Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - [Inactive] Kreton

31
Świątynia Hakurei / Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Scrap: własnie celowo nie daliśmy ankiety. Po prostu jest to na zasadzie - będzie odzew - się pomyśli. Wcześniejsza ankieta ledwo przebiła się na tak więc odzew był juchowy.
32
Świątynia Hakurei / Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Offtopicowo - Wercik - epicki Sig.

On topic - jeszcze trzeba będzie się zastanowić czy score reset czy idziemy dalej.
33
Świątynia Hakurei / Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Jako, że są w internetach ludzi, którzy coś robią, tj. Misty, Oni-Blade, Moose i cała reszta, która ostatnio się Osiąga w naszych Osiągnięciach, padła sugestia przywrócenia czelędży Danamku w nowej, nieco odświeżonej formie.

Modyfikacją jak i prowadzeniem całości, zająłby się moderator osiągnięć czyli Tsundere Losik.

Nowe pomysły na Challenge mile widziane.

Kwestia - ile osób było by zainteresowane braniem udziału ?
34
Osiagnięcia / Odp: Odp: Osiągnięcia
35
Osiagnięcia / Odp: Osiągnięcia
System Osiągnięć zaktualizowany do wersji 4.1. Dodano nowe osiągnięcia. Więcej w change log.
36
Osiagnięcia / Odp: Odp: Osiągnięcia
Nawiązując do powyższego:

Cytat: Kreton
Odnośnie replayów proszę odpowiednio je nazywać. Np: th11_udRaio lub podobnie. Przypominam, że nazwa limitowana jest do 6 znaków po podkreśleniu (np. udKret). Zasada nie obowiązuje w przypadku Mountain of Faith gdyż opcji dodatkowych replayów w grze nie uświadczymy, a także w przypadku bijatyk gdyż działa tam inny system zapisu replayów (dzięki czemu nazwa może być dowolna).
37
Aktualności / EXZEAL Out!
Degica Games ogłosiło wydanie na Steamie ostatniej gry z paczki Shooting Love 20XX - EXZEAL. Gra w wydaniu na parze kosztuje 11.99€ (około 52 PLN (9.49€ (~41 PLN)do 21.07)). Sznurek do Steam.

Dodatkowo, ogłoszony został w EXZEAL konkurs. Zasady poniżej:

Cytuj
Details: This contest is to compete for the three highest scores in EXZEAL Remix, Stage 1 Score Attack on Hardest difficulty. You may select any of "Unit" weapon types. Make sure you are set to "Very Hard" difficulty with "Save Replays" set to "On" in "SETTING EXZEAL". Replays must be submitted to be counted. Stage 1 Score Attack can easily be unlocked by completing Stage 1 in Arcade Mode. The three highest scoring individuals on the leaderboard at the deadline below will each win the Triangle Service OST (on Steam) of their choice!
 
Deadline:
The contest starts at EXZEAL's launch, 7/14 US (7/15 Japan), and ends at 6pm PT on 7/21 in the US (10am on 7/22 in Japan).
38
Aktualności / Spellz
Aż wstyd się przyznać, pochłonięty pracą, całkowicie zapomniałem o zrobieniu czegokolwiek na stronę.
Tak więc zmotywowany dobrym piwem, wziąłem się do pracy. Efektem jest poprawka jednej karty w DDC, oraz dodane tłumaczenia kart do GFC oraz MoF. Na dniach pojawią się tłumaczenia do LoLK oraz parę video do kart z IN, MoF i może coś jeszcze. Cały czas przypominam o akcji Fill the Site, za którą można otrzymać unikatowe osiągnięcia.

Edit: LoLK dodane. Za tłumaczenia dziękuje Mayukiemu.
39
Świątynia Hakurei / Odp: Sugestie 4.0
Cytat: Scarpi
Mam na myśłi to, że teraz wszystkie sygny przylegają do lewej strony ekranu i nie da się ich wycentrować (przynajmniej mi się nie udało). + Troszkę większa sygna byłaby fajnym bonusem dla osób chcących bardziej spersonalizować swój profil

To jest domyślne. A co do większej sygny - nope. Pamiętam czasy jak na forach nie było limitów żadnych i ludzie wrzucali w sygny grafiki wielkości 300x2000 i 10 mb wagi. Ci co jechali na drewnianym internecie się wkurwiali :P. Teraz masz drewniane internety w telefonach (a nie każdy woli wersje mobilną forum). Podsumowując - sygny i tak IMO są nieco za duże obecnie i większe nie będą.

