Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Rumbling Spell Orchestra (Przeczytany 83486 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • gorgiasz
  • [*]
Rumbling Spell Orchestra
Nosiłem się długo z tym zamiarem, czas nadszedł. Forumowy wątek o doujinowej grze karcianej o nazwie Rumbling Spell Orchestra, która powoli, ale sukcesywnie zyskuje popularność w naszym skromnym fandomie. Czy na jej korzyść działa dobry system czy walory estetyczne kart - tego nie wiem, ale tendencja jest bardzo zachęcająca.

Dla nieznających gry zamieszczam link do thwiki http://en.touhouwiki.net/wiki/RSO (tylko tymczasowo. Prędzej czy później powstanie nowy, przejrzysty poradnik)

Ale temat generalnie do dyskusji strategii i rozwiewania wątpliwości odnośnie gry, będę też ogłaszał postępy tłumaczen, erraty i tym podobne. Poza tym służę pomocą (Małysz także, w skomplikowanych kwestiach chyba nawet bardziej on), pisać na gg nawet jak mnie nie ma, na pewno w końcu wejdę i odpiszę.

Powtarzając pierwszą kwestię z RTT - obecna wersja to 9.0, ale nie wszystkie karty się jeszcze pojawiły na wiki. Z tego co mi wiadomo, część erraty została już wprowadzona.


Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #1
Szkoda tylko, że pojawiania się tempo angielskich wersji kart jest takie jakie jest...

Ps. Gdzie nowy druk zapowiadany od jakiegoś czasu? Kto się tym teraz zajmuje? I najważniejsze: kiedy turniej :3 ?

Spoiler (pokaż/ukryj)
i w razie co też mogę służyć pomocą

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #2
Ja w ten weekend powinienem w końcu odebrać karty od Kretona i przetestować je w boju :3 Zwłaszcza mnie interesuje, jak zadziała talia na Marisie, którą złożyłem prawie samodzielnie :P

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #3
Matherikus juz się nie zajmuje rso?

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #4
Matherikus zajmuje się tym w swoim tempie - z naszej rozmowy sprzed kliku dni wynika, że podobno miał mało czasu i zdążył wyczyścić część skanów, żeby zrobić miejsce pod angielski tekst - dopóki nie skończy, to raczej nie ma sensu branie na siebie wydruku kart, które zaraz zostaną zaktualizowane o erraty
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • gorgiasz
  • [*]
Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #5
I najważniejsze: kiedy turniej :3 ?

Pracujemy nad tym, cierpliwości. Lepiej się przygotuj na zemstę na Twojej Kojszi.

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #6
Moja Koiszi już czeka :3

I moje dwa nowe decki (jeśli druk będzie miał miejsce) też

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #7
Jak będę miał czas, to się z wami zmierzę, a mam ambicje coś ugrać xD

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #8
Miko taka OP, polecam.
Spoiler (pokaż/ukryj)
They see me spirits, they hatin

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #9
Spoko, coś wymyślę, żeby ją zatrzymać (na przykład testowany przeze mnie duet Patchy & Marisa).

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #10
Jest jakaś kolektywne stanowisko co do tego, do kogo najlepiej walić w kwestii złożenia mocnych talii? Bo ostatnio marzy mi się załatwienie sobie przepisu na Sanae, Reisenkę i duet Kogasa&Nue żeby ponakurwiać w realu i wciągnąć w to brata .

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #11
Czyli już nie chcesz, bym Ci złożył decka na waifu? Fair enough. ._.

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #12
Nie powiedziałem tego :V. Sam dawałeś mi plusy i minusy swoich i cudzych usług, więc z ciekawości pytam co sądzą inni. No i czy czułbyś się na siłach układając talię pod 2 postacie.
  • Ostatnia zmiana: Październik 25, 2013, 00:05:36 przez critz

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #13
Well, no to w takim razie moje stanowisko już znasz. W razie czego daj znać na priv, jeśli się jednak zdecydujesz. ;3

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #14
Na jakiej zasadzie porónać cudze usługi? Każdy coś i do porównania/przetestowania gdzieś przed drukiem, cokolwiek? Bo z decków, które sobie sama składałam jestem zadowolona :3

Ps
Kogasa i Nue mają już karty z wklejonymi tłumaczeniami? o.o