Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou - Jak to się zaczęło? (Przeczytany 96729 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #90

Ectopia i przygody ze świeżą wędliną.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2012, 18:26:21 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #91
Mam pewne podejrzenia, że może być nie do końca świeża, ale to pewnie tylko moje wymysły xD

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #92
Cóż no, o to podejrzewam większość nowych użytkowników, więc wolę o tym nie mówić. :v

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #93
Jak nakurwia kero-chan w 12.3 i się nie zniechęca, to niekoniecznie musi być mięsem do bicia, prędzej będą z niego ludzie xD.

Also, witamy na pokładzie. Aprobuje po bratersku takie przywiązanie do dziewczyny z team Moriya :V.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #94
nie musi być mięsem do bicia, prędzej będą z niego ludzie xD

Dlatego mówiłem o świeżości. Zresztą, czort wie, może jest bardzo dobry, nie jesteśmy na mega poziomie after all. Nawiązywałem do innej wypowiedzi Ectopii.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2012, 11:06:46 przez Ignacy Przybylski

  • Dziobak
  • [*]
Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #95
Mnie zaraził Herubim. Na jakiejś-tam sesji stworzył postać Youmu i zaczął o niej opowiadać. Żeby lepiej ją zrozumieć, zacząłem przeglądać internet w poszukiwaniu wiadomości o niej... I tak się to zaczęło =).

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #96
Mnie zaraził Herubim. Na jakiejś-tam sesji stworzył postać Youmu i zaczął o niej opowiadać. Żeby lepiej ją zrozumieć, zacząłem przeglądać internet w poszukiwaniu wiadomości o niej... I tak się to zaczęło =).

Pamietam Cię z Wanekonu.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #97
Zamierzam go wziac na nejiro, ale on ma jakies ale

  • Kami
  • [*]
Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #98
Gdy siedziałam na youtube to zobaczyłam filmik z nitori potem Theme Flandre Scarlet.

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #99
Tami mi pokazała :3 Kiedyś przyszła do mojej siostry nam przegrać PCB na laptopa, a ja, jak to młodsze rodzeństwo cały czas z nimi siedziałam. Strasznie mi się spodobało, i tak zleciały te dwa lata :P
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2012, 09:38:22 przez okami

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #100
...
Omg

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #101
Przeglądając arty pewnej dziewczyny na deviantarcie natknęłam się na arta z Reisen, trochę poszperałam i tak udało mi się pobrać Touhou. Moją pierwszą grą było EoSD (po dłuższym czasie udało mi się easy przejść). Aktualnie moją ulubioną jest raczej Imperishable Night.

  • AllStarsky
  • [*]
Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #102
Przeglądając arty pewnej dziewczyny na deviantarcie natknęłam się na arta z Reisen, trochę poszperałam i tak udało mi się pobrać Touhou. Moją pierwszą grą było EoSD (po dłuższym czasie udało mi się easy przejść). Aktualnie moją ulubioną jest raczej Imperishable Night.

Dokładnie (prawie) takie same były moje początki ;P U mój znajomy miał właśnie Reisen w avku. Popytałem go trochę i on wciągnął mnie w świat Touhou.

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #103
U mnie zaczęło się dość nietypowo. Jakieś półtorej roku temu grałem sobie z nudów w  flashowe gierki, akurat natrafiłem na jakąś z kategorii bullet hell. Z racji, że miała mechanikę wybitnie ściągniętą z Touhou (bomby, focus na shift pokazujący hitbox itp.) w komentarzach do niej słowo Touhou przewijało się co chwila. Z ciekawości o czym oni w ogóle mówią zapytałem wujka Google i już tego samego dnia zacząłem się zagrywać w EoSD.

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

  • Yuu.
  • [*]
Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #104
U mnie to się zaczęło jakoś niezbyt oryginalnie -> znajoma lubiła, więc ja też chciałam zobaczyć co to.

Na początku po prostu mi się podobało i nie zagłębiałam się jakoś bardziej, potem zupełnie odstawiłam na dość długi czas, a niedawno wróciło ze zdwojoną mocą XD
Mimo wszystko ciesze się, że teraz to wypłynęło jakoś tak samo z siebie, bo wcześniej mogłam to nazwać lubieniem na siłę D: