Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Ulubione Postacie v.2 (Przeczytany 98630 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #105
A propos Ai. To ja rozszerzę swoją wypowiedź odnoście ulubionych postaci:
Aya ponieważ robi zdjęcia (ja sama też bardzo lubię fotografować, a jeszcze bardziej dzięki niej.) Grając w MoFa po raz pierwszy, kiedy pokonałam Nitori i przeszłam do 4 stage'a i pokazała się Aya, bardzo mi się spodobała. Jej strój, spojrzenie, charakterek. Od razu stwierdziłam,że to będzie moja ulubiona postać i jest tak do tej pory i nie zamierzam tego zmieniać. W późniejszych częściach również się ukazywała i na prawdę najbardziej ją polubiłam :3
Cirno Za to, że jest wróżką. Najsilszą wróżką. Może to śmieszne, ale Cirno znałam zanim zaczęłam grać w jakiekolwiek Touhou... No cóż, Cirno nie da się nie lubić.

Na trzeciem mam kilka postaci. M.in. Satori, owa Yuyuko i Youmu, Koishi i ho ho postaci :)

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #106
Pisałem to już w innym temacie, lecz ten wydaje się być do tego stworzony: Reimu i Shikieiki. Jedno i drugie nosi ze sobą cnoty. Przynajmniej pierwsze powinno.

  • Nishi
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #107
[glow=grey,2,300]Hmm... Ja tam lubię Marisę, Reimu, Erin, Cirno, Patchy, Flandre... O, jeszcze Padku... e, znaczy Sakuya, China... e znaczy Mei Ling... I to chyba tyle.[/glow]
Tu miała być sygnatura, ale dostała dot bulletem w dupe i straciła ostatnie continue.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #108
jak jakas aktualizacja to
Mima, Youmu,Yuyu,Kaguya,Rumia,Kanako,Eirin,Orin,utsucho,yukari,ran,mystia, konngara, meira, rika, shinki, shingryoku, ellis, yuuka, china, sakuya,nue,moko,kene,yugi,suika,murasa...
to postacie ktore lubie, niekoniecznie ta kolejnosc.
Mima i Youmu zajmuja pierwsze miejsce

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #109
Ulubione postaci:
1. Satori Komeiji
2. Nitori, Suika, Alice
3. Yuyuko, Yukari, Keine (razem z Ex Keine), Yuuka

A jeśli chodzi o Medicine... Ciężko mi powiedzieć czy jest lepsza od Shanghai... Jeśli chodzi o lalki ;3
W którejś części powinna stać się bronią Alice, tak to było by coś

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #110
MARYSIA
Gdyż ma mocne ataki, jest szybka tylko czasem można się wpieprzyć na pociski i jest pewną siebie osobą, co bardzo mi się u niej podoba. :3

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #111
Moje ulubione postacie:

1. Suwako Moriya
2. Alice Margatroid
3. Marisa Kirisame
4. Youmu Konpaku

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #112
Moje ulubione postacie:

1. Suwako Moriya
2. Alice Margatroid
3. Marisa Kirisame
4. Youmu Konpaku

Huh, byłoby podobne do mojej topówki, gdyby nie fakt, że Suwako siedzi na samym dole rankingu przez kapelusz. :v
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Dziobak
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #113
1. Mokou
2. Reimu
3. Yuuka
4. Keine

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #114
Nie wiedziałem ze Reimu masz tak wysoko :c

i juz wiem czemu Yuuka napierdala graczy na sesjach...

  • Soul
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #115
(kolejność z randoma)

1. Minamitsu Murasa (Mmminamura ~) - bo ma śliczny design, jest kapitanem i, w przeciwieństwie do takiej niezbyt błyskotliwej, acz z pewnością suodkiej Kogasy, niegłupia. Ogółem - spokojna, lecz nie nieśmiała. Uwielbiam takie postacie. Ponadto ma ciekawą historię i fajnie skonstruowane relacje z resztą elopaczki z UFO, szczególnie z Hiziri. No i lubi curry, podobno. DOBRA DZIEWCZYNKA

2. (O)Rin Kaenbyou - kot wożący trupy taczką, ohoho. Oprócz komunowej sukienki też ładniutki design, a charakter... OBOŻEONAJESTZAJEBISTA. W rozmowie z niej ma się wrażenie, że kassa robi sobie z nas jaja. Ciekawe relacje z Satori i Okuu (Okuu!), ciekawe, choć zajekurwabiście trudne spelle, ciekawa moc, ciekawe dialogi. Ogółem, hom, ciekawa, postać. xD

3. (kappa-pa) Nitori Kawashiro - nie potrafię wymienić cech charakteru, które mi się u niej podobają, po prostu cała jest zajebista. WSPA-NIA-ŁY DESIGN. W sumie zaczęłam ją tak mocnomocno lubić po Nitori no Uta i Kapanet Nitori, choć już wcześniej siedziała wysoko.

4. Renko Usami - będę pazerna i przyznam się, że polubiłam ją z początku właściwie tylko za design, dopiero potem poczęłam o niej czytywać i polubiłam ją za wszystko inne. Ładne ma arty i ogólnie ładna męda.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #116
Kira, widzę twoją sygnaturę, oraz
Cytuj
1.Shikieiki Yamaxanadu.
[...]
5.Eirin Yagokoro

i się zastanawiam... Dlaczego w twojej sygnie nie ma Eiki a jest Eirin? 

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #117
A bo tak :V? Nowy do green-haired alliance widzę, gratuluje miejsca Eiki, Wriggle i przede wszystkim miejsca Sanae :3.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #118
Taki manualny tohosort się tu robi. Well, tekst wrzuciłem, atencyjny sort time.

Spoiler (pokaż/ukryj)
1. Cirno
2. Marisa & Youmu
3. Remilia
4. Meiling
5. Yuuka & Yuyuko
6. Rumia
7. Mima
8. Yumemi
9. Mai & Yuki
10. Tenshi & Mokou
11. Alice
12. Satori
13. Koishi
14. Okuu
15. Sanae
16. Yamaxanadu
17. Sariel
18. Eirin
19. Suika
20. Youki

  • Xoth
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #119
Oto moje 10 top.
3.Wriggle Nightbug

Chodź no bracie (siostro?) niech Cię hugnę :3
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2012, 10:43:25 przez Xoth