Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 360493 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
  • Seina
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA CZAPKA / AKCESORIUM)
Odpowiedź #195
Czapeczki Prismriverek, czapka Suwako, Yamaxanadu, czapka Ran, czapeczka Patchouli ~

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA CZAPKA / AKCESORIUM)
Odpowiedź #196
Ogony Ran!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA CZAPKA / AKCESORIUM)
Odpowiedź #197
- Czapka Meiling (kiedyś byłem komunistą i mi sentyment został)
- Hełm Shikieiki (korona?)
- Czapeczki Prismriverek (zwłaszcza Lyrici)
- Szwabska czapka Mystii (nie wiem czemu mi się z Niemcami kojarzy)
- Welon Yuyu (bo nie byłbym sobą gdybym nie wspomniał)
- Kokardka Youmu (kewt as fuck)
- Paragon Yoshiki (lol)

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA CZAPKA / AKCESORIUM)
Odpowiedź #198
czapka Yamady, czepki Yuyuko i Yukari, czapki Murasy i Chiyuri, wstążka Youmu, trzecie oko Satori, kapelusz Koishi :3
  • Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 22:14:17 przez Piscilla

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA CZAPKA / AKCESORIUM)
Odpowiedź #199
Wachlarzyk Ayi, czapka Tengu Ayi, trzecie oko Satori i Koishi, czapka Yuyuko, wstążka Ellen, kosa Komachi, czapka Murasy i jeszcze kilka innych.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA CZAPKA / AKCESORIUM)
Odpowiedź #200
z tego co zrozumiałem Critza, to miały być akcesoria noszone na głowie lub we włosach, a nie np. kosa Komachi...

  • awesome
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA CZAPKA / AKCESORIUM)
Odpowiedź #201
Bez ładu i składu: czapki Tengu, czapka Yamanaxadu, kapelusz Keine, czapki Murasy i Chiyuri, kokardki Hiny, kokarda Mokou, kapelusz Marisy.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA CZAPKA / AKCESORIUM)
Odpowiedź #202
fix u mnie, oko tylko u Satori, Koishiowe poza głową jest

Odp: Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA CZAPKA / AKCESORIUM)
Odpowiedź #203
śmieszne okrągłe cosie na włosach Sanae i Reimu (te spinające pasma włosów z boku twarzy), kokarda Reimu, czapa Maryśki, kapelusz Koishi, beret Meiling, kokardka Youmu, pagoda Keine, amulety Mokou, wstążka Hiny, czapeczka Nitori, czapeczki tengu, liść Mamizou


inb4 wszelkie możliwe akcesoria do włosów w Tohu

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY WZÓR / KARTA ZAKLĘĆ)
Odpowiedź #204
This is gonna rock.

13. ULUBIONY WZÓR / KARTA ZAKLĘĆ

Jak zapewne się domyślacie mam na myśli ataki w danmaku - może to być faktyczny spell card, nonspell, atak z PC-98 czy nawet wzór pocisków z planszy, nie widzę powodu się ograniczać. Jeśli dany atak podoba wam się wizualnie, czy jest on łatwy i przyjemny w przechodzeniu, czy daje wam w kość i czujecie się jak bogowie po jego przejściu, czy nawet jest to wzór który gwałci was za każdym razem i to w takim stylu, że rozwijacie masochistyczne skłonności - piszcie.

