Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou Niji Sousaku (Przeczytany 16617 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Touhou Niji Sousaku
Ostatnio wyszedł 2 odcinek fanowskiego anime a mianowicie Touhou Niji Sousaku Doujin Anime: Musou Kakyou.
Do obejrzenia: http://www.lovemyanime.net/touhou-niji-sousaku-doujin-anime-musou-kakyou-episode-2/

Oglądaliście już? Spodobało się wam?

Dla mnie świetne. Dobrze dobrani seiyuu, fajna muzyka, więcej postaci i miejsc niż ostatnio.

Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #1
Ilość secondary fagów jaki ten filmik przyniesie będzie olbrzymia.
Fajnie się czekało na to cztery lata, ale zdecydowaaaaanie za dużo fanonu.
Rucham psa jak sra

Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #2
Tak. to, co Maluetar. Podszedłem krytycznie pod względem tego.
Also, derp twarze i nosorożcowe nosy. Ale mimo wszystko dobrze sie przy tym bawiłem

Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #3
Ilość secondary fagów jaki ten filmik przyniesie będzie olbrzymia.
Fajnie się czekało na to cztery lata, ale zdecydowaaaaanie za dużo fanonu.

i zdecydowanie za mało się dzieje a walka była dopiero na końcu :/

na plus lepsza grafika niż w #1 oraz nowe postacie i lokacje ukazane w dość miły dla oka sposób

  • Kami
  • [*]
Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #4
Tak,spodobało mi się bardzo.
PS. Kiedy następny odcinek ?

Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #5
Tak,spodobało mi się bardzo.
PS. Kiedy następny odcinek ?

za następne 4 lata, ho ho ho...

Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #6
Znacznie lepsze od pierwszego odcinka, chodź nie było tu w sumie żadnej walki. Pisząc walka mam na myśli wymianę ciosów a nie pojedyncze ataki.
Tak samo jak w pierwszej części denerwują mnie kiepsko wykonane rogi Suiki. Ogólnie jednak kreska nie jest zła. Całkiem przyjemna.

Po pierwszym odcinku miałem gdzieś czy to dalej będzie wychodzić czy też nie będzie. Ale po tym drugim chętnie obejrzałbym co będzie dalej.


  • Roxiee
  • [*]
Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #7
Lubię Miyuki Sawashiro jako Marisę.

  • Seina
  • [*]
Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #8
Lepsze niż 1, zaiste.
Po pierwszym zostało mi takie wrażenie "Czy to ma jakąś fabułę właściwie?"
Teraz w sumie tak samo, ale może za 3-4 lata, w następnym odcinku, będzie ciekawiej?

  • Kami
  • [*]
Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #9
Teraz w sumie tak samo, ale może za 3-4 lata, w następnym odcinku, będzie ciekawiej?
W następnym odcinku będzie Sanae z cyborgiem-Smokiem,Shikieiki,Kanako,Hisoutensoku(robot) i wiele innych postaci :P

Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #10
Yuyuko bardzo moe, Sakuya za bardzo, Tewi też. Reisenele dokłądnie taka jaką chciałem, do tego Haruna z ToLOVE-ru i wampirzyca Karin.

A Youmu Madoka rozwala systę :v. Chociaż fakt, fandomowo zabarwione ostro, dat MariPatchy, Kaguya nakurwiająca danmakó i czarna dziura Yuyuko xD. Szkoda że kurwa tak przerwali. No i muszą w końcu dać kogos z 3 gen :V.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 19:28:29 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Seina
  • [*]
Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #11
SUWAKO.
Nie, nie, SA team~!
WSZYSTKICH NA RAZ.
Ale tak, Tewi i Yuyuko mi się podobały.

Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #12
No jak Kaguya mówiła, że całą noc grała w gry danmaku to prawie rzuciłem komputer przez okno xD
Powinni zrobić coś oryginalnego i poważnego, a nie tłuc cały czas to samo co wszyscy dookoła i zmienić stereotypy postaci wykreowane przez fanon które są zawsze takie same.

Tak samo z Youmu. Ona jest wojownikiem, a nie jakimś moeblobem.

Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #13
Tak samo z Youmu. Ona jest wojownikiem, a nie jakimś moeblobem.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Ta, ale olać moeblobowość. Jest najszybsza w bieganiu (vide SWR) i jako że jest swordswoman to wątpię by się tak zdyszała po takim biegu. W każdym razie mam nadzieję, że przerobi Reisen na pasztet.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Touhou Niji Sousaku
Odpowiedź #14
No właśnie. Kagujowe danmaku sprowadziło na mnie śmiech, ale jak Youmu zaczęła gonić długouche i nie mogła ich dorwać to zbaraniałem, zwłaszcza że Reisen jest wolna i raczej użyłaby iluzji. A najgorsze, że Youmu Nie. Ma. Techniki. Klonującej. Na. Tyle. Postaci. Max to 3 na Double Pain Lunatic na IaMP. Reisen ma klony, kurwa mać!

I od razu chcą odpalać Lunatic Red Eyes i rżnąć się nad arbuzem, sasuga :V.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 20:24:22 przez critz