pionki do jakieś sesji.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #3
Gotowy i oczekujący na rozkazy!
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #4
Sprawdzanie:
Umiejętności: 0%
Wiedza: 0%
Chęć udziału 300%
Test zakończony.
Można mnie wpisać.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #5
Nie wiem o co chodzi ale z chęcią zagram.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #6
To co się tu swego czasu działo wspominam bardzo dobrze.
Nie wiem jak będzie wyglądać nowa forma, ale chętnie się przekonam.

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #7
Bede was informował na bieżąco, gdy tylko okaże się, że satysfakcjonująca mnie ilośc ludzi wyrazi zainteresowanie (no i, jeśli faktycznie bedą uczestniczyć, bo cała moja robota znowu pójdzie na marne :3)

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #8
Miałem już tylko zaglądać na te forum (ciekawości nie powstrzymasz).

Wlicz też mnie, bylebym tylko nie miał zastoju weny twórczej. Aslo też trzeba mi wytłumaczyć o co będzie cho.
nihil novi but

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #9
ARMED AND READY

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #10
W porządeczku. Jakoś w piątek wyślę wiadomość do wsyzstkich zainteresowanych, gdzie umówimy się na małą konferencję i omówimy całość - bardzo ważna będzie w tym wszystkim wasza opinia (ps. brakuje mi tu Phora, strasznie lubiłem czytać jego posty w sesjach)

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #11
ps. brakuje mi tu Phora, strasznie lubiłem czytać jego posty w sesjach

Śmiesznie się z nim pisało, ale jak wyszło, że zastanawiał się dwa tygodnie nad dwu-trzy zdaniowym postem to miałem bardzo mieszane odczucia :p

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #12
W porządeczku. Każdego z was, który był zainteresowany wznowieniem sesji RPG poprosze o ściągnięcie i skonfigurowanie dowolnego klienta IRC i czekanie na mnie na kanale IRC #touhoupl w niedzielę o godzinie 18:00. Dlaczego IRC? Ponieważ będzie najwygodniejszy do konferencji nt RPG. Gdy już wszyscy będą na kanale, ściągnę was na osobny, przeznaczony do rozmowy na ten temat. Na spóźnialskich czekam najwyżej 15 minut. W razie problemów z połączeniem proszę o pisanie do mnie, postaram się pomóc - poświęćcie te 10 minut, żeby ogarnąć IRC klienta dziś czy w sobotę, żeby wszystko poszło płynnie. Aha - na oferty konferencji w innym miejscu, czy marudzenie 'Czemu IRC' nie odpowiadam, zaś osoby marudzące w ten sam sposób w niedzielę na konferencji, zostanę poproszone o jej opuszczenie. Małyszeq out.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #13

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #14
Nie żartuj w ten sposób, na osoby z autyzmem jest bardzo łatwo trafić.