Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Pytanie odnośnie nazwy piosenki (Przeczytany 4700 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Ertix
  • [*]
Pytanie odnośnie nazwy piosenki
Witam, mam tylko takie malutkie pytanie do obeznanych. Czy ktoś wie jak nazywa się piosenka na tym wideo od 00:00 do 00:46? W opisie są podane listy piosenek, pierwsza z nich to No Life Queen, ale jestem pewien że to nie jest to (chodzi mi tylko o fragment od 00:00 do 00:46, No Life Queen zaczyna się od 00:46 bodajże).

Odp: Pytanie odnośnie nazwy piosenki
Odpowiedź #1
To jest to "No life Queen". Zaranżowane theme Remilii. Aczkolwiek przy tej aranżacji ten początek to jest po prostu długie wymyślone przez autora intro do utworu.

  • Ertix
  • [*]
Odp: Pytanie odnośnie nazwy piosenki
Odpowiedź #2
No Life Queen to raczej nie jest :P Wymyślone? Nie no, jestem pewien że to istnieje. Jest tak piękne *_*.

W dodatku mam jeszcze jedno pytanie o jeszcze jedną piosenkę. Od minuty 07:52 do 08:13 na tym wideo: ぽけすぺ☆れこーど【手描き替え歌ってみた】 trwa piosenka ''Dear you''. Nie jestem pewien która to wersja, czyżby Thanks? (bo w podobnym momencie powtarzają się slowa ''subete wo tsutsumikomu...''). W dodatku dlaczego przerywnik muzyczny od 07:53 do 08:02 trwa (licząc) 16 uderzeń, a w zwyklym Dear you 8? Czyżby zostal ten plik zdublowany? Pytam się poważnie bo piosenka mi się spodobala.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2013, 18:26:20 przez Ertix

Odp: Pytanie odnośnie nazwy piosenki
Odpowiedź #3
imo,chodzi o konkretną nazwę aranżacji?

  • Ertix
  • [*]
Odp: Pytanie odnośnie nazwy piosenki
Odpowiedź #4
Jeśli mowa o pierwszej piosence to tak, gdzie znajdę to na YT?
Jeśli chodzi o Dear you to też, a konkretnie to która wersja, podejrzewam że to Thanks.