Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Fanfiki Touhou (Przeczytany 6986 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Fanfiki Touhou
Co dobrego możecie polecić  z fanfików Touhou? Poczytałbym coś innego niż "Anon w Gensokyo". Nowych czapterów tak bardzo brak :(

Oczywiście język ang akceptowalny. W ogóle po polsku powstało coś wartego uwagi poza "Anonem"?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #1
misuzu kiedys napisala sadystyczny fanfic o marisie i flandre.
do znalezienia na DA

Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #2
Nie do znalezienia, a na pewno nie na dA, ponieważ pousuwała wszystko z tamtego konta i założyła sobie nowe nie przenosząc starych rzeczy na nie.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #3
no to nie znam żednego innego xD

Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #4
Pisałem kiedyś jeden, ale sobie odpuściłem. Tłumaczyłem parę lat temu inny z angielskiego na polski, z tym samym rezultatem. ;)

Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #5
Spokojnie, nowy czapter będzie niedługo, ludzie mnie gonią ciągle :P. A co do tłumaczenia... hm, może się kiedyś pokuszę o coś takiego...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #6
^ "niedługo" to było tydzień, dwa, temu xD

Ja mam niedokończony 17 stronicowy fanfic Touhou x Katawa Shoujo, full po angielsku. Nie chce mi sie kończyć.

  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #7
http://www.touhou-project.com/th/

Spoiler (pokaż/ukryj)
Polecam Reimu's Adventure na /at
Spoiler (pokaż/ukryj)
xD

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that

Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #8
z ponad rok temu zacząłem coś gryzmolić, coś opartego też na faktach z mojego życia, ale że historia potoczyła się zupełnie inaczej, projekt porzuciłem, choć jeden rozdział już napisałem ^^'

Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #9
Spokojnie, nowy czapter będzie niedługo, ludzie mnie gonią ciągle :P. A co do tłumaczenia... hm, może się kiedyś pokuszę o coś takiego...
Spoiler (pokaż/ukryj)
ostatni był wstawiony na forum 27 stycznia 2012 o 10:19:08

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #10
Jest coś takiego jak zacięcie twórcze. Nie ma co, na to się nie poradzi i trzeba czekać aż przejdzie.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #11
Prokastynacja ładniej brzmi.

Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #12
@Scooter Fox @Smoku @Mayuki !!! Pióra (czy tam klawiatury) w dłoń i nakurwiać niedokończone prace :D Mi niestety Bozia poskąpiła talentów artystycznych i nie mam czym się chwalić. Zawsze fajnie jak ktoś próbuje coś ładnego stworzyć ;) Przyjemniej takie rzeczy się czyta i ogląda niż kolejne dyskusje z cyklu me gusta > twe gusta

also
prawie nic nie poleciliście...

Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #13
bo ja nic nie znam
also, dokończę jak znajdę pomysł na zmianę historii

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: Fanfiki Touhou
Odpowiedź #14
Jeszcze nie przejrzałem fanficów na forum, lecz mam pewną koncepcję. Potrzebuję jedynie morału całej historii. Ewentualnie pierwszej części. Mam nadzieję, że będzie ciekawe.