Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449130 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #675
Kriss jak zawsze dojebał. Zostaw ta loli pedofilu xD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #676
Jak ja zaczynałem, fandom był jeszcze bardziej hermetyczny.

Powody na to niejedzenie mięsa? powody nie mają znaczenia, Znaczenie dla mnie ma dojrzałe podejście do sprawy i odopowiedzialne podjęcie decyzji nie jedzenia mięsa, zaplanowanie sobie zastępnika w zamian.

W sumie to ona nie powiedziała, że jest wegetarianką. Powiedziała, że nie lubi mięsa a nie, że nie je mięsa.
Ja przykładowo nie lubię grzybów ;< ale to nie znaczy, że ich nie jem. No dobra, nie jem ich... ale rozumiecie idee?

You all faild :3

... Słuszna uwaga.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #677
Witam na forum!

A to prezent dla uczestników dość ostrej dyskusji, której świadkami byliśmy.
Ten ogień z dna nie wiem

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #678
Ej no. Temat to "Przedstaw się" a nie "Loża szyderców", więc go w taki nie zmieniać.
Also jak na obrazku z Hiną powyżej :)


Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #679
Hina jest słodka :3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #680
+1. Hina-imouto is love.




Also, 10/10 fandom. Zapomniał mod jak nowy był :3.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #681
Also, 10/10 fandom. Zapomniał mod jak nowy był :3.

Mod pamięta. i Mod pamięta, że nie przedstawił się jak debil.
Pokój, pokój oczywiście.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #682
Macie problem do mnie a ja się trzymam tematu a wy tu offtopicie o mięsie... Tu się należą warny:/

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #683
UWAGA UWAGA NADCHODZI JEDYNY SŁUSZNY NEWCOMER POST:

"Cześć. Nazywam się <tu wstaw dojrzale brzmiący, krótki total badass nick>. Granie w Touhou zacząłem od HRtP które kupiłem od samego ZUNa za czteropak piasta na Komikecie 52. Te wspomnienia, flower tank pierwszy mid boss na lunaticu dzisiejsze pokolenie tego nie zrozumie. Poza nolifieniem fandomu nie zajmuję się w życiu niczym, mam 34 lata, mieszkam w piwnicy i jestem bezrobotny, ale ja i moja <wstaw imię jakiejś waifu> nie narzekamy <33."

100% zaakceptowany nowokolega 9/11
Jakie życie taki naleśnik

  • Czoopik
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #684
@CrazyWafel: smutne, ale musze przyznać, ze prawdziwe.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #685
Kriss jak zawsze dojebał. Zostaw ta loli pedofilu xD

Nie jest sprecyzowany wiek.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #686
Macie ból dupy o tę hermetyczność... a to przecież normalne, iż na każdym forum tworzy się swoista społeczność, w której panują takie a nie inne obyczaje i nowy user albo akceptuje je, próbuje się do nich dostosować i zostaje na dłużej, albo stwierdza, że mu ta część internetu zwyczajnie nie odpowiada i daje sobie spokój. A im dłużej istnieje dana społeczność, tym bardziej jest ona zgrana, więc na pierwszy rzut oka nie musi się wydawać przystępna.

Mnie to jednak nie zraziło i na razie nie planuję Was opuszczać :3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #687
Cytuj
Granie w Touhou zacząłem od HRtP (...) Te wspomnienia, flower tank pierwszy mid boss na lunaticu dzisiejsze pokolenie tego nie zrozumie.
Coś ty odjebał?

Ale poza tym, Quoted For Truth.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #688
Wiesz, ale są społeczności jednak mniej i bardziej hermetyczne. Nie w każdej społeczności też np. widziałem tak wyraziste charaktery jak tutaj. No i mi się wydaje, że to też zależy od tego, ile osób mniej więcej jest w danej społeczności. Bo łatwiej hermetyczność, specyficzne zwyczaje, odzywki, słownictwo, itp. utrzymać tam, gdzie mało ludzi niż więcej. Np. tutaj, na th.pl tych ludzi (mniej lub bardziej, ale jednak aktywnych) nie jest dużo imho.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #689
Tak, społeczności mogą się wydawać mniej lub bardziej przystępne, jednakże zawsze istnieje pewna bariera pomiędzy nowymi a starymi członkami. Lecz nie do tego zmierzam, a do tego, iż hermetyczność nie jest mankamentem tego forum, lecz cechą, którą z biegiem czasu nabywa każde środowisko i nie da się od tak tego zmienić.
A że są tutaj wyraziści użytkowniki? Przynajmniej jest ciekawie :3