Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449164 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 7 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #705
Stop. Czyli rozumiem, że ludzie, którzy faktycznie mają np. problemy z pisownią albo są po prostu dziećmi (sory, dla mnie wiek 12-15 to jeszcze dzieci), nie mają wstępu na forum th.pl, a jeśli już mają to muszą mieć w ciuuuuuuul samozaparcia i silną psychikę (co w ich wieku jest raczej niemożliwe) ? ;) Bo na przykład ta ostatnia userka, co się przedstawiła, to wygląda mi po prostu na zwykłe dziecko. Albo trolla. Ale ja jej daję szansę na tę bardziej niewinną możliwość.


Arhus ma 15 lat, miała 14 jak wbiła na forum. Dogaduje sie z nami wszystkimi świetnie. WIec to nie jest jakoś niemozliwe, mi się wydaje, nawet zważając na wiek.

Proszę cię tylko o niekrzyczenie.

to sa LITERKI. jeśli ktoś napisze coś capsem, wcale nie znaczy, że krzyczy.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2013, 16:10:10 przez Smoku

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #706
Cytat: Smoku
Arhus ma 15 lat, miała 14 jak wbiła na forum. Dogaduje sie z nami wszystkimi świetnie. WIec to nie jest jakoś niemozliwe, mi się wydaje, nawet zważając na wiek.

arhus została sprowadzona przez Malu i Tami. To inna para kaloszy - była uprzedzona jak zjebane jest to forum.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #707
Cytat: Smoku
Arhus ma 15 lat, miała 14 jak wbiła na forum. Dogaduje sie z nami wszystkimi świetnie. WIec to nie jest jakoś niemozliwe, mi się wydaje, nawet zważając na wiek.

arhus została sprowadzona przez Malu i Tami. To inna para kaloszy - była uprzedzona jak zjebane jest to forum.

i odpowiednio przygotowana merytorycznie, skillowo i psychicznie; zwłaszcza to drugie, he he

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #708
Ja nie byłam uprzedzona do tego forum, co najwyżej co nieco wyczytałam ze starych wątków, zanim napisałam pierwszego posta :V

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #709
Odnośnie arhus: to nie tak. Owszem, wiedziała o panującej tu atmosferze, ale to nie ma nic do rzeczy. Nikt po niej nie jeździł, wiecie? A dlaczego? Bo się zachowywała jak człowiek.
:T

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #710
That's not the fucking point.
Ile razy było tak, że zostały u nas osoby które nie wiedziały kompletnie nic o Touhou, albo ich zasób wiedzy kończył się na bad apple i un owen? MNÓSTWO razy.

Hm. Wg mnie nadal to mniejszość, jeśli policzyć aktywnych userów. Jakoś ogólnie ostatnio na forum jest spokój, jeżeli chodzi o idiotów.

Pisząc to co zacytowałeś i kilka innych rzeczy nawiązywałem głównie do naszego kanału IRC w którym integracja między ludźmi jest o WIELE lepsza niż na forum.

Chodzi o to co swoim zachowaniem zaprezentuje nowa osoba, a to, że zachowuje się jak niedorozwinięty analfabeta to tak go traktujemy.

Stop. Czyli rozumiem, że ludzie, którzy faktycznie mają np. problemy z pisownią albo są po prostu dziećmi (sory, dla mnie wiek 12-15 to jeszcze dzieci), nie mają wstępu na forum th.pl, a jeśli już mają to muszą mieć w ciuuuuuuul samozaparcia i silną psychikę (co w ich wieku jest raczej niemożliwe) ? ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Metafora

Ok. Zgadzam się z 70-80% tego, co mówisz, ale popatrz też trochę na wasze metody walki z rakiem. I sam oceń, czy one są na pewno dobre i skuteczne.

Są nieskuteczne bo jesteśmy zbyt mili dla tych osób (a przynajmniej ja).
Rucham psa jak sra

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #711
That's not the fucking point.
Ile razy było tak, że zostały u nas osoby które nie wiedziały kompletnie nic o Touhou, albo ich zasób wiedzy kończył się na bad apple i un owen? MNÓSTWO razy.

