Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Nieudane dziewczynki (Przeczytany 90349 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #210
Cytat: HERUBIM
Nah, lepsza niz cala 13 razem wzięta

Spierdalaj. no Miko design ma good. I zajebiste headphony. Dj z niej będzie i będziemy party hard nakurwiać.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 18:05:24 przez Maluetar

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #211
Cytuj
Patchy to jeden z gorszych designów ZUNa.
Oh, może Ci się z kimś pomyliło. Normalnie może ta piżamka byłaby nudna, ale wystarczy nałożyć lekko durnowatą czapkę i wszystko podekorować wstążkami, co w połączeniu z fryzurą Patcha i jej miną daje dziecinny wygląd kontrastujący z jej zachowaniem i robi taką przytulankę, którą trudno traktować poważnie :V. Za to ją lubię.
Cytuj
Zielone włosy? OK. Jakaś żaba na głowie i Bóg wie co wplątane w kosmyk? OK. Ale jej ubranie jest chyba jednym z gorszych w TH :/
Oh derp, kwestia gustu / Gustu. Właśnie te wpinki we włosy dodają jej fajności (i odróżniają od np. C. C. :V), bez tego miałaby gołą i nudną głowę a to niedopuszczalne w genso. A zielone włosy są zajebiste i handluj, chociaż tego warkocza mi lekko brakuje ze względu na oryginalność, to falowane włosy dodają jej sporo uroku (o ile wygląda trochę dziecinniej, ale tego chyba nie mamy za złe :3).
A zieleń i granat to dwa najładniejsze kolory jakie znam, które w tym przypadku świetnie się łączą. Jej strój w żadnym wypadku nie jest nudny - odsłonięte ramiona podkreślają jej drobność i zapraszają do tulenia (dając jednocześnie delicious armpits), oddzielone rękawy są przeurocze, a jej strój świetnie podkreśla jej walory :V. Plus pomysł z wykropkowaniem i wykreskowaniem spódnicy łamie monotonność stroju, podobnie jak Shide Onusa aka patyczek do bicia. W końcu nie mógł kapłance dać jakiegoś kapelusza a la Maryśka, i całe szczęście bo tak jest idealnie :3. Schoolgirl style jako bonus, tak samo shipping z Kogasą i Reimu.

Charakter też ma świetny. Pozytywnie walnięta, w przeciwieństwie do Reimu roztrzepana idealistka z tonami zapału i pewności siebie, bystra i ciekawa nowego świata, a do tego ogarnięta w fizyce (żelka). Plus potrafi się postawić swoim boginiom (patrz walka z Suwako w Soku), nie to co służalcze typy zwane przez niektórych przydupasami :V. No i zamiłowanie do mechów. Otaku's dream :3.
A cebulasty element grzywki to tylko w UFO, taki prawie niewidoczny derp ZUNa w ogólnie nienajgorszym arcie :V. W Soku ma znacznie dokładniej narysowane z wiadomych przyczyn. Wgl, brofist Fretukom.

Cytuj
//gdyby ta wypowiedź nie miała sensu, zwalam winę na późną godzinę TwT
Wybaczamy :V

A z TeDe nie przepadam tylko za Mamizou, meh spódnica i dziwna mina. No i Futo jest średnio oryginalna pod względem stroju, ale nadrabia charakterem i ślicznością jako reverse trap. Miko i Seiga mają genialne i oryginalne stroje, więc wą. I tak bardzo cosplayable :V
Spoiler (pokaż/ukryj)


  • Ostatnia zmiana: Luty 02, 2012, 13:54:55 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #212
Cytat: critz
Cytuj
Patchy to jeden z gorszych designów ZUNa.
Oh, może Ci się z kimś pomyliło. Normalnie może ta piżamka byłaby nudna, ale wystarczy nałożyć lekko durnowatą czapkę i wszystko podekorować wstążkami, co w połączeniu z fryzurą Patcha i jej miną daje dziecinny wygląd kontrastujący z jej zachowaniem i robi taką przytulankę, którą trudno traktować poważnie :V. Za to ją lubię.

Może nie. Mów co chcesz. Patchy ma u mnie -9 za wygląd i -1 za charakter.
  • Ostatnia zmiana: Luty 02, 2012, 13:41:52 przez 射命丸 クレトン³

  • Hotaru
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #213
Ja Patchy lubie tylko za włosy xd
@Kreton: Sorki, jeśli chodzi o linka do grafy to jest to randomowy obrazek z zerochana xd Postaram ci się go poszukać. Wybacz.

