Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [sesje] Offtop (Przeczytany 313718 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #45
Ogólnie sam rozmioar postaci jest sam w sobie bardzo problematyczny. W dodatku jako MG nie pozwoliłbym wziąć komuś takiego monstrum, gdyby wpakował chociaż jeden punkt w zręczność i szybkość powyżej 30 (takie wielkie bydle ze względu na swoje rozmiary musi być powolne i mało mobilne).

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #46
W pierwotnym pomyśle Octagon miał być Chowańcem Kappy, jednak dwie postacie by zbyt skomplikowały kartę. I raczej nikt takich pomysłów nie przewidywał w tym systemie.
Co do szybkości i zwinności... Fakt nie powinien może być tak zwinny jak człowiek jednakże sens konstrukcji Mechów opiera się właśnie na mobilności i zwinności takich konstrukcji. Jak by miał być ciężkim i niemobilnym bydlęciem, to z punktu praktycznego lepiej zbudować czołg. Może za słabo opisałem to że nie Octagon nie jest zbyt ciężko opancerzony... W każdym razie jak powinien być przycięty by wszycy byli szczęśliwi? Dodam że karty zaklęć nie miały mieć natury bojowej. Jego karty miały się opierać na pierwszej pomocy, i na wzmocnieniu połączenia z pilotem.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #47
Zręczność to też umiejętność unikania danmaku, a sam jego rozmiar mu to praktycznie uniemożliwia. Czyli: jest praktycznie jedną wielką tarczą strzelniczą, która większość ataków będzie po prostu przyjmowała na klatę. W dodatku duży rozmiar utrudni mu trafienie małego przeciwnika, bo... znowu jest za duży. A mechy są mobilne na tyle, na ile im pozwalają rozmiary. Innymi słowy: nie będą miały takich osiągów jak battle suity, ale będą miały większy pancerz i większą siłę ognia.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #48
Jutro jadę na wesele i wrócę w niedzielę. W razie czego odpis najpóźniej dam w niedzielę popołudniu.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #49
Ok, chciałbym zacząć sesję ex w poniedziałek, więc, adzi, zapisz się, bo easy Raiona jest chwilowo zaw
ieszona.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #50
Red Fedora tez się może zapisać.
Mogę zagwarantować już, że przeżyje on tamtę sesje na której był.
Aczkolwiek lekko ubędzie mu statystyk z powodu blizn.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #51
@adzi, taka uwaga: południe lasu youkai leży na północ od wioski ludzi:
http://santuariotouhoubrasil.weebly.com/uploads/2/4/7/5/24756367/8766601_orig.jpg?675

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #52
@[ex1.1]
Nie za szybko toczy się akcja?? Już widać poruszenie tłumów, już wiemy że ktoś zaginął, już obie postacie są na tyle blisko, że mogą się zapoznać... Raion w swojej [1.2] pokombinował trochę z suspensem, to czemu i tu nie przedłużyć żywotności sesji?
nihil novi but

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #53
Don't worry and trust your MG :3
Czyli: nie, nie mam zamiaru tego zbyt szybko kończyć P:
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2015, 12:07:54 przez Cthulhoo

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #54

SONOVA...!

well, what now then?
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #55
Zakładam, że twoja postać jest zaznajomiona z geografią Gensokyo, więc pozwalam ci skorygować wpis, którego treść wynikała z braku zrozumienia, o jakie miejsce chodziło mistrzowi gry.

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #56
zrobione

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #57
Mam chwilowo małe przemeblowanie pokoju, w którym stoi komputer. W związku z tym będę mógł odpisać w sesjach, które aktualnie prowadzę, dopiero w godzinach nocnych, bąć jutro rano. Za opóźnienia przepraszam.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #58
Okej. To samo mam u siebie - pokój ogołocony do remontu. Mimo to chętnie czekam na rozwój wszystkich żywych fabuł.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #59
W przeciwieństwie do mnie, prawdę powiedziawszy nie chciało mi się nawet czytać akcji w mojej sesji niedotyczących mojej postaci. Shame on me.
*impending doom*