Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Nieudane dziewczynki (Przeczytany 91129 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #180
^
No mówie ze sa np. takie czesci do 12.8 gdzie postaci sa lepsze i gorsze i 13 gdzie sa zjebane ^^

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #181
Generalizacja n' shit. Ja bym się zgodził z Heru, ale tylko w kwestii Mamizou. Po prostu z której strony bym nie patrzył to mnie nie przekonuje, a szkoda, bo lubię okulary. Yoshikę lubie za herp derpowatość, Futo za wierność i posłuszeństwo wobec Miko i stary dialekt, a Miko za jej... hm, zadufanie, lekką manię wielkości? Kyouko jest urocza i tyle. Seiga jakoś mi lata, poza tym że jest ładna.

@Heru.
Jak chcesz by ktoś Cię wreszcie zrozumiał, to skonkretyzuj swoją opinie jakąś - które postaci z TD Ci się nie podobają i dlaczego. A, i przydało by się pamiętać, że ZUN dopiero co je wprowadził i bardzo prawdopodobne, że jeszcze pogłębi ich charakter, tym bardziej że większość jest oparta na prawdziwych osobach (weźmy na przykład Sanae, która IMO ciekawą osobowość dostała dopiero w UFO / UNL :3).
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2011, 19:49:05 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Siara
  • [*]
  • Momiji's Henchman
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #182
nazrin jest dziwna

murasa jest dla mnie klonem pewnej postaci z GG

ogólnie całe ufo jest dziwne
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 17:25:33 przez Maluetar

Pussy in a pussy's pussy in a room of pussy plushy

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #183
sprecyzuj, wypowiedź mocno sucha

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Siara
  • [*]
  • Momiji's Henchman
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #184
dziewczyna mysz
nie pasuje do moich loli kotek zagryzły by się
also dziwny pomysł na takie połączenie ogółem

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #185
dziewczyna mysz
nie pasuje do moich loli kotek zagryzły by się
also dziwny pomysł na takie połączenie ogółem
inni mogą uważać za dziwne połączenie dziewczyny z kotem czy lisem. a miksu z nue już nikt nie skomentuje, bo nie ma widocznych zwierzęcych uszu? :D

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #186
Nue to postać-zagadka bo z powodu jej umiejętności nie wiadomo czy wygląd ten który znamy to jej prawdziwa twarz czy tylko "Och! chcę wyglądać jak loli!"

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #187
Nue to postać-zagadka bo z powodu jej umiejętności nie wiadomo czy wygląd ten który znamy to jej prawdziwa twarz czy tylko "Och! chcę wyglądać jak loli!"

w skrypcie jednej z heroin Nue mówi, że to nie jest jej prawdziwy wygląd

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #188
ona potrafi sie zmienic w to czego sie boisz.
To zajebisty motyw ;D

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #189
dziewczyna mysz
nie pasuje do moich loli kotek zagryzły by się
also dziwny pomysł na takie połączenie ogółem
Ja już mam po dziurki w nosie kocich uszek, wszędzie te kocie uszka już do znudzenia, więc Nazrin to miła odmiana.

inni mogą uważać za dziwne połączenie dziewczyny z kotem czy lisem. a miksu z nue już nikt nie skomentuje, bo nie ma widocznych zwierzęcych uszu? :D
Srac na uszka, genialne ma te 'elementy' wystające z pleców.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 17:33:37 przez Maluetar

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #190
Sprostowanie. Nue w swojej ścieżce z ReimuB mówi, że to JEST jej prawdziwy wygląd.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 17:35:34 przez Maluetar
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Tora
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #191
dziewczyna mysz
nie pasuje do moich loli kotek zagryzły by się
A co powiesz o Suwako? Albo o tym robactwie Wriggle? :P
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 17:37:07 przez Maluetar
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

  • Siara
  • [*]
  • Momiji's Henchman
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #192
dziewczyna mysz
nie pasuje do moich loli kotek zagryzły by się
A co powiesz o Suwako? Albo o tym robactwie Wriggle? :P

Suwako? jest ok choć mało mnie interesuje
Wriggle - fajna czego chcieć (z nią są najlepsze H-doujiny :P) a połączenie robactwa jak to ująłeś i loli...
fajna...

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #193
Suwako nie fajna a wriggle jest facetem ;/
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 17:37:40 przez Maluetar

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #194
Sówak jaki jest każdy widzi. Bez niej nie ma Moriya trio. Podoba mi się w niej, że pomimo bycia jedną z najstarszych postaci w serii nie chełpi się specjalnie potęgą, a zamiast tego wie, co to znaczy zabawa, wyjebanizm i własne tempo. No i hnnngggowata rori z zettai ryouki i "lotem" na czele, pyontą i stylem walki, który redefiniuje termin "crazy awesome". Jest też w chuj groźna, gdy zajdzie potrzeba (Mishaguji's curse n' shit), ale zazwyczaj jej się nie chce :3. Shipping z ⑨ jako bonus.
Dla mnie to jak yin-yang - Sanae-chan odziedziczyła po Kana-chan, wiarę, motywację, dostojność oraz pewność siebie a po Kerokero wyluzowanie, głowę w chmurach, energiczność, zamiłowanie do mecha i figlarność, i dlatego są zajebiste, Amen.

A przy okazji... ostatnio zmotywowałem się do wwiercenia w scenariusz UFO i stwierdziłem, że Ichirin naprawdę mogłaby nie istnieć. Pomijając jej mdłe dialogi, to brak nawet konkretnego backstory poza nieznanym długiem wobec Byakuren (w przeciwieństwie do Shou i Murasy), nawet niesprecyzowana rasa (przynajmniej wg. thwiki Wanyuudou albo Katawa-guruma) oraz fakt że ZUN ochrzcił ją tylko hitboxem Unzana to już przegięcie, tym bardziej jak na bossa S3.

A, zapomniałbym. Niech jakiś SDMtard się ustosunkuje, bo gdy już mialem podbić Sakujana na mojej liście sympatii do postaci, to thwiki mi przypomina, że Flan wpierdala ciasto i herbatę z ludzi, i nagle karty pokojówki w temacie seryjnych morderców mają sens, tym bardziej że kto inny by umiał...
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2011, 03:38:19 przez critz