Hm. Wg mnie nadal to mniejszość, jeśli policzyć aktywnych userów. Jakoś ogólnie ostatnio na forum jest spokój, jeżeli chodzi o idiotów.

Pisząc to co zacytowałeś i kilka innych rzeczy nawiązywałem głównie do naszego kanału IRC w którym integracja między ludźmi jest o WIELE lepsza niż na forum.

Tzn zaraz, skoro tak, to twierdzisz, że na IRCu jest dużo idiotów a mimo tego integracja jest o wiele lepsza niż na forum ? Coś mi tu nie pasuje.
No i cóż, skoro na IRCu jest lepsza integracja niż na forum to wypadałoby z tym coś zrobić, chyba, że forum nie służy integracji i takowa nie jest jego celem.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #712
Bo fora są trochę passe :P

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #713
Tzn zaraz, skoro tak, to twierdzisz, że na IRCu jest dużo idiotów a mimo tego integracja jest o wiele lepsza niż na forum ? Coś mi tu nie pasuje.

Na IRCu nie ma dużo idiotów tylko dużo idiotów przewinęło się przez niego.
Integracja na IRCu jest lepsza niż na forum z samej definicji IRC. Np. pisanie w czasie rzeczywistym, luźne dyskusje na jakiekolwiek tematy itd.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #714
Jeśli, jak to już ktoś wcześniej powiedział, będzie zasada "everybody is welcome", to po prostu nazlatuje się tu mnóstwo 4funów i innych osób jego pokroju. Wg. mnie jeśli ktoś trochę chociaż się na Touhou zna, jego wypowiedź ma w sobie odrobinę logiki i potrafi pisać poprawnie po polsku, to nikt się raczej nie przypierdoli.
Widzę, że czytasz moje i nie tylko posty na fejsbuku :---DDD

Ludzie - to jest temat od przestawiania się, przenieśmy tę dyskusję gdzieś indziej. Malu, dziękuję.

@Raion: myślałem o czymś w stylu "Guide for Nowomysza's - How to use forum and avoid haters" :D
Myślę, że zrobienie tematu o kulturze wypowiedzi to całkiem niezły pomysł. Po zalogowaniu zamiast do regulaminu powinno być przekierowanie do niego.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2013, 19:27:58 przez fretka

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #715
Czytam stare posty,i co wy macie z tym mięsem?
Na prawdę nie można nie lubić mięsa?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #716
Czytam stare posty,i co wy macie z tym mięsem?
Na prawdę nie można nie lubić mięsa?

Nah, to po prostu (już abstrahując od kwestii zdrowotno-żywieniowych i takich tam) jak rozkmina, czy frytki je się z ketchupem, czy bez. Ludzie, którzy nigdy ketchupu do frytek nie dodają, nie mogą zrozumieć, jak można tak niszczyć smak dobrych frytek. Jako że należę do tego pierwszego obozu to w sumię będę trochę teoretyzować, ale sądzę, że całkiem podobnie jest w drugą stronę - ludzie, którzy jedzą frytki tylko z ketchupem nie wyobrażają sobie zapewne, jak można jeść same pociachane, smażone kartofle, tak zupełnie bez żadnego dodatku (może poza solą).
Czyli - jak zwykle w tego typu sytuacjach - kwestia pewnych stricte indywidualnych nawyków i przyzwyczajeń. Średnio rozsądne do dyskutowania, chyba że właśnie jako rozkmina zdrowotno-żywieniowa, ale to już wymaga oddzielnego tematu. ;p

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #717
Cytat: fretka
Po zalogowaniu zamiast do regulaminu powinno być przekierowanie do niego.

To jest zły pomysł. Myślę by rozdzielić regulamin na poszczególne posty i jeden z nich byłby swego rodzaju guidem. Zajmę się tym na dniach.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #718
Arisu... proszę Cię... Nie mów, ze wzięłaś to serio...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #719
Nie, wtapiam się w klimat. :>

Spoiler (pokaż/ukryj)
Ryczę przed monitorem.