Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ? (Przeczytany 43183 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #60
^Najsłabsza zdecydowanie nie jest. Chyba, że grasz tylko na easy...
(icicle fail xD)

  • JCD
  • [*]
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #61
Hehe... dawno mnie tu nie było, a tu temat z powerlevelami, gdzie zamiast pisać na temat kłócą się na temat poprawnej pisowni. Wiele się tu nie zmieniło.

Power lvls są dobre do shounenów, a nie do świata touciu, gdzie fhui dziewczynek jest OP w sposób niekontrolowany. Zniszczenie planety poprzez pierdnięcie, pstryknięcie palcami czy podrapanie się za uchem.
I teraz serious problem, co lepsze? Prawdopodobnie nie pierdnięcie, ponieważ nie można pierdzieć w dowolnym momencie i dowolny sposób dowolną ilość razy. Więc ląduje niżej (patrz Remilia i jej "nieświadoma" manipulacja losem). To zostało nam pstryknięcie i podrapanie się. Taki ciężki problem.

...a temat taki głupi, dobry jedynie do pokazania ze "moja waifu > twoja" (czy tam husbando, jak tu się jeden wyrwał). Z tego co ja wiem to całe gensokyo to jeden wielki chaos (w dużej mierze dzięki temu, że gry nie mają 1 ścieżki tylko kilka alternatywnych) i nie da się go ładnie i logicznie poskładać do kupy :V

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #62
Spoiler (pokaż/ukryj)
Ayayayaya~
Najsilsza postać w Gensou? No dobra, niech będzie... Flan, Yamada, Yukari, Remi, Suika, Shinki, Mima...

Spoiler (pokaż/ukryj)
ogólnie każda postać w Gensokyou jest silna, więc za dużo wymieniania,która silniejsza od której...

  • Seina
  • [*]
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #63
<nothing to Ayayayayayaya about>

A tak w ogóle to nie wiem, Yorihime czy Toyohime jest silniejsza?

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #64
Satori nie mogłem nawet napisać, że jest najsilniejsza. Ponieważ z tego co napisał ZUN można wywnioskować iż walka nie jest jej specjalnością. Chodź potrafi skopiować/skontrować każde danmaku więc słaba też nie jest. Ale jednak to najpotężniejszej jej sporo brakuje.

No ale faktem jest, że ciężko określić najsilniejszą osobistość. Aczkolwiek w czołówce z tego co wywnioskowałem po tym temacie są:
1. Yamaxanadu - bo ponoć Yuyuko z Yukari i Reimu na raz jej nie dadzą radę
2. Keine (dokładniej Ex-keine) - bo ja tak twierdzę, oraz zmieniać potrafi wedle woli historię
3. Shinki - stworzyła całe Makai. Stworzenie takiej krainy raczej nie byłoby możliwe dla byle kogo

Powątpiewam w to, iż ktoś posiada lepsze zdolności od: zdolności Yamy, zdolności kontroli przeszłości, nieskończonych możliwości tworzenia

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #65
Dobra, ale wy tam waifu wielbiciele to wynocha z tego threadu. Jeszcze jeden bezmyślny post, który będzie mówił o tym, że "moja waifu jest najsilniejsza bo tak" niczym nie poparty, będzie wylatywać i polecą warny. Niech już będzie ten wasz power level thread (moim zdaniem zbędny, bo nie ma kompletnie żadnych podstaw by ustalić cokolwiek bardziej konkretnego na tyle, byśmy byli w stanie to jakoś uporządkować), ale trzymajcie się go.

EDIT: Oli-chan i Seina. już na panelu do warnów jestem, bo zaczynacie mnie wnerwiać
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 23:04:23 przez Smoku

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #66
Nie wiem jak tobie ale grając Ayą na pełnej prędkości nigdy nie udaje mi się grazować xD
Aya nie nadaje się nawet do gry dla mnie, z powodu zbyt dużej prędkości.
Medicine zaś... Jej trucizna spowalnia. Medicine jest po prostu słaba.
Obydwie wasze dziewczynki:
1. mają łatwe danmaku
2. są słabe
3. jedna spowalnia przeciwnika druga jest bardzo szybka. Obydwie nadal są słabe
Idźcie sobie z tymi słabymi dziewojami stąd. Równie dobrze Wriggle mogłybyście tu podać.

Tak jak pisałem, tamta trójka wydaje się najsilniejsza. Może powinno się zrobić ankietę w której wypisałoby się postaci razem z ich zdolnościami aby ludzie ustalili która dziewczynka jest najsilniejsza? :<
Chodź pewnie wyglądałoby to właśnie tak jak tu teraz "moja waifu jest najsilniejsza!" lub "lubię Rumię, dlatego uważam, że jest silniejsza od Shinki".
Tak więc wycofuję tę propozycję tak szybko jak ją napisałem.

