Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Oriental Phantasmic Spiriting Away - komentarze i takie tam (Przeczytany 40257 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #30
Napadam Cię.

Nie podoba Ci się, to nie czytaj. To nie jest czytanka dla nowomyszy, gdzie Wrigguru zrobi moemoe uguu i cmoknie bohatera w policzek. Żeby coś było dobre, musi mieć początek, środek i koniec. Jak zabierzesz się kiedyś za pisanie to po kilku latach prób i błędów dojdziesz do tego samego wniosku.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #31
Napadam Cię.

Nie podoba Ci się, to nie czytaj. To nie jest czytanka dla nowomyszy, gdzie Wrigguru zrobi moemoe uguu i cmoknie bohatera w policzek. Żeby coś było dobre, musi mieć początek, środek i koniec. Jak zabierzesz się kiedyś za pisanie to po kilku latach prób i błędów dojdziesz do tego samego wniosku.

Dokładnie to.
Drewko, powiedział na początku, że jak się nie podoba, to nie zmusza do czytania.

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #32
Małyszeq- ale to jest SŁABE, w stosunku do Anona to jak poziom podłogi. Nikt nawet nie zmusiłby mnie do czytania tego ale jak każdy wolny obywatel tego kraju mam prawo wyrazić swoją, niczym nie skrępowaną opinie na jakiś temat.

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #33
Oczywiście. Nie zamierzam ograniczać Twojej wolności wypowiedzi, nie jestem autorytarnym draniem. Z tym, ze jednak ocenianie czegoś co jeszcze nawet porządnie się nie rozkręciło to jak pisanie recenzji gry na podstawie jej wersji alpha. Also, co do "niskiego" poziomu tego co piszę. Jako autor uważam dość subiektywnie, że jednak będzie to stało na o wiele wyższym poziomie niż poprzednie dzieło, którego wiele słabości dostrzegałem już w trakcie pracy nad nim. Teraz będę starał się uniknąć podobnych błędów. A to oznacza, że ten fic będzie już dojrzalszy, co nie każdemu może przypaść do gustu. Dziękuję za uwagę.

  • Suzushii
  • [*]
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #34
Małyszeq dobrze prawi, polać mu.
Wiem ze wstępu co mam wiedzieć i dobrze, relacje ukazane? Tak, czytelników to poratuje z czasem gdy akcja zmieni miejsce.
  • Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 09:19:16 przez Suzushii

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #35
Wracając jeszcze do poprzedniej wypowiedzi Małyszqa (bo nie miałem czasu akurat by pisać o tym)

1. Nie chodzi mi o to że twoje nowe dzieło nie jest jakimś moe blobem, po prostu w stosunku do początków anona to zaczyna się nudno i nieciekawie.
2. Nie obchodzi mnie to od ilu lat piszesz, nie ma to nic do rzeczy. Moje zdanie jak najbardziej jest w 100% subiektywne i MOJE, i jestem świadom że nikt go nie podziela no ale cóż, nie jest to nikogo wina.

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #36
Małyszeq- ale to jest SŁABE, w stosunku do Anona to jak poziom podłogi. Nikt nawet nie zmusiłby mnie do czytania tego ale jak każdy wolny obywatel tego kraju mam prawo wyrazić swoją, niczym nie skrępowaną opinie na jakiś temat.

sprzeciw
ale to twoje zdanie
zatem przeczytałeś, oceniłeś, さよなら

jedyne co mnie w sumie śmieszy w tej drugiej części to różnica w bogactwie opisów między rl a Gensokyo, ale widać taki szary jest ten nasz świat

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #37
To nie jest czytanka dla nowomyszy, gdzie Wrigguru zrobi moemoe uguu i cmoknie bohatera w policzek.

Mogę zgadywać, ale wydaje mi się, że to jest fragment, który zachęcił Drewka do dalszej dyskusji. Logika "nie podoba się -> nie czytaj" jest jak najbardziej słuszna, ale dodawanie do tego uszczypliwości jest nie w porzadku ze strony reszty. Osobiście - wkurwiłbym się, gdybym to ja napisał to, co Drewniak, a Małysz rzucił coś w stylu "to nie jest bajeczka o chłopczyku bawiącym się lalkami z heterochromią".
That being said, po raz pierwszy bodaj w życiu musiałem stanąć w obronie Drewka. Derp.
Przyjmuję ewentualną karę za ciągnięcie tego szalonego offtopu z godnością i podniesioną głową. Wydaje mi się, że po prostu musiałem wspomnieć o tym przemyśleniu.
  • Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 23:59:04 przez PookyFan

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #38
malysz o tym jak to ma wygladac wspominal wczesniej, wiec o co kaman?

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #39
O to kaman, że tworzy się nieco paranoiczna sytuacja, w której można albo chwalić albo się nie odzywać, bo jeszcze na końcu wyjdziesz na idiotę, który bez potrzeby się odzywał (a który chciał tylko wyrazić swoją opinię). Więc jeśli ktoś chce tą paranoiczną sytuację złamać, naraża się na hejt i bluzgi. Srsly guys. Nawet jeśli Małysz dałby instrukcję obsługi na początku tematu, nic nie usprawiedliwa nikogo do jeżdżenia po kimś tylko dlatego, że coś śmie mu się nie podobać.

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #40
Pooky, ale tak to na tym forum jest już, i to w wielu tematach...to część raka, lub jakkolwiek to nazywacie, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i tyle
niemniej jednak, +5 za odwagę idzie do ciebie

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #41

Nvm, Pooky się postarał. :3
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #42
Pooky, nie chodzi mi tu o to, żeby flejmić na każdego, kto ma inne zdanie niż ja, ale zwróć uwagę, że Drewko próbuje mieszać z błotem coś co jeszcze nawet się nie zaczęło, na zasadzie "Zaczyna się gorzej niż poprzednie = będzie ch***we, poziom poniżej metru mułu, reszta forum ma raka". Uprzedzałem o tym na początku, że to NIE będzie Anon, a wydaje mi się, że niektórzy nadal nie mogą odżałować, że zamknąłem tamto bez uprzedzenia.

Anyway, nic do Ciebie nie mam Pooky, skończmy to, a ja zabieram się za dalsze skrobanie, okay?

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #43
zwróć uwagę, że Drewko próbuje mieszać z błotem coś co jeszcze nawet się nie zaczęło, na zasadzie "Zaczyna się gorzej niż poprzednie = będzie ch***we, poziom poniżej metru mułu, reszta forum ma raka"

Exaggeration.

Anyway, nic do Ciebie nie mam Pooky, skończmy to, a ja zabieram się za dalsze skrobanie, okay?

Ja do Ciebie i do nikogo innego też nic nie mam. Po prostu uważam, że tym razem to nie Drewko przesadził, i tyle. Ale okay - skończmy to.

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #44
A mi to się podoba. Fajnie opisany konwent zachęca innych do pojechania na konwent. Ja jestem na 'tak'.