Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449036 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #930
Pooki, ja zawsze chętny na phantasmagorie tylko napisz >.>

Ah i podryw na phantasmagorie działa, próbowałem. Dzięki Phantasmagorii możesz przełamać dziewczyną pierwsze lody co pozwala na dalsze podrywanie na tradycyjne sposoby. 

Ah i tak swoją drogą witam cię Majcian na forum i dobrze życzę uzależnienia się od toho.

  • Majcian
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #931
oj, wszyscy życzą mi tak dobrze... w domyśle- 'spędzisz wieczność w odmętach naszego forrrum'... ;) ciasteczko oczywiście smaczne, pełne miłości od Kretonka... tylko jakieś takie czarno- białe.. ale ja tam nie wybrzydzam, nie, nie...

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #932
Pytanie, ile masz lat?

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Majcian
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #933
oh, podobno kobiet o takie rzeczy się nie pyta..
  • Ostatnia zmiana: Październik 10, 2013, 16:48:26 przez Majcian

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #934
Człowiek nie robi problemów po zadaniu tego pytania, a zwyczajnie odpowiada.

  • Majcian
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #935
po co pytać o rzeczy które można bardzo łatwo sprawdzić... człowiek tak... 22

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #936
Ah szkoda, bo nie mogę sobie znaleźć przeciwników do PoFVa

Na koneconie jak pytałem czy będziesz chciał grać po powrocie do domu (naprawdę okropnie się na konwencie czułem) to mówiłeś, że nie masz jak przez twoje problemy z internetem, ale spoko, nie musisz się już dłużej martwić bo za kilka dni ogłoszę kolejną ligę.

No teraz z netem nie mam raczej problemów, więc jeśli masz chwilę i chęć by pograć, to moje gg znasz. ;3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #937
Pooky, jeżeli chcesz poznać potęgę lamienia, to może też się skuszę na partyjkę xD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #938
Dlaczego post Smoka został usunięty? Przecież nie zawierał obraźliwych treści, w przeciwieństwie do mojej wypowiedzi. Tak, chciałam sprawdzić, jak pani nowa odpowie na moje pytanie. Nie, nie klikam w każdy możliwy profil, by widzieć dane innych użytkowników.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #939
Jestem w trakcie wyjaśnainia sytuacji, please wait warmly. Skoro użytkoniczka nowa nie opoczuła się obrażona postem fretki nie dałem procentów, ale nei wiem jesczze za co dał je raion...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #940
Inb4 warn za offtop
Witam wszystkich na forum, starych i mlodych. W sumie modów tez, pozniej jak bede miec 50% to bedzie problem. A patrzac na adhd modow to juz niedlugo:)

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #941
^ xD

Zlew tardził przecie Reimu swego czasu.
Niemniej jednak, witam pozdrawiam :3. Dobre gusta.

Jakby ktoś partyjke HM/UNL/PoFV to zawsze zapraszam na GG 3754878.
  • Ostatnia zmiana: Październik 10, 2013, 21:01:58 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #942
Małyszeq, poczułem się urażony twoim postem, tak więc na podstawie paragrafu numer osiem regulaminu forum żądam abyś ukarał się ostrzeżeniem o wartości 5% za obrazę użytkownika.
Jakie życie taki naleśnik

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #943
Podoba mi się twój styl pisania Kuroneko, ale po twoim nicku muszę stwierdzić, że masz chujowy gust =/
Zmień go bo widzę, że mogą być z ciebie ludzie.
Rucham psa jak sra

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #944
No wlasnie nick jest total unrelated. Ostatnio ogladalam m jak ryszard z oreimo( strasznie chujowe anime, moze bez Kirino daloby sie ogladac) i stad ten nick.