  • BoToJa
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #214
No nie wiem, wg mnie Sanae jest nieudaną postacią wyglądowo.
Ale ogólnikowo jej nie lubię nie tylko za wygląd ale też za jej zachowanie, nie lubię jak postaci próbują być kawaii, a wcale nie są. I nie lubię też takich hej do przodu. W inne części z nią nie grałam, więc nie wiem jak dokładnie sę zachowuje, ale w MoF była zbyt pewna siebie i co to nie ona.
A Sakuyi nie uważam też za cud miód bóstwo, bo jej charakter w stosunku do Remilii też mnie drażni. Natomiast lubię ją za ogół (no i sztylety, time stop, i pokojówkę XD)

A kolorek zielony tak naprawdę ubóstwiam, kocham go nad życie, ale jako kolor włosów mi absolutnie nie pasuje. I też musi być ładny.

*knived*

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #215
*shrug* Fair enough. Nie wciskam nikomu że musi widzieć to co ja. Sanae nie stara się być kawaii na siłę, ona po prostu naturalnie chodzi z głową w chmurach. No i zagranie w UFO / TD by nie zaszkodziło, bo tam widać że dopiero zdała sobie sprawę co to jest youkai hunting, a więc tak jakby dopiero się uczy. A pewność siebie to dobra cecha, spoglądanie na innych z góry to jest to, czego nie lubię.

A Sakujanowi nie mogę odmówić świetnej estetyki walki i stylu (chociaż timestop ani oryginalny nie jest ani specjalnie uczciwy). Nie podoba mi się natomiast służalczość* i brak okazywania emocji. Popisywanie się iluzjami też wywarło średnie wrażenie na mnie, a motywy seryjnego zabójcy i podejrzenie bycia osobą krojącą ludzi dla Flan na jedzenie mnie z deka odrzucają. Nie wchodze tu natomiast w fanon, padding czy agresję wobec Meiling, bo fanon potrafi popsuć postać.

Cytuj
A kolorek zielony tak naprawdę ubóstwiam, kocham go nad życie, ale jako kolor włosów mi absolutnie nie pasuje. I też musi być ładny.
Jest ładny. Rozumiem że Wriggle też nie lubisz ;_;?

*Chciałbym przeprosić fanów Youmu, że kiedyś jej to zarzucałem :v.
  • Ostatnia zmiana: Luty 02, 2012, 19:49:09 przez critz

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #216
A kolorek zielony tak naprawdę ubóstwiam, kocham go nad życie, ale jako kolor włosów mi absolutnie nie pasuje. I też musi być ładny.
Spoiler (pokaż/ukryj)

Oficjalny Wrigglefag

  • Tora
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #217
Patchy? Można jej nie lubić, ale jej zajebistość jest bezdyskusyjna.
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #218
Nah, lepsza niz cala 13 razem wzięta

mów co chcesz, ale ja chętnie bym przymierzył strój Seigi czy Miko
Wg. mnie strój Miko to jeden z lepszych projektów ZUN'a , jakie stworzył ostatnio ^^ .

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #219
Remilia. Nikt ciekawy w sumie. Tyle, co Flan lubi się pobawić z ludźmi ona by tylko siedziała i piła herbę.
I Ichirin. Postać z dupy. Tak bardzo nijaka i nudna. Unzan sam dałby rade być bossem.
  • Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2012, 17:49:09 przez ulczen
Ten ogień z dna nie wiem

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #220
Mamizou- postać,której nie lubię, bo jest dziwnaa... Nieudana wiewióra. No i Mononobe no Futo, jeśli chodzi o te nieudane z TD.
I Ichirin. Postać z dupy. Tak bardzo nijaka i nudna. Unzan sam dałby rade być bossem.
this ^

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #221
No i Mononobe no Futo, jeśli chodzi o te nieudane z TD.

>Ładny design
>Rozsądne spellcardy
>Świetny motyw muzyczny
>Nieudana postać

Well shit. Są gusty i Augusty, ale trochę i tak mi się smutno robi w serduszku...

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #222
>Ładny design sprzeciw
>Rozsądne spellcardy approved
>Świetny motyw muzyczny could be better
>Nieudana postać could be better

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #223
No i Mononobe no Futo, jeśli chodzi o te nieudane z TD.

>Ładny design
>Rozsądne spellcardy
>Świetny motyw muzyczny
>Nieudana postać

Well shit. Są gusty i Augusty, ale trochę i tak mi się smutno robi w serduszku...
Z jakiegoś powodu Futo była bardzo wysoko w rankingu popularności ;) .

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #224
Bo Futo jest zajebista pod każdym względem (poza czapką).

Ja nie rozumiem powodu dlaczego się wam nie podoba ;<