Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Toho Labirynt (Przeczytany 4596 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Toho Labirynt
Zakładam ten wątek tutaj, bo do działu Toho nie pasuje. Plus i tak nie wiem, gdzie go przypisać xD


Otóż mam problem z tą grą, a konkretnie z jedną postacią. Na poziomie siódmym owszem, spotkałam Nitori, ale nie wiem czemu w panice użyłam opcji "Escape". Teraz przechodzę poziomy 10-12 i co jakiś czas wracam na lvl 7, by ją znaleźć - oczywiście z żadnym skutkiem. Pewnie już jej nie znajdę, bo miałam z nią event w jednym miejscu. Ktoś się orientuje, co zrobić?

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Toho Labirynt
Odpowiedź #1
Miałem to samo - jak się nie mylę potem pojawiła się tam jak jest turkusowa kropka w okolicach numeru 10 (lewo-dół).



Po dialogu spotykamy ja na pietrze 8.

Odp: Toho Labirynt
Odpowiedź #2
Cytat: touhouwiki
Assuming you did the same on 7F, Nitori will show up as a random enemy and can be talked to after being defeated. After talking to her here, she'll finally wait in one place on 9F.
Mówisz o tym?



Spróbuję jeszcze raz zobaczyć, czy jej tam nie ma, bo mapę mam całą zwiedzoną. Potem napiszę, jak mi poszło.


NEVERMIND - losowo weszłam do gry i pierwszy pzeciwnik na 8F to była ona xD
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2013, 20:07:49 przez fretka

Odp: Toho Labirynt
Odpowiedź #3
No ja zrobiłem tak samo jak ty - spanikowałem i dałem Escape. I potem bodaj pojawiła się tam gdzie opisałem... Lub przedtem jeszcze gdzieś na Stage 7. W każdym bądź razie ja tam pokonałem, lecz przedtem zdąrzyłem uciec.