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #67
Aya była przesadnie silna że względu na bycie tradycyjnym zwierzątkiem autora (w sekcji videogames macie o tym kawałek). Chwalenie się wstrzymywaniem się jako stage 4 boss, sklepywanie kolejnych postaci niby niechcący i 2 gry na własność, gdzie pokonujesz resztę postaci zdjęciami zrobi to z tobą :p.

JCD ma racje though. Ayę, Okuu, Marisę czy Boginki Moriya dałbym grubo ponad Scarletki. Porządne moce i 100% kontroli > OP moce działające jak ruletka. Hell, nawet Yukari można pod to zaliczyć, też zdecydowanie nie chce jej się wytrenować obscenicznie przesadzonej mocy, bo może spać ile wlezie zamiast tego :VVV.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 23:12:17 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #68
Ale jednak i tak wymieniasz Critz takie porządne moce vs moce OP bez kontroli.

A te 3 damy. Shinki, Ex-Keine i Eiki. Posiadają kontrolowaną przez siebie OP moc. Innymi słowy kwalifikują się wg mnie na najwyższy poziom.
Może i Ex-Keine jest tylko mid bossem extra stage ale... Jak już pisałem jej zdolność jest aż nazbyt OP chodź nie była za bardzo używana.

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #69
dobra,już przestaję żartować... Wiem,że na przykład Yamada>Aya...

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #70
Powiedz mi Raion co takiego ciekawego może Shinki "stworzyć" podczas walki? xD
To nie Archer z F/SN czy F/E.

Bardzo dobrze widzieliśmy jak Shinki walczy w MS i wcale nie jest jakaś super mega potężna, a wtedy ludzie nie bawili się w zasady kart zaklęć tylko napierdzielali w przeciwnika ile mogli.
Rucham psa jak sra

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #71
Hell, nawet Yukari można pod to zaliczyć, też zdecydowanie nie chce jej się wytrenować obscenicznie przesadzonej mocy, bo może spać ile wlezie zamiast tego :VVV.

czyli reasumując:
1) Reimu nie jest silniejsza bo nie chce jej się
2) Yukari nie jest silniejsza bo nie chce jej się
3) Yama jest silna bo musi i chce jej się
4) Marisa jest silna bo chce, musi i jej się to podoba

Jeżeli byśmy mieli oceniać możliwości, to trzy playable heroiny z ostatnich gier + Yama i Yukari, ew. Yuyuko z 'zapraszaniem do śmierci' i Eirin z chyba najwspanialszym umysłem w całym Genso (tu w sumie też bym się zastanawiał, bo Yukari też ma głowę nie od parady, ale to bym nazwał po prostu sprytem i ponadprzeciętną inteligencją...a u Eirin dochodzi do tego jeszcze wiekowa mądrość i wiedza o medycynie)...te cechy też mogą czynić daną dziewczynkę bardzo ale to bardzo powerful :3

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #72
Nie mówię o Danmaku a o posiadanej mocy. W danmaku zawsze wygrywa Reimu w grze. Zawsze.

Stworzenie całego świata i tworzenie żywych istot w tym świecie to jednak jest raczej sporo mocy której nie posiada zbyt wiele dziewczynek.
Zdecydowanie nie widzieliśmy wszystkiego w jej zdolnościach bojowych. W końcu to tylko danmaku. Każde wygląda podobnie. Jedynie inne wzorki i inne kształty pocisków.

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #73
Mayuki, jeszcze raczej Keine i nic dodać nic ująć :3.

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #74
Usunąłem cały śmietnik z ortografią i część postów waifujących.

Kolejna rzecz: nowy człowieku, jest pewna rzecz, która starych wyjadaczy drażni- fanowskie postacie. Nie mówmy o nich, nie wplątuj ich tu, to nie ma sensu, nie zmieniaj tematu na te nie-zunowe postacie. Chcecie temat na fanowskie touhou postacie, załóżcie go sobie (nie polecam jednak).

Z power levelem, zapomniałem o Yorihime....
No,im głębiej się zastanowić, nie ma żadnego sensu niemal rozmawiac o power levelu.
Power to za szeroka definicja, jak już tu mówiliście. Jest siła fizyczna, spryt, intelekt, mnóstwo elementów.

Nie ma najsilniejszej postaci (smoka ja bym nie liczył, nie jest dziewczynką) w Gensokyo. Pewne postacie sa silniejsze od innych, inne słabsze i tyle. ale nie da rady utworzyć jakiegoś konkretnego rankingu.

  • Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 23:26:46 przez Smoku