Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: OTHL 2 (Przeczytany 26322 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: OTHL 2
Odpowiedź #15
Dobra, zapisuję się

raz kozie śmierć xD

  • Meduz
  • [*]
Odp: OTHL 2
Odpowiedź #16
Cunt me in - tylko że od 7 lipca moge grać bo wyjeżdzam na oboz i mnie nie będzie  ( no chyba ze starzy dadza mi laptoka na rozgrywki ligowe na 4,5,6 lipca a nawet jesli to po 23 dopiero ;p )
Smutne wallscrolle ;_;

  • Kosiek
  • [*]
Odp: OTHL 2
Odpowiedź #17
Ekkusu aside, jeśli ktoś chce się ze mną pobić w UNL-ach, zapraszam na priv tu, GG, bądź kanał #Nuclearcore na Rizonie.
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: OTHL 2
Odpowiedź #18
Ja tym razem tylko popatrzę :)

  • Fenek Alfa
  • [*]
Odp: OTHL 2
Odpowiedź #19
Ja się waham.
Z jednej strony w "chodzone"(inb4 jedynka) Touhou gram od niedawna(w SWR/Hisoutensoku od dwóch tygodni), więc nie chcę się pchać do prosów, bo pewnie wpieprzycie mi równo.
Z drugiej strony, "Najlepszy trening walki to trening w walce", więc więc grając z osobami z dużymi walcami mój też powinien wzrosnąć. Plus, to jeszcze 3 tygodnie, może jakoś jeszcze podskilluję.

EDIT: Dzięki, autoczerwonoliniopodkreślaczocosik mi nie działa.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 15:22:27 przez Fenek Alfa

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #20
No problem, poza Postalem Ectopią nie mamy tu krwiożerczych dinozaurów. Jak chcesz to wpadaj na #festungeuropa (jeśli jesteś na irc.rizon.net), albo pisz do mnie na GG lub w Steamie (dziś do wieczora nie ma mnie w domu, a tu w robocie za bardzo nie pogram przez net) to poćwiczysz z nami.

Spoiler (pokaż/ukryj)
PS. "waham"
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 15:21:46 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #21
To ja też poproszę o dopisanie mnie...
Czy rozgrywki będą się odbywały przez hamachi na kanale 'become czapuka'?

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #22
To ja też poproszę o dopisanie mnie...
Czy rozgrywki będą się odbywały przez hamachi na kanale 'become czapuka'?

Połączenie będzie dowolne, ale tak, na ogół korzystamy z Hamachi. Na pewno nie z Czapek, tho. Będzie się zakładało oddzielne sieci. W poprzedniej lidze była specjalna sieć do tego, ale pewnie jest teraz pełna, od tego czasu Hamachi zrobiło się bardziej komercyjne i bez konta premium można zakładać sieć dla maksymalnie pięciu osób.

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #23
Gramy do dwóch wygranych starć...
Chodzi o rozegranie walk z każdym innym uczestnikiem przed upłynięciem terminu. Przykład poprzedniej ligi masz w linku w pierwszym poście, działa to w ten sposób, mniej więcej.
To znaczy, że jeśli przegram z jakimś uczestnikiem 2 mecze to już więcej nie będę mogła zagrać z nim w lidze?

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #24
To znaczy, że jeśli przegram z jakimś uczestnikiem 2 mecze to już więcej nie będę mogła zagrać z nim w lidze?

Owszem, każdy rozgrywa mecz z każdym raz i dostaje punkty w zależności od wyniku. Jeśli przegrasz/wygrasz z kimś dwa mecze, to możesz tę osobę odhaczyć, chyba że z jakichś powodów zdecydujecie się na powtórkę.

  • Fenek Alfa
  • [*]
Odp: OTHL 2
Odpowiedź #25
Widzę, że i tak mnie dopisaliście... Ok.

Zastanawiam się czy nie przerzucić się na pada(dosłownie 5 minut temu znalazłem w szafie przejściówkę PS2/USB, zaraz będę sprawdzał czy działa)
W każdym razie my body loli is (kinda) ready.

EDIT: Albo i nie. W Hiso pad w ogóle nie działa, w IN gałka odwala dziwne rzeczy i wlatuję w pociski. Będę chyba musiał się bawić w bindowanie.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 12:09:57 przez Fenek Alfa

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #26
Jeśli to dualshock to poletzam i pozdrawiam, Paulo Koelo. Gałkę można w takim przypadku wyłączyć przyciskiem analog, a wpisywanie komend na skille jest znacznie przyjemniejsze (w IaMP nie mogłem zwyczajnie grać na klawiaturze przez jebane skosy, a na padzie wystarczy tylko przejechać kciukiem doł>przód albo przód>dół>przód i voila, tylko jeśli to nie DS, to niech najlepiej nie ma zjebanego dpada, miałem podróbki gdzie wjechanie na kierunek w górę przy wklepywaniu skilli było GRUBO za łatwe...).

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Fenek Alfa
  • [*]
Odp: OTHL 2
Odpowiedź #27
Jeśli to dualshock to poletzam i pozdrawiam, Paulo Koelo.
Dzięki za podpowiedź, mój Logitech robił te inby. Wziąłem oryginalnego pada i hula pięknie.

Jeszcze tylko jak przestawić żebym nie miał Z pod trójkątem, startu pod R1 itepe
Jest to gdzieś w configach??
Inb4 CPY super podforum bambo, trzy posty na miesiąc

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #28

Ja używam Logitecha F310 od dawna i zero problemów, jest bardzo dobry do Hisoutensoku. Kośkowi poleciłem, kupił i z tego co wiem jest zadowolony.

Cytuj
Jeszcze tylko jak przestawić żebym nie miał Z pod trójkątem, startu pod R1 itepe
Jest to gdzieś w configach??

Profile -> Key Config -> wybierasz swój profil -> klikasz kierunek na krzyżyku pada - kierunki automatycznie się pod niego ustawiają -> po kolei klikasz odpowiednie przyciski które chcesz mieć zbindowane pod odpowiednią akcję -> włączasz wybór postaci do, na przykład, Vs COM -> wciskasz przycisk odpowiedzialny za C bullet -> 1p profile select -> wybierasz swój profil i zatwierdzasz -> done
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 10:24:59 przez Ignacy Przybylski

  • MixBeton
  • [*]
Odp: OTHL 2
Odpowiedź #29
Ja też się zapisuję