Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo. (Przeczytany 34392 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #30
Nie tyle jest trudne co moim zdaniem nie wykazuje on potrzeby posiadania życia towarzyskiego w tym sensie ;)

Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #31
Ah. Zapomniałem jeszcze o tym, że Rinnoske ma Tokiko.

  • Drewko
  • [*]
Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #32
No co? To tylko teoria.

Być może ZUN jest z wydziału Illuminatów odpowiadających za Japonię. Stąd ta wielka popularność jego gier które są tylko platformówkami.


Panie, weź pan się doedukuj i przestań pierdolić - żadna część Touhou nie jest platformówką. Nie zna pan się nawet na gatunkach gier. To co pan tutaj napisał to brednie, herezja, i w czasach gdy był tutaj Malu i Smoku zapewne zjechali by pana od góry do dołu po wypierniczyli z forum na amen.
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #33
A da się poprowadzić tą dyskusję bez tego memu opierając się o własne domysły?
Nawet jeśli to mem to potraktuj to jako mój własny domysł. Dzięki temu mam większe szanse u każdej dziewczynki, w przeciwieństwie do płci przeciwnej :33

Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #34
Hmm brakuje mi lepszego słowa niż platformówka. Ale fakt, nie znam się na gatunkach gier. Jakoś nie widzę powodu by się na nich znać.

Wybacz mi mój brak wiedzy z dziedziny gier komputerowych. Nie wiedziałem, że to taka straszna zbrodnia.

Also, wspomniałem już w pierwszym poście. Ten temat jest w nieodpowiednim dziale.
W końcu ten dział dotyczy: "Wszystko na temat Touhou od EoSD po dzień dzisiejszy"


Lepiej pasowałby do bazaru lub krzyczypudła.
  • Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2014, 20:03:34 przez Raion

Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #35
Hmm brakuje mi lepszego słowa niż platformówka. Ale fakt, nie znam się na gatunkach gier. Jakoś nie widzę powodu by się na nich znać.

Wybacz mi mój brak wiedzy z dziedziny gier komputerowych. Nie wiedziałem, że to taka straszna zbrodnia.

Ten dzień trzeba zapisać złotymi zgłoskami w kalendarzu.

Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #36
Nawet jeśli to mem to potraktuj to jako mój własny domysł. Dzięki temu mam większe szanse u każdej dziewczynki, w przeciwieństwie do płci przeciwnej :33
To nie domysł, tylko własna wyobraźnia...
Do tego nie podparta argumentami.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #37
Nawet jeśli to mem to potraktuj to jako mój własny domysł. Dzięki temu mam większe szanse u każdej dziewczynki, w przeciwieństwie do płci przeciwnej :33
To nie domysł, tylko własna wyobraźnia...
Do tego nie podparta argumentami.
Chyba argument do tego jest oczywisty, skoro już uważa się to za mem... w Touhou występują prawie zawsze dziewczyny - have a reason :v
a skąd możesz wiedzieć czy to moja wyobraźnia czy faktycznie uważam, że w Gensokyo są homo? ja tak twierdzę

Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #38
Raczej przyczyn bym upatrywał w tym że ZUN nie lubi rysować chłopców (jakoś nie dziwne).
Co do orientacji dziewczynek, sorry to argumentacja nawet poniżej poziomu Yaoistek.

Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #39
Nie rozumiem za bardzo czego oczekujesz w tej dyskusji. Wyrazilam swoje zdanie, napisalam dlaczego tak mysle a ty dalej to podwazasz. Nie wiem jak naprawde tam jest, pokazalam jedynie swoj poglad na to. Co do argumentu to nie wiem dlaczego az tak ponizej yaoistek, czy jest za malo logiczny i w ogole nie na temat? Nie wydaje mi sie, jest duzo dziewczyn - sugeruje to ze moga miec inna orientacje.

Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #40
^ Albo po prostu nie mają w czym wybierać :v.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #41
Większość dziewczynek prawdopodobnie nie może być w związku lub po prostu nie chce.
Dlaczego?
1. Bo są youkai jedzącymi ludźmi
2. Bo żyją w odosobnieniu
3. Bo są kapłankami które nie mogą być w związku
4. Bo są kami które są dużo ponad ludźmi, więc po co się z nimi bratać tak blisko?
itd.
A męskich youkai etc. nie ma. Nie w toho (no prawie nie ma, są gatunkiem prawie wymarłym).

Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #42
Kiedy wszystkie są tak bardzo zajęte codziennością, która jest ciekawsza od naszej, raczej nie myślą o związkach. Mając takie warunki jak losowa toho dziewczynka, też bym nie myślał o związkach. Po części mogłoby to wynikać z faktu, że mógłbym stać się przedmiotem, albo warzywem, czy czymś jeszcze, co skierowałoby moje myśli na niezwiązki. Poza tym co ZUN będzie o tym pisał, to ich prywatne sprawy, ha ha.

Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #43
4. Bo są kami które są dużo ponad ludźmi, więc po co się z nimi bratać tak blisko?
Spytaj o to Suwako : P

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: [Głupawka] Agencja Matrymonialna Gensokyo.
Odpowiedź #44
Hm Suwako? Dlaczego Suwako?

Warning, pretty lewd