Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Waryate

1
Świątynia Hakurei / Odp: Przedstaw się


To musiało być niecodzienne widowisko.
2
Touhou / Odp: TouhouSort
Spoiler (pokaż/ukryj)
Naprawiłbym kilka remisów i mamy stoprocent dobro. Nie ma co patrzeć poniżej "35" a top 15 to w zasadzie z 5 miejsc, tak mi wyszło z obliczeń.
3
Touhou / Odp: Kanon czy Fanon?
Biorę to co mi się podoba zarówno z kanonu jak i fandomu, nie utożsamiam się z nikim, moja wizja Gensokyo jest najmojsza i już. Bo po co opowiadać się za jednym i odrzucać drugie, kiedy można mieć co się chce?
4
Touhou / Odp: Polska Touhou wiki – co z tym fantem?
Dużo informacji jest na anglojęzycznych stronach, w razie czego słownik, albo nawet google translate pomogą coś zrozumieć.
Nie znam się na wiki w ogóle, ale skoro jest łatwiej przenieść na wikię i tam się bawić, to imo to jest lepsza droga. No, chyba, że prawa autorskie, czy coś. Albo stworzyć nową wiki korzystając z dostępnych materiałów?

ledwo się ludzie garnąc do jakichkolwiek zajęć, a co dopiero do tworzenia artykułów na wiki.
Może w zimie się zachce coś robić, komputer wtedy będzie przyjemnie grzał... ^^
5
A co państwo myślą o uszkach?
Kocie czy Psie?

Tak długo jak są, czuję ciepło na serduszku.
6
Świątynia Hakurei / Odp: Przedstaw się
Ale w sorcie nie jest służbowo, tylko prywatnie :c
A co z metalem? Lubisz metal? Albo metal w znaczeniu "gatunek muzyczny"?
7
Świątynia Hakurei / Odp: Przedstaw się
Remi na 15, widziałem gorsze przypadki, powitać. Orin na 45... Gust ma kolega odmienny, ale całe szczęście, że większość Toho dziewczynek jest fajna słodka i kochana. Przynajmniej kilka fajnych piosenek lubisz xP A słuchasz czegoś poza utworami z Touhou?
8
Touhou / Odp: Ran OS
Czyli... Ran to nazwa programu, który bliżej niezidentyfikowany liseł o dziewięciu ogonach zgodził się odpalić na sobie? A potem program zaprogramował Chen, którą zaaplikował bakeneko. Pls ;_;

Zastanawiam się też, czy o całej kwestii bycia Shiki nie można myśleć w formie "buffa" lub "add-on'u" zamiast "wrogiego przejęcia".
Addon, który powoduje, że w razie czego idziesz robić to, co ci każe Yukari. Nie brzmi zbyt zachęcająco. Ale w tekście źródłowym mówi się o opętaniu/posiadaniu ciał, co jak dla mnie znaczy tyle, że całość osoby lisa została zastąpiona Ran. Ale napisane jest też, że samego lisa nigdzie się nie widziało, więc można myśleć, że Ran to lis, co jest tylko niepotrzebną komplikacją(?)

Ciekawe na ile to jest Syndrom sztokholmski, na ile szacunek wynikający z lojalności, a na ile przyzwyczajenie.
Tutaj można dalej spekulować. W mojej interpretacji Ran jest na tyle uzależniona od Yukari, że ciężko by jej było przystosować się do samodzielnego życia. Jak to widzicie?
Po tych wyjaśnieniach, Ran potrzebuje ciała by coś znaczyć, więc ma lisa. Jest programem? Sztuczną inteligencją? W każdym razie jak nie masz na czym tego postawić to nie działa. I jest własnością Yukari.
Ale po tym co napisałeś zacząłem się zastanawiać przez ok. trzy sekundy i pomyślałem o drednotach z WH40k.
Może liseł był na skraju śmierci i zgodził się na zaaplikowanie mu Ran, bo to pozwoliłoby mu przeżyć?
9
4um Games Center / Odp: [sesje] Offtop
Wolę nie pracować na czymś takim, jeszcze mi się spodoba i zacznę kląć na swojego kompa.
Also, kiedy na moich oczach topniało mi miejsce na dysku, nie narzekałem na fakt posiadania antywirusa, który to sobie grzecznie posprzątał. Ofc, mogłem się zabezpieczać pięcioma fajerłolami, skanami orbitalnymi i jeszcze ceglanym murem, ale póki nie mam na kompie niczego istotnego, nie widzę takiej potrzeby.
10
4um Games Center / Odp: [sesje] Offtop
Szkoda zasobów, lolz. Tylko w momencie, kiedy masz dla nich lepsze zastosowanie. Jeśli ątywirus nie sprawia, że twój komputer umiera, próbując działać jak bozia przykazała, to czemu mu nie użyczyć tych zasobów? Chomikujesz po szafkach ram na czarną godzinę, czy co? Brzmi trochę jak ten francuski piesek.
Szkoda zasobów mogłoby być w momencie posiadania super zaawansowanego programu którego jedynym zajęciem jest konsumpcja tychże.
dziwnie piszę
11
4um Games Center / Odp: [sesje] Offtop
Mając jedzenie, można wybaczyć wiele, rozumiem. ^w^

uczestniczyła w czterech sesjach i żadnej nie skończyła powodzeniem
Szkoda. Wydaje mi się, że z sesji na sesję, ów nekogryf stawał się coraz bardziej szalony xD
12
4um Games Center / Odp: [sesje] Offtop
W0t, dzika sowa najpierw ich atakuje, potem wesoła niczym szczeniak, wcina jedną z ciekawszych postaci, by po chwili oddalić się rozpromieniona jak czarnobylski aparatowy, dziękując jednocześnie miłym ludziom, którzy ją postrzelili i połamali xD Masochistyczne sowie dziecko z krótkotrwałą pamięcią - to jest to. W sumie szkoda takiego obrotu spraw.
13
Archiwum / Odp: [sesje] Temat informacyjny
Nie, żebym był jakoś związany z sesjami, poza faktem, że zawzięcie śledzę losy Felixa i Forgusa, ale temat 'polskich youkai' mnie zaciekawił, więc przyszedłem pochwalić się bestiariuszem. Bezkost, najbardziej złodupne stworzenie evr.
14
Touhou / Odp: Paringi a Touhou
byleby postacie zaczęły ze sobą spółkować/brać śluby/płodziły dzieci
Bo o to chodzi.

Możesz też podać parę (dużo) pairingów z dupy, oraz dlaczego tak uważasz, chętnie się temu przyjrzę ^w^
15
Świątynia Hakurei / Odp: Przedstaw się
Witaj, adzi ^o^