Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Tematy - Wercik96

1
Touhou / TouhouSort
Poprzedni temat jest zamknięty a ponieważ poczułam nagłą potrzebę podzielenia się z Wami moim gustem to zakładam nowy.

Link jakby ktoś nie wiedział o co cho ---> http://tohosort.comoj.com/


Bez pralki, LoLKa i ULiLa. Yukari wskoczyła na 3cie miejsce przez swoją enigmatyczną aurę, którą rozpościera wokół siebie. Aż zaczęłam coraz bardziej zagłębiać się w jej osobowość, story, powiązania itd. Jeszcze 3 lata temu jakoś niespecjalnie mnie interesowała :P
Kanako na 6tym miejscu, z czego jestem zadowolona. Cytując th wiki
Cytuj
Kanako is an ambitious woman who treats religion like a business, using whatever means bring her the most "profit" - that profit being instead faith.
Wszelkie środki - posunąć się nawet do nadania nuklearnej mocy krukowi. Nie wiem czy określenie 'egoizm' pasuje do niej tak samo dobrze jak do Remilii, ale jej charakter jak najbardziej mi odpowiada, a nawet
Spoiler (pokaż/ukryj)
po części imponuje.

Pokażcie swoje wyniki (:
2
Mój pierwszy post.
Gdy próbuję zagrać z pewną osobą w UNL`a występuje problem. Nie możemy się połączyć. Pingować także nie można. Co więcej, ona i ja możemy grać z innymi osobami, tylko gdy razem próbujemy to występują jakieś usterki. Macie jakiś pomysł na to?