Cytat: Scarpi
Dział wydaje się lepszą rzeczą do takich spraw aniżeli jeden mały temacik ogólny. Ba, aktualnie "przedstaw się" jest trochę nieżywe, a raczej nowomyszy nie będą bumpować tematów, gdzie ostatni post był rok temu :v

Co to za różnica czy będą bumpować temat sprzed roku czy dział, w którym ostatni post też był rok temu ? Ja nie widzę żadnej... Aczkolwiek kwestia działu jest do przemyślenia.
40
Aktualności / Odp: TRIZEAL Remix na Steamie.
dunno, nie grałem
41
Aktualności / TRIZEAL Remix na Steamie.
Wspomniany parę newsów wcześniej, zapowiadany przez Degica Games shmup TRIZEAL Remix trafił na steam. Gra dostępna jest pod tym sznurkiem w cenie 11.99€ (9.99€ do 14.07).

Dodatkowo Degica ogłosiła, iż ostatnia część Shooting Love 20XX - EXZEAL - pojawi się na Steamie 14.07. Cena nie znana. Steam Page.
42
Świątynia Hakurei / Odp: Sugestie 4.0
Cytat: h-collector
No i poradniki, changelogi, downloady, replaye, opisy postaci się poszły kochać się razem z działem

Implaying że były tam jakieś pełne poradniki, download jest w downloadzie, replayów nie było żadnych. Tak samo jak opisów postaci. Sorry, jedyny poradnik jaki był tam pełny to jak odpalić mapę - nie aktualny bo mało kto w tą wersję gra odkąd jest ta bazująca na Docie 2.
43
Świątynia Hakurei / Odp: Sugestie 4.0
Cytat: Red Fedora
  • Dział z DOTS zwłaszcza rzuca się w oczy jako coś co nie potrzebuje być na głównej.

Done.
44
Aktualności / MINUS ZERO


Z dniem dzisiejszym, na Steamie pojawiła się druga gra będąca częścią Shooting Love 20XX. Jest to MINUS ZERO. Koszt to 1.99€ (1.49€ w pierwszym tygodniu).

Kolejną częścią Shooting Love 20XX będzie TRIZEAL Remix. Data wydania zapowiadana jest na 7 lipca (8 lipca czasu polskiego).

Sznurek do Steam: MINUS ZERO
45
Aktualności / Shmups Skill Test wydane.
Dnia dzisiejszego wydane zostało zapowiadane przez Degice - Shmups Skill Test. Gra dostępna jest na platformie Steam pod tym sznurkiem w cenie 4.99€ (3.99€ do 16 czerwca).

Dodatkowo Degica ogłosiła wydanie gry MINUS ZERO - kolejnego tytułu w ich serii - Shooting Love 20XX. Data wydania MINUS ZERO to 16.06.

Trzecią rzeczą jest konkurs związany z Shooting Love 20XX.

Zasady poniżej:

Spoiler (pokaż/ukryj)
Cytat: Degica
Celebrating the release of Shmups Skill Test, there are two Shmups Skill Test contests. You may enter both.

Lowest Gamer Age Contest Rules
Contestants will play in Solo Test mode. The 3 lowest "gamer age" entries submitted in Solo Test mode win. Matching gamer ages will be tie-broken by highest scores. Replays must be uploaded for entries to be counted.

Prizes: All three winners each get a TRIZEAL Remix Steam key (given before official launch!)

Mystery Age Contest Rules
Contestants will play in Solo Test mode. The first three contestants to achieve one of three different mystery ages and post their screenshot to Twitter mentioning and following @DegiGames and using #ShmupsAge win. Once a mystery age is achieved, no other contestant can submit the same age. The mystery ages are Fujino-san's age, the amount of years since Gradius 3 (the game that inspired Fujino-san to design games) came out, and the amount of shots a second that Takahashi Meijin is famous for firing.

Prizes: All three winners each get a beautiful, signed poster covered in XIIZEAL and DELTAZEAL ships.

Deadlines:
Both contests start at Shmups Skill Test's launch, 6/09 US (6/10 Japan), and end at 6pm PT on 6/16 in the US (10am on 6/17 in Japan).

Sznurek do Steam odnośnie konkursu.