Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou Sky Arena i Garść Problemów (Przeczytany 4021 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • gorgiasz
  • [*]
Touhou Sky Arena i Garść Problemów
Ludu forumowy

Na wstępie zaznaczę, że przypadek nie jest jednostkowo występujący, tak więc każda pomoc będzie wielokrotnie cenna.

Sprawa przedstawia się następująco - Touhou Sky Arena nie chce działać w żaden sposób. Tuż po odpaleniu Windows od razu stwierdza, że program przestał działać (zarówno Hayate jak i Kurenai). Przy próbie odinstalowania gry pokazuje się następujący komunikat http://puu.sh/2K7Oe.jpg
Nie jest to problem ustawień locale, bo próbowałem zarówno z japońskim, polskim i angielskim a efekt jest ten sam (z tego co pamiętam przy instalacji miałem defaultowe). Nie odpalałem gry od dłuższego czasu ale nie poczyniłem ostatnio żadnych dramatycznych zmian na kompie (regularnie robię jako taki porządek CCleanerem).

Mam lapka z win 7, który spokojnie dźwiga to sprzętowo a wersja SA to Matsuri 1.55

Liczę na pomoc, bo niedługo wreszcie będę miał chwilę, żeby pograć na multi.

Odp: Touhou Sky Arena i Garść Problemów
Odpowiedź #1
Przessaj grę, zupdejtuj frejmłorka (.NET), updejtnij directa. U mnie też było coś takiego i pamiętam, że jakoś tak to naprawiłem.