Touhou.pl ~Human meets Danmaku~

Nadprzyrodzona Granica => Aktualności => Temat zaczęty przez: h-collector w Październik 31, 2017, 18:49:35

Tytuł: Strange Creators of Outer World - vol 4
Wysłane przez: h-collector w Październik 31, 2017, 18:49:35
(https://i.imgur.com/w5YNW6tl.jpg) (http://tohogairai.dengeki.com)
31.10.2017 wydany został 4 numer Touhoumagazynu Strange Creators of Outer World (data premiery była zapowiadana od pewnego czasu i tym razem obyło się przez większych przesunięć).
Bliżej jego zawartości można przyjrzeć się na moeoh.dengeki.com (http://moeoh.dengeki.com/archives/8199) (jak ktoś potrafi jap.).

Dla tych co jednak w języku japońskim nie bardzo się odnajdują postaram się mniej więcej nakreślić zawartość:
Kącik dotyczący Touhou 16
(https://i.imgur.com/Q5QI5Ojm.jpg) (https://i.imgur.com/Q5QI5Oj.jpg)(https://i.imgur.com/0usfBpmm.jpg) (https://i.imgur.com/0usfBpm.jpg)
Standardowy kącik w ramach, którego znajdziemy informacje dotyczące plansz, postaci oraz systemu Touhou 16 podparte szczegółowymi grafikami. Fragment nie tylko dla nowych graczy, ale także dla graczy, którzy już są dobrze obeznani z tą częścią, na pewno znajdą coś ciekawego!
Wywiady i szkice
(https://i.imgur.com/0njJ9jNm.jpg) (https://i.imgur.com/0njJ9jN.jpg)
Obszerny wywiad z ZUNem, a także z twórcami związanymi z Touhou w tym Makoto Hirasaka, który tworzył grafikę do np. Strange and Bright Nature Deity, Oriental Sacred Place, Visionary Fairies in Shrine, oraz portrety postaci w Fairy Wars. Opowiada on o drodze swojej kariery jako rysownika i moment, w którym Touhou wysunęło się na pierwszy plan oraz wspomnieniami z tym związanymi.
Curiosities of Lotus Asia rozdział 4
(https://i.imgur.com/1u6Hioq.jpg)
Rozważania Marisy na temat prawdy związanej z ostatnim incydentem i kto stał za zmianami pór roku.
Komiksy
* aktualnie brak materiału
Ilustracje
(https://i.imgur.com/IDb6whJl.jpg) (https://i.imgur.com/IDb6whJ.jpg)(https://i.imgur.com/x1ZWBZel.jpg) (https://i.imgur.com/x1ZWBZe.jpg)

Dyskusja dot. pierwszego tomiku znajduje się w tym temacie (http://www.touhou.pl/4um/index.php/topic,2122.0.html), drugiego zaś w tym (http://www.touhou.pl/4um/index.php?topic=2188.msg145718), trzeci wolumne zaś Tutaj (http://www.touhou.pl/4um/index.php?topic=2335.0)

PS. Strona domowa (http://tohogairai.dengeki.com) jeszcze nie została zaktualizowana