Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Imagination (Przeczytany 123036 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Imagination
Odpowiedź #270
Dzięki Malu za przypomnienie że miałam tu wczoraj coś napisać xD
Kaguyę wyobrażam sobie dokładnie tak jak wygląda na tym obrazku:

Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Imagination
Odpowiedź #271
Ja Kaguyę wyobrażam sobie mniej więcej tak:

"Praojciec wszystkich Remifanów"

Odp: Imagination
Odpowiedź #272
Kaguya wg mnie wygląda tak jakoś.


Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Imagination
Odpowiedź #273
Bardzo lubię Kaguyę, jest ona moją ulubioną postacią z Eientei, albo może na równi z Tewi. Wygląd to miedzy innymi to co podoba mi się w Kaguyi najbardziej. Zawsze podobał mi się wygląd młodych japońskich księżniczek z długimi strojami jak i prosto ściętymi długimi włosami. Gdy myślę o Kaguyi, wyobrażam sobie bardzo młodą damę. Spoglądając na poprzedników którzy wysłali tu jej arty to muszę powiedzieć, że moje wyobrażenie wygląda identycznie jak to od Arhus'a (lepszego artu bym raczej nie znalazł). W tym co wysłał Malu wygląda zbyt lolicio, zaś u Szyny za staro.
Na arcie od Arhusa można wyróżnić wszystkie jej najładniejsze cechy. Wygląda delikatnie ale i jednocześnie groźnie, oraz bardzo stylowo. Emanuje aurą bardzo dla niej specyficzną niestety nie wiem jak to dokładnie ubrać w słowa. Starczy spojrzeć na jej twarz na arcie od Arhusa by zrozumieć, widać to w niej doskonale. Przynajmniej ja widzę "to coś" co bardzo lubię.

Odp: Imagination
Odpowiedź #274
Spoiler (pokaż/ukryj)
ładna, bardzo dziewczęca twarz, długie, czarne włosy z prostą grzywką, brązowe oczy, ubrana w wyglądające na za luźne ubrania, ogólnie pełna wdzięku

  • Wishie
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #275
Ciężko było mi znaleźć odpowiedni art, na większości wydawała mi się zwyczajnie przesłodzona. Ta wersja pokazująca jej pewność siebie najbardziej do mnie przemawia.

Odp: Imagination
Odpowiedź #276
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Kana Anaberal

Odp: Imagination
Odpowiedź #277
Przepostuję
some graphics of Kana




Odp: Imagination
Odpowiedź #278
Spoiler (pokaż/ukryj)

jak na obrazkach

Odp: Imagination
Odpowiedź #279
Jak dla mnie:

Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Imagination
Odpowiedź #280
Second of da three oldhags, then:

Kanako Yasaka

Odp: Imagination
Odpowiedź #281
Najpierw wypowiem się zaległo do Iku Nagae, jakoś ją wcześniej przeoczyłem.
Wyobrażam sobie jej wygląd, jako bogato wyglądającej nie aż tak młodej damy. Mówiąc bogato wyglądającej mam na myśli taką jakby z "wyższych sfer". Co by do jej pochodzenia może nawet trochę pasowało. Ogółem bardzo ułożona, z klasą, nie zadzierająca nosa, oraz stale uśmiechnięta. W walce pełna gracji, wierteł i gorączki sobotniej nocy.

Jeden z pierwszych obrazków w google całkiem dobrze ją prezentuje:
Spoiler (pokaż/ukryj)

Teraz co do old haga, Kanako.
Jako, że nie lubię Kanako prawie tak mocno jak grzybów, moje wyobrażenie jej nie jest jakieś takie najpiękniejsze. Po pierwsze, o ile mogę sobie wyobrazić młodą i piękną Yukari, młodą i piękną Yuyuko, nieażtakmłodą Eirin, o tyle Kanako jest po prostu dość stara. Choć nie stara jak babcia, bardziej stara jak 30letnia kobieta, choć dla wielu może to jeszcze nie jest określenie starej osoby :< Zbyt dojrzała to może odpowiednie określenie? Duży biust (może D), krótkie puszyste i fioletowe włosy, wysoka i z wężowym grymasem na twarzy. Emanuje złem, widać po samej jej faciacie, że chce zrobić coś komuś na złość i chętnie dojdzie po trupach do celu jakkolwiek absurdalny by on nie był.

Oryginalne arty pasują do niej najbardziej. W fanartach ciężko odszukać ją odpowiednią, może dlatego, że nie szukałem.
Spoiler (pokaż/ukryj)


Przy okazji też, moje wyobrażenie Okuu xD

Odp: Imagination
Odpowiedź #282
Też niezbyt ją lubię...
Spoiler (pokaż/ukryj)
Trudno było odszukać odpowiedni art, ale myślę, że ten jest chyba najbardziej zbliżony do mojej wersji Kanako.

Odp: Imagination
Odpowiedź #283
KIELNIA!

Keine Kamishirasawa

Odp: Imagination
Odpowiedź #284
Touhou PV - Search & Caved.Legendado

Keine jest jedną z moich ulubionych postaci w Touhou. Lubię jej wygląd w formie ludzkiej jak i Hakutaku. Choć z początku myślałem, że ma niebieskie/zielone włosy, a nie srebrne z dodatkiem koloru niebieskiego/zielonego. Wygląd w search & caved najbardziej chyba pasuje dla mnie jeżeli chodzi o jej detale, bo widziałem tę PV chyba niezliczoną ilość razy. W sumie jest całkiem dużo dobrych artów Keine które także odpowiednio by ją przedstawiały.
Przykładowo znaleziony na szybkiego art:
Spoiler (pokaż/ukryj)