Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Nieudane dziewczynki (Przeczytany 89848 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #60
Sukienka Tewi jest bardzo prosta, ale właśnie przez to ma w sobie sporo uroku. Są gorzej ubrane postacie xD
:T

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #61
Eee...Tewi to...Tewi? Fajna jest ale jakoś dla mnie nie wyróżnia się niczym epickim. Nie mówię że jest zła, nawet wprost przeciwnie ale jakoś tak nie rzuca się w oczy.

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #62
Siostry Aki
Serio jak bogini może być bosem 1 stage'u?
Już Cirno stoi wyżej (bez obrazy fani Cirno) a jest tylko wróżką.
Coś tu jest tu nie tak.
No ale wygląd nie jest aż taki zły, może lekko daje wsią i zespołem tańca ludowego, ale nie znaczy to że sa złe.
IMHO
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 02:23:08 przez Maluetar

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #63
Siostry Aki
Serio jak bogini może być bosem 1 stage'u?

tak samo jak boss 6 stage (Yuyu) może być bossem 1 stage ^^ in Gensokyo all things happens, zależy kto się pierwszy napatoczy heroinom :P

No ale wygląd nie jest aż taki zły, może lekko daje wsią i zespołem tańca ludowego, ale nie znaczy to że sa złe.
IMHO

no i właśnie taką stylizację dał jej ZUN; sianokosy, zbiory, jesień, liście, niektóre zwiędłe, pieczone ziemniaki (ach ta moja idea by Minoriko wystąpiła w reklamie lays ^^) = wieś, folklor ;3 nie miałbym nic przeciwko jakby w jakiejś następnej odsłonie ewentualnie wystąpiła w jakimś polskim stroju ludowym, np. łowickim xD

a Tewi nie może się rzucać w oczy, to tak jakby wszędzie rosła czterolistna koniczyna albo kwiat paproci :)

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #64
Napisałem o nieudanej dziewczynce, Yuugen Magann, przerywając offtop.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 02:30:45 przez Maluetar

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #65
W sumie mi średnio podoba się boss 6 stage w TD... ta fryzura... uh, może jeszcze się do niej przekonam, ale chwilowo to dla mnie najbrzydsza postać z Touhou evar. xD
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2011, 00:32:27 przez Maluetar

  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #66
Z tego co udało mi się zobaczyć, to 1/4 ekipy Ten Desires co najmniej słabo wyszła.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2011, 00:32:47 przez Maluetar

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #67
Postacie z TD są fajne i miłe dla oka...
A u Miko (Last Stage Boss) to nie fryzura jest najstraszniejsza tylko jej skill. W porównaniu z tym co potrafiły nawet Stage 1 Boss z jakiegokolwiek Touhou to ona wypada no...blado...

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #68
Wg. mnie rysowane w stylu bijatyk są ładne

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #69
W sumie mi średnio podoba się boss 6 stage w TD... ta fryzura... uh, może jeszcze się do niej przekonam, ale chwilowo to dla mnie najbrzydsza postać z Touhou evar. xD

nie podoba ci się to połączenie kolorów jej kiecy ? :<

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #70
Raczej fryzura i ogólnie ryj. ;p

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #71
Yukari jest dziwna...
Jednocześnie jest wredną suką i całkiem miłą starszą paniądziewczyną.

Ejj a wyjaśni mi ktoś co fajnego jest w Ichirin PRÓCZ Unzana? Bo szczerze ani ta postać jakoś ładna ani charakteru nie ma jakieś...

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #72
Zawiedziona jestem projektami postaci z Ten Desires. v_v I to motzno.

Nie podoba mi się 2 boss (Kyouko miała na imie..?), 5 boss i extra stage boss. Jak dla mnie to one nie wyglądają tak jakby je ZUN stworzył no ale... Może się do nich przyzwyczaję z czasem.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #73
EX Stage boss przede wszystkim nie jest jakaś super groźna ani tajemnicza...niby Suwako też nie była no ale boginka i w ogóle...w TD EX stage boss wygląda jak nauczycielka z leśnej szkoły dla przemiłych wiewióreczek i innych leśnych słodkości (ze starych bajek)...i jeszcze Nue jako midboss, heh...

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #74
Z tymi dwiema się zgodzę, ale do Mamizou się przekonuję baaardzo powoli (mimo tego, że nadal mnie mocno dziwi, że jest silniejsza od Nue). U Miko nie odpowiada mi jej fryzura i wokałojdowe słuchawki, ale reszta u niej jest w porządku jak dla mnie.
Ogólnie fajnie widzieć, że ZUN stara się, jeśli chodzi o projekty postaci i styl rysowania (dwie prawe ręce Miko najlepsze xD). Nie zmienia to faktu, że odnoszę wrażenie, że ta część, a przynajmniej postaci, była robiona trochę na siłę.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.