Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 376038 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 9 Goście przegląda ten temat.
  • AllStarsky
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1695
*sigh* No to chyba mam problem.

A jeżeli mam powiedzmy 3 "sztuki walki", dla przykładu niech będą to A, B i C, i w każdej po jednym spellu, a sztuki nie można zmienić w trakcie walki, to czy byłby z tym jakiś problem czy nie?
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 22:19:20 przez AllStarsky

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1696
Zawsze jest kolejna sesja.

Zapoznawałem się z Twoją KP i wiem jak działa Twoja zdolność. Jakkolwiek ostatecznym autorytetem tutaj jest Ekkusu i co powie on, jest tu prawem.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 23:09:53 przez Kosiek
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1697
Jeden styl będzie bez spellcardy na starcie. No sorry, jakaś równość powinna być.

  • AllStarsky
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1698
Spoks, usuwam jedno.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1699
Sesja 1.3.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1700
Ja do ogłoszenia z kappa się zapisuje.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1701
Zapis do EX 1.3

Phor po swojej przemianie dość rzadko bywał w Ludzkiej Wiosce. A jeszcze rzadziej bywał tam z nudów. Składając wizytę w wiosce przyjrzał się tablicy informacyjnej, gdzie zainteresowała go informacja od (podobno) nauczycielki pewnej wróbliczki.

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1702
Jako że tymczasowo pula graczy została wyczerpana, uprzejmie donoszę, iż sesje me ruszą wraz z nowym rokiem.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1703
Jako że tymczasowo pula graczy została wyczerpana, uprzejmie donoszę, iż sesje me ruszą wraz z nowym rokiem.

czyli się spóźniliśmy
ok, poczekamy o:

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1704
Widzę, że prawie wszyscy się zapisali a ja jeden zostałem przy 1.2. Nie ma sensu czekać na innych chętnych, więc jak sesje będą miały ruszyć to dołączyłbym tam gdzie już ktoś się zgłosił i nadal jest miejsce. Może do EX 1.3

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1705
Jako że tymczasowo pula graczy została wyczerpana, uprzejmie donoszę, iż sesje me ruszą wraz z nowym rokiem.

czyli się spóźniliśmy
ok, poczekamy o:

Nie, tylko zapowiedziałem termin swojego Midnight Carnival, oraz sesji EX do których już znaleźli się gracze. A czy jedna sesja wystartuje jutro, czy pojutrze to już mała różnica. Ekkusu jeszcze ma miejsca w swoich, więc nie ma strachu, gdzieś Was się przygarnie.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1706
dobra, ja na razie nie będę grał z braku czasu.
może pod koniec stycznia.

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1707
W kwestii swoich sesji prosiłbym o dawanie w nagłówku posta imię postaci - ułatwi mi to nieco ogarnięcie sytuacji. Z góry dzięki.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1708
Co do sesji prowadzonych przeze mnie - poczekajmy jeszcze na dwie osoby które sie zadeklarowały + na Kaito by sie zdecydował, gdzie chce sie wcisnąć.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1709
Skoro Ekkusu jeszcze nie zaczyna to nie będę rezygnował z 1.2. Właściwie to nawet o to nie prosiłem, bo miałem zrezygnować dopiero wtedy gdy sesje będą ruszały.