1. Bounded Field "Boundary of Life and Death" (PCB Yukari) - Najlepsze danmaku w serii, ostateczny test skilla.
2. Saint Girl "Sun Goddess's Sacrifice" - (TD Futo) - Overdrive, z nieco nudnawej karty robi wielofazowe, wymagające eye-candy :3.
3. Divine Art "Demon Binding Ring" - (IN Reimu) - Łiiii, śliczne kolorki. Nie lubie unikać, ale fajny trip do patrzenia.
4. Frog Sign "Wily Toad" (DS Sanae) - Frog nuke robi mniejsze żabki. Pierze dupy.
5. Tiger Sign "Hungry Tiger" (DS Shou) - Rrrooarrr! Fizyczne danmaku FTW.
6. Frost Sign "Frost Columns" (PCB Cirno) - Śliczny wzór, tym bardziej jak na Cirno.
7. Esoterica "Secretly Inherited Art of Danmaku" (0:16) (MoF Sanae) - Kocham jak gwiazdki z układu rozchodzą się w chaos. Gray Thaumaturgy / Forgotten Ritual też fajne jako słabsze wersje.
8. Jewel Sign "Pearl of the Five-Clawed Dragon" (DS Iku) - Praktycznie nie do przejścia Hatate, ale laserowe pentagramy wygrywają. Saturday night fever.
9. Apparition "Iruka's Thunder" (TD Tojiko) - Overdrive, taste teh lighting! Efekt bujania się ładny.
10. "Deflation World" (IN Sakuya) - Last word, za efekt mnożenia noży i nie używanie zjebanych hitboxów z EoSD.
11. Heaven's Dragon "Source of Rains" (MoF Kanako) - Kolorki i streaming czadowe, tylko lekko za ciężkie.
12. Explosion Sign "Peta Flare" (SA Okuu) - Imma dodging staaaarz!
13. Meiling StB 5 -- 1 Fizyczne danmaku FTW [2]. Danmaku-kop Meiling.
14. "Virtue of Wind God" (MoF Kanako) - Genialny test umiejętności, nieprzypadkowo timeout VoWG Lunatic uznawany jest za odznaczenie elity elit.
15. Hina DS 2 - 2 - Spin Hina, Spin. Nie przesadnie trudne, ale ładne.
  • Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2012, 16:20:21 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY WZÓR / KARTA ZAKLĘĆ)
Odpowiedź #205
1. Great Magic "Devil's Recitation" Byakuren (wersja Shinki jest zbyt ciężka i nie jest aż taka efektowna)
2. Explosion Sign "Peta Flare" Utsuho (Zajebiście efektowny spell. Bo co jest lepsze niż napierdalanie w ciebie tysiącami słońc?)
3. "Profound Danmaku Bounded Field -Phantasm, Foam and Shadow-" Yukari (To co Critz napisał)
4. "Saigyouji Flawless Nirvana" Yuyuko (Mój ulubiony spell w PCB dostał utrudnioną wersję. Fuck yeah! Piękno wzorów danmaku)
  • Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2012, 16:20:50 przez Maluetar
Rucham psa jak sra

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY WZÓR / KARTA ZAKLĘĆ)
Odpowiedź #206
1. Apparition "Iruka's Thunder" (TD 5 stage midboss spellcard) - poza nazwą, podziwiam pomysł i trudność na wyższych lvl
2. Great Magic "Devil's Recitation" (UFO 6 stage 4th spellcard) - uwielbiam złożone spelle
3. "Nightmare of Heiankyou" (UFO EX 12th spellcard) - najładniejszy timeout spell ever imho, i ładnie zgrywa się z bgm

  • Seina
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY WZÓR / KARTA ZAKLĘĆ)
Odpowiedź #207
1. Umbrella Sign "Lightly Falling Large Raindrops" - Kogasa
2. Nue Sign "Mysterious Snake Show" - Nue
3. "Pandemonium" - Suika
4. Explosion Sign "Peta Flare"  - Utsuho

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY WZÓR / KARTA ZAKLĘĆ)
Odpowiedź #208
Będę oryginalny (a właściwie to leniwy, bo nie chciało mi się grzebać w pamięci i yt szukając innych):
Alice z Extra Stage Mystic Square - Jestem ciotą, więc nigdy go nie przeszedłem, ale razem z muzyką podoba mi się bardziej od jakiegokolwiek innego z windowsowych
  • Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2012, 17:02:07 przez Devvy

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY WZÓR / KARTA ZAKLĘĆ)
Odpowiedź #209
1. HRtP - YuugenMagan
2. Double spoiler 3-4 - "Kandata's Rope"
3. Subterranean Animism - Prawie wszystkie karty. Są malownicze, czasem nawet zabawne. Po prostu fajne.

Rozpisałbym się bardziej co i dlaczego, ale przypadkowo odświeżyłem stronę i nie chce mi się drugi raz pisać...