Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ? (Przeczytany 43185 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Kami
  • [*]
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #30
Smok stworzyciel, którego pomnik stoi w wiosce ludzi > Wszystkie inne w Gensokyo. Taki jest kanon i nie ma co się nad tym rozchodzić...
A pomijając go to nie ma czegoś takiego jak najsilniejsza postać. Okazuje się że ZUN stworzył swoje dziewczynki (i nie tylko)w taki sposób że każda z nich ma mniej lub bardziej widoczne słabości. Nawet OMG WIELKA YAMA by być groźną potrzebuje wiary innych ludzi, i bez niej stanie się znowu posągiem.
A takie coś też jest najsilniejsze ? http://danbooru.donmai.us/post/show/1023557/1girl-arm_cannon-asymmetrical_clothes-bat_wings-br

  • Tora
  • [*]
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #31
Najsilniejszą osobą w Gensokyo jest Hinanawi Tenshi. W swoim scenariuszu, a to jedyny słuszny scenariusz, bierze Yuyuko na śniadanie bez popitki i po kolei rozwala 4 ludzkie playable. To spokojnie wystarcza by uznać ją za najpotężniejszą postać.

Nuff said.

A bardziej na poważnie... whatever. Może być Yukari za wrodzonego skilla.

Flandre jako wampir ma bardzo dużo słabości i raczej daleko jej do tych najsilniejszych.
Spoiler (pokaż/ukryj)
OH RLY?
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #32
Alucard by wymiękł przy paru postaciach w Genso, imo. Zdania na ten temat nie zmienię, nie są najsilniejsi. Zresztą jak pisałem w pierwszym poście, zależy jak podchodzimy do tematu. Czy przez op moc, czy przez siłę w bijatykach, czy przez info o powerlevelu z kanonu i tak dalej.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #33
Tora, Tenshi faktycznie w danmaku jest OP, biorąc na klatę większosć SWR castu gdy stwierdziła, że nie ma po co się wstrzymywać, ale Yukari wygrałą z nią po pierwszym odbudowaniu Świątynii i ją zniszczyła przez to że wtedy Tenshi miałaby wpływ na świątynię po pomocy w jej odbudowaniu (czyli tam, Tenshi NIE miała powodu się wstrzymywać), a w story Tenshi Yukari nie pojawia się w ogóle :V.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #34
Możliwe też że Unzan jest najsilniejszy. Pod względem siły fizycznej.

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #35
Power level thread. Świetnie...
Oczywiście rozpoczął go ktoś nowy.

Moim zdaniem Shikieiki. To tyle, całe moje zdanie.

Możliwe też że Unzan jest najsilniejszy. Pod względem siły fizycznej.

Yuugi. nikt inny,

  • Kami
  • [*]
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #36
Możliwe też że Unzan jest najsilniejszy. Pod względem siły fizycznej.
EEE tam ;) Nawet Nazrin może go pokonać :D

  • Seina
  • [*]
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #37
<randomowy spam o waifu> A Medicine pokonuje Shikieiki, którą dużo z Was uważa za najsilniejszą, hehehehe. </randomowy spam o waifu>

Ale ogółem jeśli chodzi o siłę fizyczną... Suika też by się nadawała.
Jak wspomniał Mayuki - Suwako, też chciałam o niej wspomnieć, ale jakoś mi wyleciało z głowy ^^"

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #38
wiadomo, że pod względem siły fizycznej Oni > all, to żadna nowość...a co do pokonywania Yamy - w grze to już zależy od gracza przecie -.-

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #39
No bo to jest gra.
Jakby Shikieiki chciała walczyć poważnie to by była w stanie zniszczyć dosłownie każdego.
Jak juz Critz wspomniał, Yukari stwierdziła, że ona razem z Yuyuko i Reimu nie mają z Shikieiki żadnych szans.
Rucham psa jak sra

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #40
Jak juz Critz wspomniał, Yukari stwierdziła, że ona razem z Yuyuko i Reimu nie mają z Shikieiki żadnych szans.

właśnie do tego nawiązałem w moim pierwszym poście
w końcu to najwyższy osąd - Yama itself ^^'

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #41
Od Unzna siła fizyczna wyższa u Oni?
Jak już to też nie Yuugi a Suika. Yuugi jest silna ale... Ja jednak stawiałbym na to, że Suika jest silniejsza. Ah te jej powiększanie się. Chodź może i ciężko ogarnąć która z nich jest lepsza pod tym względem.

Ale jednak Unzan... Gigantyczna Chmura której ręce są używane jako gigantyczne pociski tworzące inne pociski.
Uważam, że jednak Unzan pobiłby Oni. Nawet jego uderzania są używane w danmaku do tworzenia pocisków. Uderzenia a nie tworzenie pocisków bo tworzenie pocisków. Rozumiecie o co chodzi?

W sumie co do Eiki to nie ma co się dziwić, że nie ma sobie zbyt wielu równych. Jakby ktoś mógł pobić Yame to rola Yamy nie miałaby znaczenia.

Chodź nadal uważam, że moc Keine jest najbardziej Overpower.
Powiedziałbym, że moc Remilii do kontrolowania przeznaczenia jej dorównuje ale ta moc Remilii przypomina mi zwykły blef xD Po przeczytaniu SSiB uważam, że Remilia blefuje na każdym kroku.

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #42
No bo moc Remilii działa bezwarunkowo i ona nie ma na to wpływu.

Co do siły fizycznej jest to wiadomo w 100%, że nie ma NIKOGO kto by dorównywał oni, i nawet sama Suika stwierdza, że Yuugi jest prawdopodobnie silniejsza fizycznie od niej więc... pozdro xD

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #43
Remilia w wachlarzu spellcardów ma słownie dwie odnoszące się bezpośrednio do przeznaczenia z nazwy:
http://en.touhouwiki.net/wiki/Imperishable_Night/Spell_Cards/Last_Word#Spell_Card_220
http://en.touhouwiki.net/wiki/Scarlet_Weather_Rhapsody/Spell_Cards/Remilia_Scarlet#Spell_Card_8

Poza tym i spekulacjami co do przeszłości Sakujana nie ma chyba żadnego odniesienia do tej mocy, a już na pewno nie może jej wedle własnego uznania wykorzystać do manipulacji otoczeniem. Przynajmniej łancuchy pozwalają na zajebiste triki w UNLach :3.

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #44
Powiedziałbym, że moc Remilii do kontrolowania przeznaczenia jej dorównuje ale ta moc Remilii przypomina mi zwykły blef xD Po przeczytaniu SSiB uważam, że Remilia blefuje na każdym kroku.

Moim zdaniem po prostu Yorihime była przekoksowana i to mocno :/