Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Ulubione Postacie v.2 (Przeczytany 99347 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #195
SM, chyba tylko w Rybniku tak twierdzą. Przecież każdy wie, że ksionszki >> brzoskwinki retardzie, o :O

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #196
Ale przecież Tenshi jest zajebista.

Zaraz po Seiji i Yuyuko

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #197
@Tora: jaka hipokryzja, wymaga od innych argumentacji, a sam rzuca niczym nie poparte stwierdzenia. ;]

Also chyba się zagapiłeś przy wpisywaniu imienia postaci, bo dałeś nie tą, co trzeba.

  • Tora
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #198
@Ktulu, pls, brzoskwinki > czokorożki >> ksionszki. Taka jest prawda objawiona i z tym się nie dyskutuje. Tak samo jak z tym, że Bleach jest najlepszą mangą na świecie.

@Arisu, Ktulu o tym wie :P Tkwi jednak w błędnym przekonaniu, że ktoś jest lepszy :|

@Pooky, argumentowałem swoje kilka stron wcześniej. Nie chce mi się powtarzać, tym bardziej, że moje favy od tego czasu prawie w ogóle się nie zmieniły.
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #199
@Ktulu, pls, brzoskwinki > czokorożki >> ksionszki. Taka jest prawda objawiona i z tym się nie dyskutuje. Tak samo jak z tym, że Bleach jest najlepszą mangą na świecie.

Od kiedy Rozen Maiden zaczyna się na "B"?

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #200
Pandorcia lepsza
Spoiler (pokaż/ukryj)
czuję ban za Ot

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #201
Gdyby tu banowano za offtopic, to byłyby tu pustki... oh wait.

Nie każdy jest encyklopedią kanonu, więc ruchomość ulubionych postaci w Touhou z definicji powinna być spora, jak kogoś najdzie by np. przewertować SoPM i dowiedzieć się więcej o kimś, kogo uważał wcześniej za płaską postać, jak np. Shou. A jak ktoś ma za dużo wolnego czasu i chciałby sobie skatalogować, to niedawno zaktualizowano tohosorta o HM i DDC. http://tohosort.comoj.com/

A ja już się naudowadniałem dość, dlaczego kapłanka to najlepsza dziewczynka, jakby kto pytał :3.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #202
@SM, nie znasz się, znam się ja, że tak zacytuję pewną osobę. Bleach może i jest dobry
Spoiler (pokaż/ukryj)
zwłaszcza nowa kreacja Mayuriego
, ale Tenshi nie jest najlepsza, lecz ty jesteś zatwardziały w swoim tardyźnie i nie potrafisz obiektywnie spojrzeć na tę kwestię, a jak będziesz kontynuował tę dyskusję, to wyjdzie nam zaraz tutaj drugi RS wiesz czego xD

Poza tym w czeluściach photobucketa znalazłem moją ulubioną sygnę, która jest niestety trochę za szeroka jak na standardy tego forum :(

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #203
>Mfw all these opinions



Also zgodziłbym się w całej rozciągłości z Ctulhoo, gdyby tylko nie fakt, że naczelna pokojówka SDMu jest jak dla mnie na identycznym poziomie zajebistości, co naczelna bibliotekarka tej samej rezydencji. Nigdy jakoś nie potrafiłem wybrać, która jest lepsza, obie są tak samo epickie. Ale myślę, że Ctulhoo na takie kompromisy się nie godzi. ;S

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #204
Spoiler (pokaż/ukryj)
zwłaszcza nowa kreacja Mayuriego

Spoiler (pokaż/ukryj)
Przeczytałam "Mayukiego".


Mimowolnie śmiechłam.

  • Seina
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #205
Jak już przy Tenshi to ostatnio baaardzo ją polubiłam.
Ale Medicine nadal pierwsza :/
Tenshi może uhh... druga? Pierwsza i pół?

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #206
@Ktulu, pls, brzoskwinki > czokorożki >> ksionszki. Taka jest prawda objawiona i z tym się nie dyskutuje. Tak samo jak z tym, że Bleach jest najlepszą mangą na świecie.
Od kiedy Rozen Maiden zaczyna się na "B"?


Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #207
Tenshi, owszem. Fajna jest. Biłbym.

Tenshi należy do mojego Top 3 z Soku, przed nią jest tylko największy przypierdol czyli Suika oraz mająca Gensokyo pod swoimi skrzydłami - Aya (bo na każdego się znajdzie jakieś zdjęcie którym można po szantażować).

Co do bibliotekarek... Patchy jakoś nigdy nie przyciągała mojej uwagi. A Sanae ... no ok, raz zaaranżowałem jej themke - po za tym ... no jest.

Co do anime - Bakemonogatari - Gahara-chan najlepsza tsundere, handluj z tym.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #208
Fair enough. To więcej, niż typowy ignorant przyznałby mojej waifu xD.

Jeśli chodzi o Soku, to Reisen jest dla mnie najsilszą z najciekawszych przez absurdalne mindfucki na wstaniu, łamanie bloku i satysfakcjonujące animacje, plus sama postać świetna :D. Sanae gram więcej, ale przyznaję, że Tasofro zrobiło ją jak zrobiło i trzeba się trochę bardziej pomęczyć.

A pomiędzy Tenshi a Patchy... trudno mi wybrać. Tenshi potrafi przypierdolić melee, a jej przebijanie bloku jest absurdalnie mocne gdy dobrze łączy się wiertła, Patchouli ma pociski i specjale na każdą cholerną okazję, tylko fizykale kruche i łamanie gorsze... Ale w sumie walczy bardziej kolorowo, i chyba wolę z charakteru zrzędę, niż znudzonego trolla-demolkę :V. Also: http://hisouten.koumakan.jp/wiki/Diagram

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #209
Co do tieru... ważne, że lubisz postać i granie nią sprawia ci przyjemność, a nie fakt, że jest minimalnie lepsza od drugiej :P